Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 80 arası toplam 80 sonuç

Konu: izmer 96 v1 ,Hocam Arrigo Sacchi , Attractive Football

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by reborn471 View Post
    kornerlerde oyuncu komutlarını biraz değiştirdim sorun bayaa azaldı.
    takım şampiyonlupğa oynuyor, öngördüğün üzere cardozo da gol krallığına
    sezon sonu sonucları paylasıcam, tekrar tesekkürler
    beklerim sezon sonu sonuclarini

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

İnanılmaz farklı bir taktik bu.Maçın başında atak yemeye başlıyorum gol yiyorum yada yemiyorum önemli değil.Anında cevap veriyo takım.Porto'ya kendi evlerinde 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5 gibi bir skora ulaşıp yendim.Harika kontraya kalkıyor takım.Beklere çok iş düşüyor tabi.Uğur Uçar'la Hakan Balta yetersiz gibi geldi bana.Çok fazla atak yesemde henüz yenilmedim.Elinize Sağlık çok farklı bir taktik gerçekten.
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

ManCity benim oyunumda ilk sezonu sampiyon bitirdi
    Ona ragmen denicem taktigini. Iyi sonuclar vermis
    iletişim: [email protected]

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Ben bu taktiği deniyorum, bayağı futbolcu aldım. Özellikle gençlerden oluşan bir takım kurdum. Kadroyu ve maç sonuçlarını yakında vericemç Takım:man city

attığım golün ardından yeme sıkıntısına bi çare bulabilirsem sorun kalmayacak.olursa eğer paylaşırım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dostum oncelıkle emegıne saglık oyunda 6.sezondayken crush dump alınca yenıden karıyer actım ve ılk kez bır ıngılız takımı alayım dedım genelde galatasarayla baslarım cunku manc cityi aldım bu yuzden ve gs de uyguladıgım herzmankı taktigim cokda basarılı olmadı acıksası ve senın taktıgı denemek ıstedım soyledıgın gıbı gercekten ıngıltere lıgı ve manc cıty ıcın yaratılmıs bır taktık neredeyse cok basarılı oldum ılk sezın lıder tamamladım sonrakı sezonda lıg fa cup ve sampıyonlar lıgı aldım tekrardan ellerıne saglık

Farklı dızılıstekı ve farklı pozısyonlarda cok oyuncum var dıyenler ıcınde sunu soyleyebılırım mesela ben messıyı almıstım amclr pozısyonu fakat ben onu forvette oynatacaktım ıdmanlarını ona gore ayarladım ve messı suan amrlcfc ve sezon basına 20 gol 30 asıst le oynuyor oyunda hersey sızın kontrolunuzde arkadaslar ardayı sag bek yerıne forvet oynatabılırsınız bır arkadasımız bu yonde bırsey sormustu cunku onuda cevaplamak ıstedım

bu arada bır sey daha soylemek ıstıyorum bazı arkadaslarımız oyun ıcınde kalıplasmıs fıkırlere sahıp yanlıs anlamayın bende mesela asla kendı taktıgımden vazgecmem bunun gıbı ama bu taktıgı ve oyun ıcındekı ayarlanmıs komutları her taktıge uygulayabılıyorsunuz suan ben 4-1-2-1-2 oynuyorum forvettekı bır oyuncumu aynı gorevle ve stratejısıyle forvet arkadasına cektım ve harıkalar yaratıyor :P dedıgım gıbı hersey sızın elınızde kadronuzun yapısına gore ayarları sız yapıcaksınız

tekrardan emegıne saglık guzel bır taktık

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by kesh83 View Post
    Dostum oncelıkle emegıne saglık oyunda 6.sezondayken crush dump alınca yenıden karıyer actım ve ılk kez bır ıngılız takımı alayım dedım genelde galatasarayla baslarım cunku manc cityi aldım bu yuzden ve gs de uyguladıgım herzmankı taktigim cokda basarılı olmadı acıksası ve senın taktıgı denemek ıstedım soyledıgın gıbı gercekten ıngıltere lıgı ve manc cıty ıcın yaratılmıs bır taktık neredeyse cok basarılı oldum ılk sezın lıder tamamladım sonrakı sezonda lıg fa cup ve sampıyonlar lıgı aldım tekrardan ellerıne saglık

Farklı dızılıstekı ve farklı pozısyonlarda cok oyuncum var dıyenler ıcınde sunu soyleyebılırım mesela ben messıyı almıstım amclr pozısyonu fakat ben onu forvette oynatacaktım ıdmanlarını ona gore ayarladım ve messı suan amrlcfc ve sezon basına 20 gol 30 asıst le oynuyor oyunda hersey sızın kontrolunuzde arkadaslar ardayı sag bek yerıne forvet oynatabılırsınız bır arkadasımız bu yonde bırsey sormustu cunku onuda cevaplamak ıstedım

bu arada bır sey daha soylemek ıstıyorum bazı arkadaslarımız oyun ıcınde kalıplasmıs fıkırlere sahıp yanlıs anlamayın bende mesela asla kendı taktıgımden vazgecmem bunun gıbı ama bu taktıgı ve oyun ıcındekı ayarlanmıs komutları her taktıge uygulayabılıyorsunuz suan ben 4-1-2-1-2 oynuyorum forvettekı bır oyuncumu aynı gorevle ve stratejısıyle forvet arkadasına cektım ve harıkalar yaratıyor :P dedıgım gıbı hersey sızın elınızde kadronuzun yapısına gore ayarları sız yapıcaksınız

tekrardan emegıne saglık guzel bır taktık
    yorumlarin icin tesekkurler dostum

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

messi nasıl aldın yahu !!! Ben sezon sonu resmi koyucam.

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    yorumlarin icin tesekkurler dostum
    benim gibi yeteneksiz biri için sagolun

BJK da kullandım, oyuncalarımda uygun açıkçası pek yaramadı

teşekkürler...

Ben bu diziişi kendim denemiştim bunu görmeden Cambridge Unitedla5 ligden 2ye çıkmıştım tabi 10 sezondan fazla sürede bu taktiği denedim çok kolay gol atabiliyorsunuz ama talimatları bilmiyorum tabiki indirip denemeliyim

Oyunun 1.0.2 versiyonu için yeni bir taktik yapmayı düşünüyor musun ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Taktik güzel fakat geliştirilmesi lazım. Çok balance bırakılmış.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    Taktik güzel fakat geliştirilmesi lazım. Çok balance bırakılmış.
    cok balance birakilmis ne demek ? ben uzun yillardir turkce konusurum ama bu cumleye bi anlam veremedim

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

kafam yanlış yere gitmiş. Default diyecektim.

Müdür 10 Numara olmus Emegine Saglık

yarın sbah ilk işim bu taktiği denemek olacak ilk sezonda ligi bir şekilde 1. bitirdim ama avrupada pek iş yapamadım. kadrom açısındanda uygun geldi,denemek istiyorum. sizinde bir fikrinizi alayım kadrom şu şekilde (taktiğe göre)

............Nihat.....Bobo.......Holosko..........

.................................................. ............

.....................Hamsik.....G.İnler........... ....

........................Ernst(Necip).............. ......

İ.Köybaşı.......Ferrari...Sivok........D.Renan

...........................Rüştü.................. ........

bu takıma bi kaleci şart onu geçtimde Ernst dediğiniz formata pek uygun bir oyuncu değil gibi. Onun yerine tavsiye edebileceğiniz bir oyuncu varm mıdır? Toulouse'dan bir oyuncu izliyorum şu an ismi tam hatırlamıyorum ama Moussa Sissoko olabilir. Bu oyuncu dm görevini kaldırır mı? ve başka mevkilere takviye yapmam gerekir mi? cevaplarsanız sevinirim. Hazır sezon sonu, oyunculara da talipler varken düzenleyelim kadroyu

teşekkür ederim.

10.3'te kullandım. Hairka, muhteşem ve fevkalade bir taktik.

Oynadığım ilk 2 maçta Sliema Wanderers adlı takımı 11-0 ve 13-0 yendim. SC oyuncum Baros 9 gol 4 asistle oynarken Keita ve Arda da çok gol attı. Taktiğin en önemli özelliği beklerden forvete kadar herkesin hücumda olması. Sol bekim Hakan Balta'yı sürekli altıpasın içinde kafa vururken gördüm. Defansta da hemen çoğalıyoruz. Baros ve Keita'nın hızları gerçekten çok işe yarıyor. Hakan yavaş olmasına rağmen müthiş bir katkı yapıyor. 5-0'lık 3. maçımda Sabri 30 metreden 2 gol attı

Şimdilik korner taktiğini zayıf buldum. 2 oyuncu kaleciyi tutuyor. Ama kafa vuracak kimse olmuyor içeride. Ona bir ayar atacağım. Onun dışında harika bir taktik.

Teşekkürler...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri