1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Gökhan Zan

Hybrid View

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    Strength: 18
    Balance: 15

Gökhan Zan'ın görünüşüne göre daha güçsüz,zayıf bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Vücudunu birçok pozisyonda iyi kullanamıyor. Geçen yılki BJK-FB maçını hatırlayalım. Guiza'ya omuz atmış,kendisi yıkılmıştı

Strength: 14
    Balance:12 daha uygun olur bence
    Bir oyuncu cesur degilse, agresif degilse vucudunu kullanmaktan cekinmez mi?

Sonucta Strength olarak 20 olan ancak strength ve bravery olarak 1 olan oyuncu mu rakibe daha cok tahribat yapar yoksa Strength olarak 1 olan ancak aggression ve bravery olarak 20 olan oyuncu mu?

Denememek baska bir sey, guclu olmamak baska bir sey.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Sonucta Strength olarak 20 olan ancak strength ve bravery olarak 1 olan oyuncu mu rakibe daha cok tahribat yapar yoksa Strength olarak 1 olan ancak aggression ve bravery olarak 20 olan oyuncu mu?

Abi Gokhani yillarca izledim ve cekinip cekinmemesiyle alakasi yokki.Aksine kullanmaya calisiyor ama beceremiyor,cok asagilara dussun demiyorum ama 2 puan dusus belki 3 puan dusus gerekli.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Gökhan'ın sorununu sadece cesaretinin eksik olmasına indirgemişsiniz. Oysa ki onda denge sorunu olduğu açık.Kolay yıkılıyor. Güç konusunda da 18 değerinin çok fazla olduğunun düşünüyorum.Çok güçsüz demiyorum.14 gibi ortalamanın bayağı üzerinde bir değer öneriyorum

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    Gökhan'ın sorununu sadece cesaretinin eksik olmasına indirgemişsiniz. Oysa ki onda denge sorunu olduğu açık.Kolay yıkılıyor. Güç konusunda da 18 değerinin çok fazla olduğunun düşünüyorum.Çok güçsüz demiyorum.14 gibi ortalamanın bayağı üzerinde bir değer öneriyorum
    yalniz senin soyledigin dengeyle alakali bencede dengesi dusmeli ama gucunun o kadar dusmesine gerek yok.

Mesaj Yetkileri