1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: FM 2010 Pilot Kulüp

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Default FM 2010 Pilot Kulüp

fm 2010'da data editörden FB'ye Bucaspor'u pilot kulüp seçtim.yeni oyun açıp kadrodaki oyuncuları yollamak istedim ancak öyle bi seçenek bulamadım. kaldırdılar diyeceğim o zaman neden pilot kulüp uygulaması yaptılar? yardımcı olabilecek var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Var ya bir kaç kezx daha dene bence.. Çıkıyor kulüp
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

editorden pilot kulubu secerken hangi alanlarin dahil oldugunu da secmen gerekli kiralama secenegini isaretlememissin sanirim

bende de oldu schalkeyi aldım westerlo idi pilot klup ama oyuncu göndermek istediğimde öyle bi secenek cıkmıyordu yeniden yönetimdewn başka pilot klup istedim o zaman başka klubu seçipte gönderdim..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by canelka View Post
    editorden pilot kulubu secerken hangi alanlarin dahil oldugunu da secmen gerekli kiralama secenegini isaretlememissin sanirim
    sanırım haklısın bi kez daha kontrol ediyim tşk

ayrıca açılan pencerelerde başka seçeneklerde var bunlardan hangileri ne işe yarıyor?
    Last edited by ARZTALEP : 12.Kasım.2009 at 01:40

Nesil
    2005

Tam emin degilim ama bazi pilot kluplere kiralik adam gonderilemiyor, sanki baska amaclar icindi ama hatirlamiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Tam emin degilim ama bazi pilot kluplere kiralik adam gonderilemiyor, sanki baska amaclar icindi ama hatirlamiyorum.
    Ticari amacı olan vardı takımının mallarını satıyordu bi de sanırım transferlerle ilgili bişey vardı onun nasıl olduğunu tam hatırlamıyorum...
    Screw you guys, I'm goin' home

Mesaj Yetkileri