Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Forum Neden Bu Kadar Pasif

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Tabiikide bizde elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz. Geçen sene bir tatil dalgası vardı mesela. Korsan oyun ve orjinal oyun kullanmış biri olarak o sorunun sadece korsanlarda olduğunu söyleyebilirim. Sırf forumda yardım almak için oyunum orjinal diyenler vardı. O yüzden geçen sene bu sorun çok kafa karıştırmıştı.

O bölümle bu işin uzmanı bir Moderatör olması konusunda ısrarcıyım. Gerisi yönetime kalmış birşey.
    Yanılıyorsun tatil dalgası denen şey orijinal oyunlarda da vardı ve 9.0.3 yaması ile ya da 9.0.2 anımsamıyorum giderildi. Giderildikten sonra sorunu olana bu yamaları yüklemesi söylenildi forum üzerinden. Yani oyunu orijinal olmasa da orijinal dediyse bu cevabı aldı.

FM'de çıkacak sorunların uzmanı gibi bir yaklaşım da yanlış. Zaten hataları görerek öğreniyoruz, mevcut bütün hataları bilmiyoruz. İlk defa karşılaşılan birşeyse sigames forumlarında cevaplarına bakıyoruz naçizane çevirisi ile uğraşıyoruz vs.

Ama şöyle bir eksiklik bence de var. Oyun bir süre oynandıktan sonra inceleme manasında da algılayabilirsiniz, teknik sorunlarla ilgili de yazabilirsiniz fm makalelerinin sitede yayınlanması gerçekten faydalı olacaktır. Ama işte hep dönüp dolaşıp başa geliyoruz "zaman sıkıntısı"...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

valla iyi konu açarsan, güzel bir dil kullanırsan hiçte geç gelmiyor cevap. Ha yönetimin en yetkili ve bilgis sahibi 2-3 ismi geç cevap verebilir oda doğaldır. Herkesin çalıştığı mesai yaptığı onuda geçtik kızı-oğlu-karısı-anası-babası olduğu, sosyal hayatta ihtiyaçlarının olduğu- belki foruma gelene kadar bir çok şeyle uğraştığınıda unutmamak lazım cevap beklerken.. Şahsen ben anında cevap alabiliyorum, bunda genellikle bir çok kişinin online olduğu zamanlara denk gelebilmeminde etkisi var..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Peki önerileriniz nelerdir.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Kural kural diye bütün üyelere cezaları basıp onları küstürmemek mesela. X kişiye uygulanan kuralın Y kişisinede uygulanması.

Geçenlerde bir mesaj vardı sabri konusunda. .....k oğlanı oldu iyice sabri yazıyodu. Bu mesaj direk silindi ve ceza gelmedi. Ama aynı mesajı 2 ay önce yazan bir üye 6 ay ceza aldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kişisel garezlerinizi buradan yansıtmayın.

Konuyu açan arkadaşımızın affına sığınarak konuyu kapatıyorum. Yazmış olduğunuz yorum için ve sizin yorumlarınız üzerine olaya bakış açışı getiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli değerlendirme yapılıp yönetim üzerine düşen görevler yapılacaktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri