1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Netbook'da Oynanır mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Default Netbook'da Oynanır mı?

nerden yazsam bilemedim bende netbook yada notebook var sonuc olarak ekran 10.2 inc oyun oynanabilir mi bu makinede 2009u acmamıstı ekran yüzünden ona göre alıcam orjinalini cunku..
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

fm 2009'u netbookta oynayanlar var. En azından yabancılardan gördüğüm kadarıyla. Hatta SI forumlarında 2010 için Netbook Skin'i gördüm.
    örnek screenshotları

SI Forumundan alıntıdır.

http://sites.google.com/site/michaeltmurrayuk/Skins/netbook2010-skin

fm kısayoluna bunu eklemen gerekiyor oyunun açılırken hatasız başlaması için.
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\fm.exe" --small_screen --windowed --skin=netbook2010

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oynayabileceğini düşünüyorum. Ekranından dolayı oynayamadım demişsin ama ondan pek farketmeyeceğini düşünüyorum özelliklerini bir yazarmısın bilgisayarın.

Netbook'u öyle küçük görmeyin efendim :P Bazı Masaüstü bilgisayalarından bile sağlam. SI Games'de zaten böyle bir yama çıkarttı sanıyorum Netbook kullancıları için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

benimki maalesef küçük görülecek bi makine 1024 mb ram 1.60 ghz atom 128 mb ekran kartı falan yani cok anlamıyorum bu olaylardan yükseltme imkanım varsa yükseltiyim
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Netbook ile notebook farklı

Netbook oyunu açsa bile uzun süreli oynanmaz.

Netbookları malasef yükseltemiyorsun

Sheriff Misafir

Netbook'ta oyun oynanırmı, aslında bazılarında oynanabilir ama genelde hayır oynanmaz, 1.si ekran çözünürlüğü buna izin verez, ikincisi, netbooklar az enerji tüketmeleri için tek çekirdek işlemci ve genelde 1gb ram bulundurur. 1gb ram yeterli olur belki ancak, ekran çözünürlüğü ve az enerji tüketen zayıf işlemcisi buna engel olur. Ekran çözünürlüğü oyunla uyumlu olan netbooklarda ise oyunu oynayabilirsiniz ancak zayıf işlemcisi yüzünden ağır kalacaktır..

Intel Core 2 Duo SU7300 2 x 1,30 GHz
    2mb Cache
    3072 DDR2 SDRAM
    1366 x 768 Pixel (WXGA TFT)
    Intel Graphics Media Accelerator X4500HD

özelliğinde bir netbook buldum.. Eğer FM 2010 oynanıyorsa alacagım! sizce ne durumda? oynanabilir mi? Lütfen yardım edin.. Çok yolculuk yapan bir insanım.. heryerde elimin altında FM olsun istiyorum.. Bu yüzden eğer çalışıyorsa alacagım.. Yoksa hamal gibi 17' lik laptop u taşımaya devam
    Sizce bu laptop FM 2010 çalıştırır mı? Bu özelliklerde bir netbook ta FM 2010'u sorunsuz oynayabilirmiyim?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Özellikler çok iyi ama GHz'ye takıldım.1.30 az gibi.Eğer iyi çalıştırıyosa al özellikler çok iyi tabii GHz'i bi daha düşünAma birde netbooka pek güvenemiyorum

Quote Originally Posted by resssam14 View Post
    Netbook'u öyle küçük görmeyin efendim :P Bazı Masaüstü bilgisayalarından bile sağlam. SI Games'de zaten böyle bir yama çıkarttı sanıyorum Netbook kullancıları için
    Patch çıkardılarsa kesinlikle oy-na-na-maz. denemesi bedava.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    Patch çıkardılarsa kesinlikle oy-na-na-maz. denemesi bedava.
    Katılıyorum

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by zan View Post
    Intel Core 2 Duo SU7300 2 x 1,30 GHz
    2mb Cache
    3072 DDR2 SDRAM
    1366 x 768 Pixel (WXGA TFT)
    Intel Graphics Media Accelerator X4500HD

özelliğinde bir netbook buldum.. Eğer FM 2010 oynanıyorsa alacagım! sizce ne durumda? oynanabilir mi? Lütfen yardım edin.. Çok yolculuk yapan bir insanım.. heryerde elimin altında FM olsun istiyorum.. Bu yüzden eğer çalışıyorsa alacagım.. Yoksa hamal gibi 17' lik laptop u taşımaya devam
    Sizce bu laptop FM 2010 çalıştırır mı? Bu özelliklerde bir netbook ta FM 2010'u sorunsuz oynayabilirmiyim?
    Rahat oynarsın..

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Rahat oynarsın..
    eyvallah abi içimi rahatlattın valla.. ekran kartı paylaşımlı diye biraz şüphelenmiştim başta.. ama sen rahat oynarsın dediğine göre.. paylaşımlı ekran kartı olması da bir sorun teşkil etmez di mi Fm oynamamda?

Zan sen o netbook ile 3 kariyeri aynı anda oynarsın. Nerden buldun acaba? Öğrenebilir miyim?

Quote Originally Posted by crane1994 View Post
    Özellikler çok iyi ama GHz'ye takıldım.1.30 az gibi.Eğer iyi çalıştırıyosa al özellikler çok iyi tabii GHz'i bi daha düşünAma birde netbooka pek güvenemiyorum

Crane işlemci 1.3 ama 2 x .. yani 2 tane 1.3 anlamında.. 2 katı olarak düşün yani..

Thumbs up

Quote Originally Posted by gungorbdk View Post
    Zan sen o netbook ile 3 kariyeri aynı anda oynarsın. Nerden buldun acaba? Öğrenebilir miyim?

Valla ben Almanya'da yaşıyorum.. Burda klavye QWERTZ oldugu için Türkiye'den veya İngiltere'den almak istedim ama bu model sadece Almanya-Avusturya marketi için Acer'in ürettiği Acer Aspire 1810TZ adında bir model.Benzer modeller Avrupa çapında var.. Ama tahmin de edebilicegin gibi bir kaç özellik eksik yada az.. En iyi özelliklerin toplandıgı en iyisi bu.. Bazı Cep telefonu operatörleri bu netbook u öneriyorlar burda.. 3G özelliği DE oldugu için..Benimde ordan dikkatimi çekmişti ve araştırmalarıma ragmen gerçekten daha iyisini bulamadım.O yüzden Klavye yi TR yapıp sticker yapıştırmaktan başka çare kalmıyor gerçekten deyebilicegini düşünüyorum çünkü netbook baya iyi.. tavsiye ederim..

Default iyi bir bilgisayarda tahmini oyun hızı kaç yıldız olmalı?

3 ülke 3 lig açtım oynuyorum tahmini oyun hızı 1 yıldız oyun çok yavaş kalıyo.

Quote Originally Posted by zan View Post
    Valla ben Almanya'da yaşıyorum.. Burda klavye QWERTZ oldugu için Türkiye'den veya İngiltere'den almak istedim ama bu model sadece Almanya-Avusturya marketi için Acer'in ürettiği Acer Aspire 1810TZ adında bir model.Benzer modeller Avrupa çapında var.. Ama tahmin de edebilicegin gibi bir kaç özellik eksik yada az.. En iyi özelliklerin toplandıgı en iyisi bu.. Bazı Cep telefonu operatörleri bu netbook u öneriyorlar burda.. 3G özelliği DE oldugu için..Benimde ordan dikkatimi çekmişti ve araştırmalarıma ragmen gerçekten daha iyisini bulamadım.O yüzden Klavye yi TR yapıp sticker yapıştırmaktan başka çare kalmıyor gerçekten deyebilicegini düşünüyorum çünkü netbook baya iyi.. tavsiye ederim..
    Anladım, netbookuna hayran kaldım. İyi günlerde kullan. Umarım ben de alabilirim.

Quote Originally Posted by abdulmuttalip View Post
    3 ülke 3 lig açtım oynuyorum tahmini oyun hızı 1 yıldız oyun çok yavaş kalıyo.
    Benim bilgisayarımda 512mb ram var, ancak 1 lig oynayabiliyorum üstelik gitgide bilgisayarın performansı düşüyor. Bende performans yarım yıldız, tek lig seçiminde hız 3,5 yıldız gösteriyor. İçler acısı, acilen bir ram almam lazım. :S

Netbooklarda fm 2008 oynanıyor mu arkadaşlar bilgisi olan var mı? Bende toshiba netbook var full screen hatası veriyor?

Arkadaşlar benim elimin altında 1.86 ghz ve 1.50 gb of ram özelliklerinde bir vaio notebook bulunmakta. Oynanıyor mu? Evet Oynanıyor; fakat maçı izlediğim taktirde biraz sıkıntı çekiyorum yani takılıyor. Ama görüntü kalitesi beni tatmin ettiği için bir de her yerde oynayabildiğim için o takılmayı göz ardı ediyorum.

Fm 2008 yada fm 2009 u netbookta oynayabilmenin bir yolu yok mu?

arkadaşlar bende lg x130 netbook var ve çatır çatır oynuyorum.. skin yüklemeniz gerekiyor..

23. Default

Kullandığınız bilgisayarlardan http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ linkine girerek oradaki listeden oyun ismini seçtiğinizde size o oyunu makinenizin kaldırabileceğini yada kaldıramayacağını nedenleriyle söylüyor.Site makinenizin özelliklerini önce test edip seçtiğiniz oyunun sistem gereksinimlerini göz önünde bulundurarak makinenizin oyunu hangi performansta çalıştıracağını gösteriyor.Saygılarımla

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu konu ile ilgili 5-6 başlık açılmış ama adam gibi bir çözüm getirilememiş mümkünse oynayanlar performans konusunda bilgi verirse ben de netbook almayı düşünüyorum sırf fm oynamak için notebook almak istemiyorum.

Mesaj Yetkileri