Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Transfer Saçmalıkları

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Default Transfer Saçmalıkları

koyu bir fenerbahçe taraftarıyım ama bu olay beni bile güldürdü hepimiz fm 2011 i beklerken fm 2010 a böyle konularla veda edebilriz sizden istediklerim sizde böyle transferlere onay verdiyseniz fotoğraflar ekleyerek paylaşabilrsiniz konu benim ilgimi çekti yanlış yere açtıysam affola sabitlenebilirse de güzel olabilr en azından eğlenceli .
    benim paylaşacağım resim se fenerbahce gökhan emreciksini 2009-2010 döneminde kayserispor a 200 bin euro ya yolluyo 2010-2011 döneminde ise tekrar 2.2 milyon euroya alıyor .

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

FB'ye hayırlı olması dileğiyle

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

olur olur o kadar para verip alınca

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bu konuyla ilgili değil ama Real Madrid, Mahatma Otoo diye birini 44 Milyon TL'ye aldı. Adam hiç oynayamadı. Kendi isteğiyle satılık listesinde. E oynamadıkça da daha ucuza düşecek parası. Yazık garibime.

DipNot: Mahatma Otoo isimli arkadaşımız gayet iyi profile sahip.

Galatasaray bende her sene dandik dundik adamları alıyor ve kadro seçimlerine bile almıyor gerçekten transferler çok saçma oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by caglaruzun View Post
    Galatasaray bende her sene dandik dundik adamları alıyor ve kadro seçimlerine bile almıyor gerçekten transferler çok saçma oluyor.
    Vala bende beleşe Michael Owen'ı kaptılar. Gerçi yaşlıydı baya. Sonra da serbest bıraktılar.
    Ama cidden dandik adamlar alıyor. Martin Paterson, Nene, Vadim Demidov, Tarik Elyounoussi, Ignjatovic, Josh Simpson.. Aldıkları en iyi adam Keirrison.

Fenere gelirsek, Anthony Annan ve Roy Beerens'i aldılar. 2010 yılında falan da Otamendi'yi almışlardı. 29 Milyon TL'ye sattılar.

Yani transfer konusuna gelince FB in, GS out.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

paylaştıklarınız için saol ama daha çok resimli gösterirsek bunları daha çekici olur konu sanırsam mesela otto ya verilen o kadar para ve 2 3 maç bile oynamamasını gösteren bi resim mesela ne dersiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bunları fm 10 oyun içinde karşılaştığınız ilginç olaylar topicinde paylaşabilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Fmcolic View Post
    paylaştıklarınız için saol ama daha çok resimli gösterirsek bunları daha çekici olur konu sanırsam mesela otto ya verilen o kadar para ve 2 3 maç bile oynamamasını gösteren bi resim mesela ne dersiniz

Unutmazsam gün aydınlandıktan sonra kararmaya doğru koyarım Otoo'nun profilini. 2-3 maça çıkmış olabilir ama fazla oynayamadığı için isteğiyle transfer listesinde.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Beşiktaş hep ilk sezon Brezilya'dan Raul diye bir adamı kiralıyor ve birkez bile oynatmadan yolluyor.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Beşiktaş hep ilk sezon Brezilya'dan Raul diye bir adamı kiralıyor ve birkez bile oynatmadan yolluyor.
    aynen benim oyundada öyle

Emreciksin BanBan'ın altyapısından, verecek tabi o kadar parayı FB

Oyunda FB hatalı Bende hem süper lig hemde bank asyada oynuyordu

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Ghazi View Post
    Oyunda FB hatalı Bende hem süper lig hemde bank asyada oynuyordu
    İndirdiğin bir yama ile ilgilidir. Oyunun default halinde bir sorun yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Bu konuyla ilgili değil ama Real Madrid, Mahatma Otoo diye birini 44 Milyon TL'ye aldı. Adam hiç oynayamadı. Kendi isteğiyle satılık listesinde. E oynamadıkça da daha ucuza düşecek parası. Yazık garibime.

DipNot: Mahatma Otoo isimli arkadaşımız gayet iyi profile sahip.
    ZekirdekBeşiktaş hep ilk sezon Brezilya'dan Raul diye bir adamı kiralıyor ve birkez bile oynatmadan yolluyor.
    m.otoo yu bende almıştım gs ye ca 70 pa 178 falandı öyle 44 milyona falan da diil ucuza almıştım (nasıl necipe talip oluyorlarsa bu adama da talip olunur yalnız ca sı düşük) yalnız takımın yabancıları dolayısıyla bıraktım (18 yabancıya çıkarmıştım sata göndere 9 a düşürdüm ama 9.u da o olmuştu satsam olmaz kiralık gitmez bende oyunu bıraktım bu oyuncu yüzünden.zira bu gönderme işlemleri beni fıtık etmişti.
    fener oyunda bi adam aldı sağ bek oysa 7 yabancısı var 8.olarak kaydedebilir kaydetmiyor ve oynatmıyorlar hadi 9 10 olsa neyse onu görüyoruz da (kendimden de!) ama 8.olarak bile kaydetmedi ayrıca oyun çok uyuşuk bakıyorum free adamlar var izl diyor yani izleniyor ama teklif yok !
    oyun bazen(çoklukla!) sinir ediyor ama gene de oynuyoruz naapalım.
    (ben yapana kadar daha iyisi gelmicek)

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

en kıl olduğum şeylerden biri izl izleniyo olan oyuncu 5 ay izleniyo sen bi teklif yap hemen 3 4 katını veriyolar sanki beni bekliyolar

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ayrıca 25 oyuncunuz izleniyorsa en fazla 5 tanesine teklif geliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

en kıl olduğum şeylerden biri izl izleniyo olan oyuncu 5 ay izleniyo sen bi teklif yap hemen 3 4 katını veriyolar sanki beni bekliyolar
    doğru diyon bide ben bi adamın kontratını bekliyorum 6 ay kalsın diye 5 ay tek ben talibim ne zaman adamın kontrat bitimine 1 ay kalıyor ya kontrat yeniliyor ya başka takım talip oluyor ona gidiyor mesela fm 2006 da Ballack 5 ay peşinden koştum almak için hep reddediyor 1 ay kala vazgeçtim ve bıraktım başka adamlar çıkmıştı o sıra adam 800 binmi 600 binmi ne alıyor aynen öneriyorum aldığını reddediyor transfer sezonunu beklicekmiş sonra ne oldu ballack 300 yada 400 bine(kontratının yarısına) klüpte kaldı.
    oyunun mantığı o genie scouta bak o diğerlerinin teklif ettiğinin klübün satış fiyatı olduğunu görürsün.ben bi adama 60 m verdim alamadım sonra oyuncu transfer listesine konulmak istediğini söyledi değerinde sattılar(ben rival team olduğumdan alamadım)
    yaa bu oyunda önerme yapacaksın ki anca gelsinler ite kaka döve döve satçaz yani yada alcaz.
    ama benim dediğim bunlardan da dışarıdaydı ben free olanların neden hala izlendiğini çözemiyorum neyini izliyorlar ben söylim onlara ca 81 pa 136 iyi bir transfer yaşı da genç sizin için iyi ama beni kesmez ondan şutladım derim yani bunu bana sorsalar ama free kalıyor ben sinir oluyorum hani takım oluştursam ufak bir takım bu tarz düşük oyuncuları alırım çok var zira ama değerli olanı yok.ki olanların çoğunu da ben postaladım zaten.
    playerayAyrıca 25 oyuncunuz izleniyorsa en fazla 5 tanesine teklif geliyor
    teklif gelse iyi redddedicem ama gelmiyor devamlı izl diyor oyuncunun huzurunu kaçırıyorlar defolun da diyemiyoruz izleyenin takımı(m.city)nın tüm adamlarını shortliste alıyorum tık yok bende kontrat yeniledim bazı oyuncuların durumlarını takip edicem.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

transfer işi birazdaha masaya yatırılmalı zaten umarım fm 2011 le düzelir sevmediğim ynalarından biri mesela barnetta isimli oyuncuyu örnek alalım barnettayı fenerbahceyle 8 9 m euroya aldık diyelim barnettta fenerden yıllık 1-2 bilemedin 2.5 isityo ama man city de alıyosun 7 8 m euro istiyo yıllık tamam man city zengin para dağatıyo ama bu şekilde olmamalı man city yi yöneten kişi verebilr ama oyuncu isteyince mecbur 7 den aşa imzalayamıyosun umarım demek istediğim anlaşılmıştır yani değerinin altındaki oyuncuya milyonlar veiyosun

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Aldım ssleri. İşte Otoo

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bırakmıştım 2010u şimdi tekrar bi karier açıcam yine her zamanki gibi beşiktaş raulu kiralıcak Galatasaray monzonu man utd de ceglieyi alcak chelsea donovanı city krasici. Hep aynı hep aynı
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Bırakmıştım 2010u şimdi tekrar bi karier açıcam yine her zamanki gibi beşiktaş raulu kiralıcak Galatasaray monzonu man utd de ceglieyi alcak chelsea donovanı city krasici. Hep aynı hep aynı
    Donovan Chelsea'de ama Krasic Real Madrid'e transfer oldu bende. Ayrıca Man City Mesut'u falan aldı.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

En geç 10 Temmuz'da Krasic Man City'de. Gün geçmiyor arkadaş. FM 2007'de Chelsea'nin £61M vererek Adriano'yu alması gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post

aynen eklenecek bişey yok yüz tane kariyer açtım hep aynı

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

aynen eklenecek bişey yok yüz tane kariyer açtım hep aynı
    aynı şeylerden sıkıldıysanız
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post1852637
    bende aynı değil bu arada 2 oyundur bu oyunumda da normal database ile de değişik şeyler oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

ya bu saçmalıklar ne bende 10,3 te kurulu fakat barca holoskoyu bilica yı mehmet topuzu alıyo real erns ti alıyo nedir bu sorun nasıl giderilir

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by mangamali View Post
    ya bu saçmalıklar ne bende 10,3 te kurulu fakat barca holoskoyu bilica yı mehmet topuzu alıyo real erns ti alıyo nedir bu sorun nasıl giderilir
    ligleri seçili değilse oyuncu azlığından alıyor olabilirler.bende de barca m.demir in peşindeymiş ne alaka anlamadım o kadar adam var alsa ne olacak,tamam m.demir h.p. olabilir ama barca da oynayamaz daha ben 2 tane adam sattım forvete rakibimdende bi forvet aldılar o kadar adam varken yani..?

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

ii de nasıl halletcem

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

O Fm'nin hatası.İyi oynayan oyuncuları mesela yaşı falan önemli değil.30 yaşındaki bir oyuncu ligte 20 gol atsın Madrid teklif veriyor.31 yaşına gelmesine kalmadan yedeğe atıyor.Bendeki oyunda Fenerbahçe Sabri'ye teklif vermişti.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

sportinteractive bu kadar salak bi şirket mi ki oyunda böyle bi hata olabilrmi gol atmadan asist yapmadan gidiyo diyorum ne paralara kimler gidiyo sorunu halledebilicek bi mod admin yardımı yok mu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri