1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Tug's Training 2010

Exclamation Tug's Training 2010

Herkesçe beğenilen Tug's antreman paketinin Football Manager 2010 versiyonudur.
    Burda vermemin sebebi ise kendi sitelerine Ülkemizden erişimin yasak olmasıdır.

Kurulum için Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\schedules klasörünün içine atmalısınız.
    As takım için ayrı genç takım için ayrı ayrı program mevcuttur.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29113/bilgi/

Herkese iyi oyunlar...
    Last edited by Sekopej : 14.Kasım.2009 at 14:09

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Çoğu kişinin kullandığı bir program, gecikme için özür diler, paylaşım için teşekkür ederiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Beşiktaş ile ilk sezonda kullanılmaması gerek program

Teşekkürler.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

FM08 serisinden beri kuLLandığım tek idman programı. Bence FM nin en iyi idman programı budur.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Yorumlar çok güzel, umarım ben de yararını görürüm. Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Rapidden başka bir yere atabilir mi elinde olan biri. Rapid iyice uçtu 0 kb'lik dosyayı bile çekemiyoruz.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Rapidden başka bir yere atabilir mi elinde olan biri. Rapid iyice uçtu 0 kb'lik dosyayı bile çekemiyoruz.
    http://www.megaupload.com/?d=E0UL73XX

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Hocam, JDownloader programı ile Rapidshare'den dosya indirilebiliyor. Program ne yapıyorsa artık birkaç denemede çözüyor. Denemeni tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Güzel program ama artık oyunu tam bilenler kendi programlarını kendileri takıma göre oluşturabilir diye düşünüyorum...en azından menejer bilgilerini kullanarak =)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu younda 2007'den beri kullandığım tek antereman paketi.. Bu adamlar gerçekten işini iyi biliyor..

Tek eksik gördüğüm şey Target ile Hızlı forvetin olmaması.. 2008'de bu vardı.. Ama son iki seridir bu yok. Bende kendim ayarlıyorum o olayı..
    Sentugo.

Ben tüm takıma uyguladım ama birkaç pozisyonda bana göre problem var. Kendi yaptığım antreman düzeni etkinken defans oyuncularının fiziksel özellikleri ve bunun yanında defansif özellikleri artıyordu. Ancak şimdi korner özelliği cross özelliği artmaya başladı. Bir defansın bunlara ihtiyacı var mı bilmiyorum ama ben direkt olarak değiştirdim daha çok fiziksel antreman yaptırıyorum.

Siz ne diyorsunuz bu duruma?

bu programı indirdim fakat, genc oyuncular a takımın antreman programında gözüküyor.. genc oyuncuları genc antreman paketine dahil edemiyorum. bilen varmı acaba bu sorunu nasıl giderecegimi

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Arkadaşlar bu paketi nasıl indirecegiz ben anasayfadaki hiç bir dosyayı inderemiyorum sebebi nedir acaba

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by gungorbdk View Post
    Ben tüm takıma uyguladım ama birkaç pozisyonda bana göre problem var. Kendi yaptığım antreman düzeni etkinken defans oyuncularının fiziksel özellikleri ve bunun yanında defansif özellikleri artıyordu. Ancak şimdi korner özelliği cross özelliği artmaya başladı. Bir defansın bunlara ihtiyacı var mı bilmiyorum ama ben direkt olarak değiştirdim daha çok fiziksel antreman yaptırıyorum.

Siz ne diyorsunuz bu duruma?
    Şimdi bu programı kullanıyosun diye yada senin ayarladığın bir programda defans oyucularına sadece defansif yani top kapma kafa gibi özellikleri herzaman artacak diye bişey yoktur...Bir defans oyuncusununda korner özelliği artabilir....oyuncuların kişisel özelliklerine baglıdır....

a oyuncusunda hız ceviklilik artar... b oyuncusunda hızlanma ve saglık artar...örnek veriyorum sadece...

yani bi problem olacağını sanmıyorum...böyle devam et sezon öncesi şüphelndiğin tatktik içindeki oyuncuların özelliklerini kaydet ve sezon sorasıkileri kayedet...bi bakalım istersen...

İyi oyunlar...

Quote Originally Posted by mustang View Post
    Arkadaşlar bu paketi nasıl indirecegiz ben anasayfadaki hiç bir dosyayı inderemiyorum sebebi nedir acaba
    İndir butonu biraz minik, nedeni bu büyük ihtimal. Mavi renkli google reklamlarına benzer bir İndir bağlantısı var.

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Şimdi bu programı kullanıyosun diye yada senin ayarladığın bir programda defans oyucularına sadece defansif yani top kapma kafa gibi özellikleri herzaman artacak diye bişey yoktur...Bir defans oyuncusununda korner özelliği artabilir....oyuncuların kişisel özelliklerine baglıdır....

a oyuncusunda hız ceviklilik artar... b oyuncusunda hızlanma ve saglık artar...örnek veriyorum sadece...

yani bi problem olacağını sanmıyorum...böyle devam et sezon öncesi şüphelndiğin tatktik içindeki oyuncuların özelliklerini kaydet ve sezon sorasıkileri kayedet...bi bakalım istersen...

İyi oyunlar...
    Hocam haklısın ama derecesi fazla tutulmuş. Ben hep takip ediyordum hiç korner özelliğinin arttığını görmedim ancak bunu deneyince arttığını gördüm. Zaten baktığımda da derecesi benim yaptığımdan fazlaydı.

Bence oyuncu gelişirken kaderine bırakılmıyor, menejer nasıl antreman yaptırdıysa ona göre yükseliyor. Ben oyuncularımın PA'sını ona gerçekten ihtiyacı olacak şeyler katarak yükseltmek istiyorum. Hani görüyoruz ya, teknik anlamda sadece heading, tackling ve marking özellikleri son seviye diğerleri ise düşük seviye olan kaliteli oyuncuları. İşte, zaten kısıtlı PA'yı en azından bu şekilde kullanarak yapmak istiyorum. Hatta alt yapıda bir defans oyuncusu çok iyi bir şekilde gelişti. Şu an heading ve marking özelliği 16, tackling ise 15 teknik özellikler arasında. Ve o oyuncu da çok kaliteli bi oyuncu değildi, ya bu 2010'da böyle ya da mevcut PA'yı mantıklı bir şekilde kullandım. Bahsettiğim oyuncu Eren Sertaç, resim ekleyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İndir butonu biraz minik, nedeni bu büyük ihtimal. Mavi renkli google reklamlarına benzer bir İndir bağlantısı var.

Hocam haklısın ama derecesi fazla tutulmuş. Ben hep takip ediyordum hiç korner özelliğinin arttığını görmedim ancak bunu deneyince arttığını gördüm. Zaten baktığımda da derecesi benim yaptığımdan fazlaydı.

Bence oyuncu gelişirken kaderine bırakılmıyor, menejer nasıl antreman yaptırdıysa ona göre yükseliyor. Ben oyuncularımın PA'sını ona gerçekten ihtiyacı olacak şeyler katarak yükseltmek istiyorum. Hani görüyoruz ya, teknik anlamda sadece heading, tackling ve marking özellikleri son seviye diğerleri ise düşük seviye olan kaliteli oyuncuları. İşte, zaten kısıtlı PA'yı en azından bu şekilde kullanarak yapmak istiyorum. Hatta alt yapıda bir defans oyuncusu çok iyi bir şekilde gelişti. Şu an heading ve marking özelliği 16, tackling ise 15 teknik özellikler arasında. Ve o oyuncu da çok kaliteli bi oyuncu değildi, ya bu 2010'da böyle ya da mevcut PA'yı mantıklı bir şekilde kullandım. Bahsettiğim oyuncu Eren Sertaç, resim ekleyeceğim.
    Ya zaten kaderine bırakılacak die bişe demdim ki bazı oyuncuları antremanda takımla çalışamazlar istersen biraz daha incele ben gelince bakacam ssler iekle bakalım...başka arkadaşlarında yorumlarını görünce çözüm buluruz

geçenlerde indirdim bu antrenmanı
    aynı dosyadır die düşünerek yorum yapıcam
    bence crossing çalışmasının sadece kanat oyunucularında fazla olması gerekir
    dier mevkiler için de gereksiz seviyede kullanıldığını düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Fenerbahçe'de bir sezon denedim.
    Çok sakatlık yaşadım, oyuncuların kondisyonunu düşürdü çok.

Kondisyon sorunu belki haftada iki maç yapmadan kayanaklanıyor olabilir ama oyuncuların çoğu da yüksek çalışma temposundan dolayı mutsuzdu.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

2007 den beri kuLLandığım tek antreman programı Emrah Abi askerde olduğu için bu sene başkası vermis

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\schedules dosyası bende yok nasıl olacak yaa

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

kendin yapcan arkadaşım

sertaç eren i ben ilk sezon direk a takıma aldım. sürekli tutoring yaptırdım. ilk sezon 15 maç, ikinci sezon ilk 11 oynattım. şu anda 4. sezondayım current ability 135, potential ı zaten 136. strong centre back oldu ve değeri 10.5 milyon avro... dahafazla da bi şey olmuyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Default Antreman progaramının mantığı ?

Leeds united'ta 3 sezondur kullandiğim antreman programıdır.İlk sezon sorun yaşamazken 2 sezondur sakatliklarla boğuşuyorum.Tek tesellim geniş kadroyu sevmem.Bu nedenle fazla zorluk çekmedim.Arkadaşlar bilmiyorum sizde nasil ama.İkinci yil regend cikan Anthony peel adli oyuncumun gelişimini yetersiz buldum.İlk yıl antreman programnı ikinci yıl ise bu oyuncuya özel antreman uyguladım.Ama sonuç değişmedi.

Ayrıca 10.2.0 da ki yenilikler arasında Soğukkanlılık ve konsantrasyon özelliklerinin kaleci antremanıylada geliştiği duyurulmuştu.Bu versiyonda aşağıda göründüğü gibi oyucunun antreman gelişimi tıklanıldığı zaman shooting katogorisinde 'composure' ozelliği yok.

Peel 2010

Peel 2012

Son 1 yıldır oyuncumun kullandığı özel antreman programı

Taktik antremanını ozellikle off the ball ozelliğinin gelişmesi icin ( Çünkü Markaj yapılmasa çok ofsayta düşüyor,markaj yapılsa çıkamıyordu).Ball Control'ü teknik ve first touch ozelliğini gelişimi için,shooting özelliğini ise Long shot ve composure özellikleri için

Oyuncunu bazı özellikleri ve oynadığı maçlar.

Oyuncuma ilk yılında yıldızım Jermaine beckford geçen sene Michael Owen ile tutoring yaptırdım.

Leeds united da genç akademisini geliltirmiştim geçen yıl su anda excellent oda 20 uzerinden 17-18 falan yapıyordu herhalde .Koçlarımın da ss ini ekliyorum.Bunlardan daha iyisi alınmıyor maalesef.

Soğukkanlılık çok mu yavaş gelişiiyor ?.Ayrıca Oyuncum genel olarak geliştide ben mi yetersiz görüyorum ?
    Sorun Antreman programımı? yoksa koçlar mı ? yada tesisler mi ? veya ben mi?

Cevap verip,çözüm bulmama yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şimdi koçlar olamaz.. Tesesiler belki

Ama antrenman programında hiç bir sorun yok..

O oyuncunun potansiyeli o kadardır.. Ondan..

Bir de adamı 11 oynatmazsan zaten gelişmez çok
    Sentugo.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ahmetgurlek View Post
    sertaç eren i ben ilk sezon direk a takıma aldım. sürekli tutoring yaptırdım. ilk sezon 15 maç, ikinci sezon ilk 11 oynattım. şu anda 4. sezondayım current ability 135, potential ı zaten 136. strong centre back oldu ve değeri 10.5 milyon avro... dahafazla da bi şey olmuyor...
    Sertaç'ın PA -8, 130 ile 160 arası her oyunda rastgele bir değer belirlenecek demektir. Sizin şansınıza ise 136 gelmiş.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

bu programı indirdim fakat, genc oyuncular a takımın antreman programında gözüküyor.. genc oyuncuları genc antreman paketine dahil edemiyorum. bilen varmı acaba bu sorunu nasıl giderecegimi...

bu sorunu bir yaşıyan benmiyim arkadaşlar?

Quote Originally Posted by goodnightkiss View Post
    bu programı indirdim fakat, genc oyuncular a takımın antreman programında gözüküyor.. genc oyuncuları genc antreman paketine dahil edemiyorum. bilen varmı acaba bu sorunu nasıl giderecegimi...

bu sorunu bir yaşıyan benmiyim arkadaşlar?
    Dahil Edecegin OyunCuların Genc KontratLı OlmaLarı Gerekir.

linke girmiyor rapidshare linkine

arkadaşlar 10.0.3 de de etkilimi

Mesaj Yetkileri