Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 114 sonuç

Konu: Fm Genie Scout 2010 Çıktı (10.3.0 ile uyumlu)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Hocam RC2 sürümü nedir ?
    RC2 surumunun en onemli ozelligi fm genie scout'un "Sıkıştırılmış kayitli oyunlarda da kullanilabilir" olmasidir ki bu zamana kadar yapilmi$ en iyi ozelliktir bence. cunku normalde siki$tirmadiginiz vakit oyunlar bayagi buyuk boyutlu oluyor.

yapilan degi$ikliklere Genie Scout'un resmi sitesinden de bakabilirsiniz:
    http://www.fmscout.com/a-fm_genie_scout_10.html
    Last edited by eXcitinG : 24.Kasım.2009 at 16:38

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Herkese iyi bayramlar öncelikle..
    Ben de FM 10.1 yaması kurulu ve fm-scout olarak da rc-2 versiyonu..
    Fm scout'dan oyunu açmaya çalıştığımda "can't allocate the DIB handle" diye bir hata veriyor..
    "Compress save" seçeneği aktif olsun olmasın her şekilde aynı hatayı alıyorum..
    Herhangi bir önerisi olan veyahut da bu hata ile karşılaşan başkası var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by KhanEagles View Post
    Herkese iyi bayramlar öncelikle..
    Ben de FM 10.1 yaması kurulu ve fm-scout olarak da rc-2 versiyonu..
    Fm scout'dan oyunu açmaya çalıştığımda "can't allocate the DIB handle" diye bir hata veriyor..
    "Compress save" seçeneği aktif olsun olmasın her şekilde aynı hatayı alıyorum..
    Herhangi bir önerisi olan veyahut da bu hata ile karşılaşan başkası var mı?
    Aynı hatayı bende oyuncuların profillerine bakma çalıştığım sırada alıyorum.Bilgisi olan var mı acaba bu konuda?
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Aynı hatayı bende oyuncuların profillerine bakma çalıştığım sırada alıyorum.Bilgisi olan var mı acaba bu konuda?
    FM Scout forumlarinda "Cant allocate the DIB handle" hatasi icin cozumlerden birinin "bilgisayari yeniden ba$latmak" oldugunu soyluyorlar. ancak bunun gecici bir problem oldugunu yani bu problemle kar$ila$an kullanicilarin ara ara problemle tekrar kar$ila$acaklarini ve her seferinde bilgisayarlarini yeniden ba$latarak sorunu gidereceklerini belirtmi$ler.

ayrica yonetimden bir kullanicinin "free bir program oldugu icin boyle sorunlarla kar$ila$maniz normal o yuzden RC2 cikana kadar sabredin" tarzi bir yakla$imi da mevcut.

Ingilizcesi olan arkada$lar konuyla ilgili bilgiyi FM Genie Scout Resmi Sitesi olan FMScout.Com'un forumlarindan alabilirler:
    http://www.fmscout.com/q-1555-Genie-...g-Tracker.html

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    FM Scout forumlarinda "Cant allocate the DIB handle" hatasi icin cozumlerden birinin "bilgisayari yeniden ba$latmak" oldugunu soyluyorlar. ancak bunun gecici bir problem oldugunu yani bu problemle kar$ila$an kullanicilarin ara ara problemle tekrar kar$ila$acaklarini ve her seferinde bilgisayarlarini yeniden ba$latarak sorunu gidereceklerini belirtmi$ler.

ayrica yonetimden bir kullanicinin "free bir program oldugu icin boyle sorunlarla kar$ila$maniz normal o yuzden RC2 cikana kadar sabredin" tarzi bir yakla$imi da mevcut.

Ingilizcesi olan arkada$lar konuyla ilgili bilgiyi FM Genie Scout Resmi Sitesi olan FMScout.Com'un forumlarindan alabilirler:
    http://www.fmscout.com/q-1555-Genie-...g-Tracker.html
    Evet şimdi deneyince hatayı almadım.Teşekkür ederim ilgilendiğin için Çağrı abi. Bu arada RC2 çıkmadı mı? Aşağıda en son verilen linkte RC2 olduğu belirtilmiş.Bende oradan indirmiştim..
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Evet şimdi deneyince hatayı almadım.Teşekkür ederim ilgilendiğin için Çağrı abi. Bu arada RC2 çıkmadı mı? Aşağıda en son verilen linkte RC2 olduğu belirtilmiş.Bende oradan indirmiştim..
    RC3 olacak o

RC2 23 Kasim 2009 tarihinde yayinlandi zaten. benim hatam.

windows 7 de açmıyor scout ya kötü oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

10.2 kurulu. compressor seçeneğide seçili değil. Ama bu hatayı alıyorum.

http://img7.imageshack.us/img7/4910/adszxgl.png

unknown databese versiyon:1392

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genie Scout'un yeni versiyonunun çıkmasını beklemeniz gerekiyor. 10.2 ile bu versiyon uyumlu olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

teşekkür ederim. Acaba ne zaman çıkar ? Genie olmadan oynanmıyor bu oyun....

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    teşekkür ederim. Acaba ne zaman çıkar ? Genie olmadan oynanmıyor bu oyun....
    SI Games 10.2.0 yamasiyla kodlarda degi$iklik yaptigindan oturu FM Genie Scout'un bu surume uyarlanmasi gerekiyor ve $u anda uyarlanma cali$malari yapiliyor. Genie ile en son goru$memde duzenlemelere ba$ladiklarini ancak ne zaman bitecegi hakkinda bir fikrinin olmadigini soylemi$ti.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Hiç yoktan şu pa ile ca nasıl öğrenicez ??? Önceden modifierden bakıyorduk o da yok.

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    Hiç yoktan şu pa ile ca nasıl öğrenicez ??? Önceden modifierden bakıyorduk o da yok.
    Hidden attribute viewer veya Ingame Scout diye bir panel eklentisi mevcut... Doğrudan gizli değerleri kadro ve oyuncu arama ekranında görmenizi sağlıyor. SI Games forumlarında ve çeşitli yabancı fan sitelerinde mevcut... Verilmesinde bir sakınca olup olmadığını bilmediğim yani yazarlaraından izin almadığım için dosya linklerini veremiyorum ama bu tür eklentier mevcut...

2014 teyim Genie olmadan oynanamıo full regen bulmak lazım ...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Windows 7 versiyonunu nerden bulabilirim

10.2 uyumlu ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varsa bilgilendirirse çook manidar olur

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uaylmz View Post
    10.2 uyumlu ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varsa bilgilendirirse çook manidar olur
    CEVABI YUKARDA VAR AMA TEKRARLAYALIM

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    SI Games 10.2.0 yamasiyla kodlarda degi$iklik yaptigindan oturu FM Genie Scout'un bu surume uyarlanmasi gerekiyor ve $u anda uyarlanma cali$malari yapiliyor. Genie ile en son goru$memde duzenlemelere ba$ladiklarini ancak ne zaman bitecegi hakkinda bir fikrinin olmadigini soylemi$ti.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Default genie scout

arkadaslar bu programda oyuncunun gelecektekı ozellıklerınıde gore bılıyoruz uzerıne tıkladıgımızda. benım sorum su mesela p.a.sı 180 olan oyuncunun gelecektekı pası 180nı bulmuyor? bu olay oyuncudan oyuncuya degısıyor. bu durumum gerceklık payı nedır pa.sı 180 gosterılen oyuncunun uzerınde cok fazlada calıssak program gostermedıgı ıcın cası 180 olmaz mı?

