Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 90 sonuç

Konu: Ömer Toprak | DC | 20 | 4 M $ l

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Bu zıplama özelliği oyun başında 10 du ve 2013 yılında 16 mı oldu?

Edit:Öyle olmamış sanırsam, bu adamın zıplama özelliği boş bırakılmış ve random çıkıyor..
    Evet kardeş bende öyle

Nesil
    2007

Çok iyi bir defans; çok kalıplı oyuncuları tutamıyor bir tek o kadar.Oyunuda kurabilir zannedersem tekniği, pasları falan fena değil bendede bu rolde gayet iyi oynuyor şu an için.En büyük sorunu gözü hep yükleklerde; bir Valencia, Atl.Madrid en sen sezonumdada(5.sezon) Liverpool takip ediyordu; hepsine de gitmek istedi, ama ben satmadım.Şu an yılda 5 MN Euro ile takımın en çok kazananlarında, çokta iyi oynuyor...

Bendeki Ömer Toprak daha ilk yılı ama görüldüğü gibi Zıplama 14 şu anda oyuncuyu transfer etmek üzereyim ocak ayında kadroma dahil olur 5m€ ya anlaşırsınız rahat.

Benim oyunda önce bayerne sonra man u ya sonra intere oradan da benim takımıma (galatasaray) transfer oldu. toplamda neredeyse anelka kadar kazandırmıştı takımlarına

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Ömer Toprağı ben de tesadufen keşfettim (Neeskens'in tavsiyesi üzerine). Top kapması 17 , Kafa 16 , Hız 16 , Pozisyon Alma 16 , Sezme 15 oldu.Bütün büyük kulupler peşinde ama satmaya da pek niyetim yok açıkcası Galatasarayın defans sorununa kesin çözüm.Servete müthiş partner. 5 mn euro yetiyor almak için

Ben ilk sene kaçırdım.İkinci sezonun başında kaça alabilirim tahminen?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Paylaştıktan sonra ilk kez deneme fırsatım oldu açıkçası.Müthiş bir ortalaması var.Tam bir istikrar abidesi.Serdar'la beraber göbekte oynatıyotum.Serdar'ın 1-2 kez top sektirdiğini hatırlıyorum ama sezon boyunca Ömer'in tek bi kişisel hatasını dahi hatırlamıyorum.Bir süreye kadar Atletico ve Bayern peşindeydi, zor savuşturdukGerçekten çok kaliteli bi stoper.Sadece Tr liglerinde iş yapar diyen arkadaşlara da katılmıyorum.Dünya devleri hariç her takımda oynar.Ben kefilim...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Paylaştıktan sonra ilk kez deneme fırsatım oldu açıkçası.Müthiş bir ortalaması var.Tam bir istikrar abidesi.Serdar'la beraber göbekte oynatıyotum.Serdar'ın 1-2 kez top sektirdiğini hatırlıyorum ama sezon boyunca Ömer'in tek bi kişisel hatasını dahi hatırlamıyorum.Bir süreye kadar Atletico ve Bayern peşindeydi, zor savuşturdukGerçekten çok kaliteli bi stoper.Sadece Tr liglerinde iş yapar diyen arkadaşlara da katılmıyorum.Dünya devleri hariç her takımda oynar.Ben kefilim...
    Bunlara sonuna kadar katılıyorum. Serdar Taşçı'yla beraber oynatıyorum bende sağda Chretien solda Masilela kalede Enyeama. bu 5'liyi kurduğumdan beri takım gol yemiyo.

Dc mevkine türk arıyordum Serdar Taşçıyla Servet beni iyi idare etmişti fakat Serveti Madride kakalayınca oyuncu arama filtresinden bu adamı buldum.Gerçekten kaçırmayın derim. Ama ilk transfer sezonunda alırsanız sanırsam devre arasına kadar oynayamıyor.

Bu 34 yaşındaki hali daha önce konu başlığını görseydim daha önce koyardım.34 yaşında böyleyse düşünün artık.

Kariyer verileri böyle.Ama dediğim gibi ben geç kşfettiğim için biraz pahalıya satın aldım.Real Madrid başta olmak üzere birçok kulüp 25 myi gözden çıkardı 28 yaşındayken. Ben satmadım fakat sonra oyuncunun kafası karıştı ve kendi isteğiyle transfer listesine koyduğumdan ucuza kaptırdım.

Ben 2024 sezonundayım. Türkiye ligine tavsiye edebileceklerim.Murat Tanyıldız var Ömer Toprakla aynı sezon takıma getirdim. Özellikleri kötü gözüküyor ama kornerden 3 maçta 1 gol ortalamasıyla oynuyordu adam.Sonra Gökhan Töre ilerde çok fena gelişiyor. '2015ten sonra da Murat Çekiç diye bir adam çıkıyor geleceğin Serveti diyorlar.Onu aldım hemen oda mükemmel.

Varsa 2024 yılında görmek istdiğiniz oyuncular SS koyabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

2015'te çıkan adamları biz göremeyiz ama. Onlar Regen oyuncular. Tek senin oyununda çıkar.

Nesil
    2007
    Yer
    Sakarya

kaçırılmaması gereken bi defans oyuncusu..... hem kaliteli hemde satısından gayet iyi bir kar edebileçeğiniz bi oyuncu tavsiye edilir.... kaçırmayın

adamı aldım ama peşindeki takımlar bi türlü gitmiyo kurtulamıorum ya çok güzel oynuyo ilk 11 de yanında mirandayla büyüklerin gözdesi yani

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Türkiye Milli takımına seçilmiyor adam o sinirimi bozuyor bende 25 yaşına kadar oynamıstı hiç secilmedi,Türk Mill takmımız bana teklifte bulundu kabul ettim ben seçtim anca ozman milli oldu adam

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Sene 2011 Fenerbahçe kariyerimdeki Ömer Toprak;

Real Madrid'de Unabled oldu bu adam tam alacakken.Üzüldüm gerçi.

Betisle sagbek oynatiyorum, super oynuyor, hizlida, gench Gary Neville dene bilir

arkadaslar bu konuyla ilgili bir konu bulamadıgım için buraya yazma gereği duydum benim sorum 1st. TEAM coach , COACH, YOUTH COACH ları gorevlendırırken acaba first team coach sadece( A takımı) , coach (hem A TAKIMI HEM GENÇ TAKIMI) , YOUTH COACH TA SADECE (genç takımı) mı çaliştırı yor bilen arkadaşlar varmı acaba???

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

evet aynen öyle oluyor
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    evet aynen öyle oluyor
    o zaman bu youth coach sadece genç oyuncularla çalışıyosa ne anlamı var ki? normal bildiğimiz coach ta yapıyor muş bu işi neden bole??

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

eh çünkü genç potansiyelli oyuncunun daha hızlı gelişmesini istiyorsan, alıcaksın.. O zaman First team koç'u da niye alıyorsun..
    Sentugo.

kesinlikle almanızı tavsiye ederim

Yıl Ocak 2012 ve bendeki Ömer Toprak

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

Üst sınıf Türk oyuncunun az olduğu (en azından regenler gelene kadar) bu dönemde çok önemli bi oyuncu

Quote Originally Posted by mustiUA View Post
    Üst sınıf Türk oyuncunun az olduğu (en azından regenler gelene kadar) bu dönemde çok önemli bi oyuncu
    Doğrusöylüyorsun Türk oyuncular oyun başlarken ofans anlamında bir çok oyuncudan üstün ama bir tane tek başına defansı taoplayabilecek adam söyle bana...

Yok işte

26. Default

Önceki mesajlar da bir arkadaş yazmış Türk Milli takımana gelmiyor diye zaten alamazsında Almanya U19'da oynamış büyük ihtimalle onu da Mesut Özil,Serdar Taşçı gibi Almanya'ya kaptırdık.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

10.3 update'de Türk Milli Takımında oynuyo Ömer.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Doğrusöylüyorsun Türk oyuncular oyun başlarken ofans anlamında bir çok oyuncudan üstün ama bir tane tek başına defansı taoplayabilecek adam söyle bana...

Yok işte
    Türkiye'de defans oyuncusu zor yetisiyor zamaninda biz mahalle aralarinda top oynarken bile kimse defans olmak istemezdi herkes gol atmak isterdi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by M1ylanger View Post
    Önceki mesajlar da bir arkadaş yazmış Türk Milli takımana gelmiyor diye zaten alamazsında Almanya U19'da oynamış büyük ihtimalle onu da Mesut Özil,Serdar Taşçı gibi Almanya'ya kaptırdık.
    U19 da oynaması birşeyi değiştirmiyor alman U19 da oynasa bile Türk milli takımında oynayabilir ve bende oynuyor bunun yanında Barış Özbek'te Türk milli takımında oynuyor oda Alman U19 da oynamıştı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

kendisi bende senelerdir mutsuz olmasına karşın her maçta çatır çatır oynadı. muhtemelen kendisinin son senesi olacak bu sene. belki şampiyonlar ligini kazanabilirsem elde tutarım (:.

Uploaded with ImageShack.us

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri