1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Genç Oyuncular Neden Pahalı?

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Default Genç Oyuncular Neden Pahalı?

Arkadaşlar bundan önceki FM serilerinde çok makul fiyatlara 16-17 yaşlarında,yüksek potansiyelli oyuncuları alabiliyorduk faat FM2010'da bu oyuncuları 1.5-2 milyon $'dan aşağı alamıyoruz.Bunun sebebi nedir acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Büyük ihtimal oyuncuların reputationları yükseltilmiş. Bence daha mantıklı çünkü hiçbir takım kendi takımındaki genç yıldızları ucuz fiyata bırakmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Daha mantıklı diyorsunuz fakat benim en çok zevk aldığım şeylerden biriydi şu oyunda kendi keşfettiğim genç oyuncuları ucuza almak ve geliştirmek . Shortlist vb. şeyleri kullanmayan birisi olarak bu benim için kötü. Regen kullanmayıda sevmiyorum bu daha da kötü
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006

Bir genç oyuncuyu ucuza almak istiyorsanız anında kapmanız gerek, eğer bir takıma tranfer olur veya genç milli takıma girerse oyuncunun fiyatı çok artıyor. Sonuçta hiçbir takım altın yumurtlayan tavuğunu satmak istemez.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Bir genç oyuncuyu ucuza almak istiyorsanız anında kapmanız gerek, eğer bir takıma tranfer olur veya genç milli takıma girerse oyuncunun fiyatı çok artıyor. Sonuçta hiçbir takım altın yumurtlayan tavuğunu satmak istemez.
    Aynen katılıyorum ayrıca fazla pahalı almamak için de oyuncunun aklını çelmek iyi oluyor bunu bir kaç kez daha yapınca 2M€ ya satacağı oyuncuyu 1,5M€ ya falan satıyor örneğin kendi kariyerimde ben Sercan'ın aklını çeldim 2 kez aynı şeyi yaptım değeri 10,25M€'du ben 3M€'su peşin 8M€'su 48ay taksitle 11M€'ya aldım eğer böyle yapmasam en az bi 14-15M€ verirdim diye tahmin ediyorum...
    Screw you guys, I'm goin' home

Mesaj Yetkileri