Quote Originally Posted by cenk1905 View Post
    arkadaslar bu programda oyuncunun gelecektekı ozellıklerınıde gore bılıyoruz uzerıne tıkladıgımızda. benım sorum su mesela p.a.sı 180 olan oyuncunun gelecektekı pası 180nı bulmuyor? bu olay oyuncudan oyuncuya degısıyor. bu durumum gerceklık payı nedır pa.sı 180 gosterılen oyuncunun uzerınde cok fazlada calıssak program gostermedıgı ıcın cası 180 olmaz mı?
    CA 180 civarına gelir, ancak yaklaşık 2-3 sene sonra yaşı ilerlemiş olacağından azalmaya başlar. Bunu iyi bir şekilde kullanmak için hem antreman tesislerin iyi olmalı, hem de antrenörlerin... Ek olarak iyi de bir programla antreman yaptırmalısın. Genelde ben geliştirdikten sonra baktığımda örneğin PA'sı 160 olaran biri 154'te kalıyor. Bunun tamamını kullanabilmek için de her şeyin en iyisine sahip olmak gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Onceden geniei scout la oynuyordum arkaslar.Sun an 10.2.0 da olsa yine oynarım herhalde .Ama genie siz oyun daha zevkli 13 tane gozlemcim var leedste herbirini yolluyorum bir tarafa,oyuncular izleyip kendim buluyorum.Daha hoş ,daha gerçekçi olmaya başladı oyun .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

çabuk bu sürüme uyarlansada açsak rahat rahat genie scoutu

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by gungorbdk View Post
    CA 180 civarına gelir, ancak yaklaşık 2-3 sene sonra yaşı ilerlemiş olacağından azalmaya başlar. Bunu iyi bir şekilde kullanmak için hem antreman tesislerin iyi olmalı, hem de antrenörlerin... Ek olarak iyi de bir programla antreman yaptırmalısın. Genelde ben geliştirdikten sonra baktığımda örneğin PA'sı 160 olaran biri 154'te kalıyor. Bunun tamamını kullanabilmek için de her şeyin en iyisine sahip olmak gerekiyor.
    bu durumu zaten biliyorum fakat programda gelecekte ulasabılecegi c.alar bazılarında p.a ıle aynı gosterılıo bazı oyuncularda p.a. az gosterıyor ornegın: 16 yasında pası 180 ca 80 olan bı oyuncu var adamın uzerıne tıkladıgımızda gelecektekı ozellıklerını gormek ıcın adam pası 160 olarak gosterıyor arada 20 fark olusuyor bunun nedenı nedır?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Arkadşlar şu genienin sitesine baksanıza bi... fmscout.com...

yukarıda update bilmem kaç saat kaldı yazıo... acaba genie scoutun 10.2 uyumlu versiyonundan bahsediliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Arkadşlar şu genienin sitesine baksanıza bi... fmscout.com...

yukarıda update bilmem kaç saat kaldı yazıo... acaba genie scoutun 10.2 uyumlu versiyonundan bahsediliyor.
    hayır sayfanın en son ne zaman güncellendiğini belirtiyor orası

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cenk1905 View Post
    bu durumu zaten biliyorum fakat programda gelecekte ulasabılecegi c.alar bazılarında p.a ıle aynı gosterılıo bazı oyuncularda p.a. az gosterıyor ornegın: 16 yasında pası 180 ca 80 olan bı oyuncu var adamın uzerıne tıkladıgımızda gelecektekı ozellıklerını gormek ıcın adam pası 160 olarak gosterıyor arada 20 fark olusuyor bunun nedenı nedır?
    Bir oyuncu tesisler ne kadar kaliteli olursa olsun profesyonelliği düşük olursa tam yeteneğine ulaşamaz, büyük ihtimalle bunu gösteriyor. Ama bence bu tip programları bırakıp gözlemcileri kullanarak oynayın.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Bir oyuncu tesisler ne kadar kaliteli olursa olsun profesyonelliği düşük olursa tam yeteneğine ulaşamaz, büyük ihtimalle bunu gösteriyor. Ama bence bu tip programları bırakıp gözlemcileri kullanarak oynayın.
    gözlemciler pa-ca bildirmiyor süper prfilli adamın ca 130 oluyor, kabak gibi kalıyoruz o kadar para verdkten sonra

Ne zaman çıkacak 10.02 yama haberi olan var mı onsuz olmuyo oyun

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    Ne zaman çıkacak 10.02 yama haberi olan var mı onsuz olmuyo oyun
    yalan olucak galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

10.2 ile uyumlu başka herhangi program var mı? en azından bizim gizlenmiş özelliklerimizi gösteren..

Sheriff Misafir

FMRTE diye bir program var o uyumludur..

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri