1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Marco Verratti |17| |MC|

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Marco Verratti |17| |MC|

Oyuna 17 yaşında başlıyor. Gerçekten yetenekleri müthiş gelecegi müthiş. Hemde ucuz. Daha ne olsun profili herşeyi anlatıyor sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

gerçekten harika biri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İyiymiş baya
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

hercai87 Misafir

oyunda 4. sezonum suanda Beşiktaş'tan Genoa'ya transfer oldum ve Seri A ya gider gitmez aldığım ilk isim Verratti oldu... şansıma 4. sezona rağmen hala Pescara'da oynuyordu bence aslında çoktan Seri A dan bir takımda olmalıydı... olsun neyseki ucuza kapattım transferi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi oyuncu.. Çok iyi oyuncu değil ama her türlü takımda olması gerekn bir oyuncu..
    Sentugo.

large yapmama ragmen bu oyuncu cıkmadı bende

İki yıl kiralık olarak gönderdikten sonra deneme fırsatım oldu.Çok iyi bir oyuncu ilk 11'lik gourcuff ve fabregastan fırsat kaldıkça ilk 11'de kolaylıkla yer buluyor bu da 2012 yılında ki profili ;

Supper Alalım Hmn

pastore varken almam ama alternatif olabilir

Quote Originally Posted by Stancu View Post
    pastore varken almam ama alternatif olabilir
    ben pastore nin yedeği olarak aldım. çok iyi gelişiyor ve oynadığı maçlarda pastoreyi aratmıyor. pastore gibi çok iyi bir amc niz varsa yedeği olarak düşünülebilecek bir isim. bi de 340 k ya almıştım. şu anda 5.5 m oldu...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Pastore nasıl fiyatı ne kadar

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

ilk fm 2010 kariyerim Bjkye aldım 10.1 pa 174

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bu adamı çok incelemiştim Ako sayesinde. CA'sı 100 ve PA'sı 178 iken, adamın profiline bir bakıyorsun, mübarek 150CA adam. Çok iyi bir genç, kaçmamalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Castlevania kullandığın skin i nerden bulabilirim? Güzel baya =)

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Yaş 22, profil bu. Müthiş asistleri vardır, ayrıca frikik golleri ve uzaktan golleri de paha biçilemez. İlk sezon 500K'ya aldım. Şimdi değeri 13.25M, ve daha da arttırır bu gidişle.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    İyi oyuncu.. Çok iyi oyuncu değil ama her türlü takımda olması gerekn bir oyuncu..
    çok iyi oyuncu değil demenden oynarken görmediğin anlasılıyor. gittiği takımda kaptan oluyor, italya milli takımında da kaptan oluyor yılın oyuncusu seçiliyor dünya kupasını kazandırıyor zihinsel özellikleri tavan yapıyor defansif i vasat bi stoperinkini yakalıyor, oyunda geleceğin gerrard ı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım oynadım da söylüyorum... Pa'sıyla doğru orantılı sonuçta.. Bir oyunda Pa'sı 145 çıkar.. Diğerinde 160 çıkar bi başkasında 170 çıkar..

Ne kadar iyi olduğu böyle belirlenir.. Yoksa iyi oyuncu ama çok iyi oyuncu değil..
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

İyi velet kendisi üstelik ucuz o zaman türkiye ye yolcu

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Özellikleri çok iyi oluyor birkaç sene içinde ama ben takımımda verim alamadım. Javier Pastore daha iyi oynuyordu, o da benzer özelliklerde.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Arkadaşım oynadım da söylüyorum... Pa'sıyla doğru orantılı sonuçta.. Bir oyunda Pa'sı 145 çıkar.. Diğerinde 160 çıkar bi başkasında 170 çıkar..

Ne kadar iyi olduğu böyle belirlenir.. Yoksa iyi oyuncu ama çok iyi oyuncu değil..
    Pa'sı sabit olması lazım bu çocuğun. Ayrıca benim paylaştığım profildeki CA'sı zaten 150'lerde bir yerde, kendi PA'sı ise 160'lı ya da 170'li birşey olması lazımdı. Her ne olursa olsun müthiş bir oyuncu oluyor. Şahsen böyle bir yoruma çok şaşırdım ben.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Allah Allah Pa'sı -10 olan bir oyuncu değil. Gerard merard hikaye. Gerard çok iyi oyuncu ama bu çocuk çok iyi oyuncu değil. Nesine şaşırılıyor anlamadım.

Ha ucuz, alırsın 140 k ya.. Satarsın 15 milyon pound a birşey diyemem..

Ha Emre Çolak ha bu..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Arkadaşlar her oyuncu hakkında herkezin farklı görüşleri olabilir.Sen oynatmışsındır çok iyi verim almışsındır, ben aynı verimi alamamışımdır.Kendi görüşlerinizin kesin doğru olduğunu kanıtlama gibi bir çaba içine girmenize gerek yok.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Mesela bende tam verimli olamadı Ama Profil'de harika bi oyuncu.Tabiki daha iyileride var ama Düşük dereceli bi Kulüpte Kariyer açtıysanız ve Transfer bütçeniz kısıtlıysa Verratti'yi tercih edebilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

En iyi klüplerde istediğiniz verimi alamazsınız ama orta düzey takımlarda iş yapar.

bu oyuncuyu tavsiye eden arkadaşa cok tskkrlerimi iletiyorum çok ucuza alıosun ve takımın önmli isimlerinden oluyo harika!!!

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Castlevania View Post
    İki yıl kiralık olarak gönderdikten sonra deneme fırsatım oldu.Çok iyi bir oyuncu ilk 11'lik gourcuff ve fabregastan fırsat kaldıkça ilk 11'de kolaylıkla yer buluyor bu da 2012 yılında ki profili ;
    Arkadaşım kullandığın Skin'in indirme linkini verirmisin?

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Gerçekten harika bir oyuncu Liverpool ile 2017 yılındayım ve vazgeçilmez 10 numara oyuncum olmuşdur.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bir önceki kariyerimde İtalya milli takımından teklif gelmişti kabul ettim ve Verratti'yi o şekilde deneme fırsatım oldu. 2015-2016 sezonundaydım en son, Milan'ın kadrosunda ve Milan'da forma şansı bulamıyor. Benden önce milli takımda oynamamıştı hiç. Benim dönemimde milli takım bazında en çok asist yapan futbolcu olarak tarihe geçti. Ayrıca avrupa şampiyonasında en iyi 2. oyuncu seçildi. Her maç çok çok iyi oynadı (hem elemeler hem avrupa şampiyonasında). Bir maçta 3 asist yaptı (3-1 kazanmıştım), 2'şer asist yaptığı maçlar var. Öyle kolay maçlarda değildi. Arada güzel ve kritik gollerde attı.

Dediğim gibi klüp bazında denemedim ancak milli takımda harikalar yarattı. Giovinco, Montolivo gibi süper yıldızlar onun kadar verimli olamadılar ve yedek kaldılar.

10.3 patchte ilk sezon 300K €'ya transfer oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Bu da benim Verratti. Çok iyi oyuncu çok seviyorum. Şu an takımımda ve World-Class Midfielder olarak tarif ediliyor. Hava hakimiyeti zayıf ve klüp bazında çok istikrarlı bir performansa sahip değil. Ama oynadığı zaman zevkle izliyorum. Arkadaşlarında dediği gibi Milli Takımda ise harikalar yaratıyor bu velet.=)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

en güzel yanı türk takımlarında uzun kariyerler yapıyorsanız 27 yaşında falan türk olması

Mesaj Yetkileri