Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: izmer 96 v1 ,Hocam Arrigo Sacchi , Attractive Football

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Default izmer 96 v1 ,Hocam Arrigo Sacchi , Attractive Football

Merhaba arkadaslar fm 2009 daki arrigo sacchi taktigim i deniyenler beni hatirlarlar , simdide 2010 icin 3-4 gundur ugrasdigim ve sonunda cok memnun kaldigim yeni taktigimi sunmak istiyorum

hemen dizilis le baslayalim

taktikde onemli olan mevkilerde ne tip oyuncular oynatmaniz gerektigini soylemek istiyorum

DR/DL : bu 2 adam surekli hucuma cikicaklar o yuzden stamina larinin yuksek olmasi onemli ve orta yapmalari dribbling i 14 ustu olursa yeterli olucakdir

DC : yavas olmasinlar yeterli

DMC: en onemli oyunculardan biri defansa yardimci olmasinin yani sira oyunda kuran oyuncumuz bu mevkiye veloso yu tavsiye ederim o yoksa pasi yaraticiligi en kotu 14-15 olan bi oyuncu gerekli

MC (sola yakin olan): burada ki oyuncu oyunu 2 yonlu oynayabilmeli hemen aklima moutinho geliyor o olmazsa gareth barry bu tip oyuncular cok iyi is gorur

MC (saga yakin olan): bu oyuncu orta saha ve ileri cikislar yaparak surpriz goller aticakdir ozellik tim cahill i siddetle oneririm bende bu mevkiden 15 gol atti bir ek daha buraya sadece oyunu tek atak yonlu oynayan bir oyuncu koymayin atak yonu yuksek olabilir ama defansifi de sifir olmasin

SC (soldaki): buradaki oyuncu rakip defansla orta sahasi arasindaki bosluklara kacip top alicak ve dribling yapicak ara pasi deniycek yeri geldigi zaman goller aticak AM/FRLC tarzi oyuncu gereklidir ornek vericek olursak aguero , robinho , vucinic , marguinhos bu tarz oyuncular tavsiye ederim

SC (ortadaki): bu adam tam bir forvet olmali hem yerden hem havadan hakim olmali cardozo burada buyuk ihtimalle gol krali olur

SC (sagdaki):
    buradaki oyuncu rakip defansla orta sahasi arasindaki bosluklara kacip top alicak ve dribling yapicak ara pasi deniycek yeri geldigi zaman goller aticak AM/FRLC tarzi oyuncu gereklidir ornek vericek olursak aguero , robinho , vucinic , marguinhos bu tarz oyuncular tavsiye ederim

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

taktigi Manchester city ile denedim ilk sezonu 2. bitirdim , ayni sezonda fildisi sahilinden teklif geldi kabul ettim bu taktikle 2010 dunya kupasini aldim fildisi sahilleri ile

Bazilariniz Manchester City nin kadrosu cok iyi her taktik gider diyebilir fakat buyrun buda fildisi sahilleri ile aldigim dunya kupasi

Sizden tek istegim lutfen en az 5 mac oynadiktan sonra bu taktigi yorum yapmaniz takiminizin bu taktige alismasi 5-6 maci bulucakdir

TAKTIK LINKI:

http://www.mediafire.com/?kik1mymufwt

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29119/bilgi/

http://www.megaupload.com/?d=JB4RRA1S
    Last edited by izmer96 : 16.Kasım.2009 at 01:29

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Oh be geldi sonunda geçen seneki efsanelerden birisi. SAyısız başarılar yakalamıştım geçen seneki versiyonda. Hatta uzun kariyerler yapmaya alıştıran taktik olmuştu geçen seneki.

Bu senede mükemmel oldugu aşikar.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Remzi döktürmüşsün yine.

Geçen serideki gayet başarılı bir taktikti. Bunu da mutlaka fırsat bulduğumda deneyeceğim. Teşekkür ederiz bizimle paylaştığın için.

ellerine sağlık.güzel taktiğe benziyor.senden bir ricam var yalnız.taktiği rapidshare'den başka bir yere upload edermisin.rapidden hiçbirşey indirilmiyor.error veriyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Aynen rapid bu aralar çok adilik yapıyor böyle yaa :@

Remzi abi uploaded.to gibi adreslere yüklersen daha rahat olur

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

buyrun arkadaslar yeni link
    http://www.megaupload.com/?d=JB4RRA1S

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Çok sağolasın abim.Çok makbule geçti

Üstad ellerine sağlık , geçen sene beni oyuna inatla teşvik eden tek taktik senden geldi, bir kez daha teşekkürler . En yakın zamanda deneyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Taktigi Tottenham ile deniyorum ligde 13 mac sonunda ortaya cikan sonuclar

EYVALLAH KARDEŞ.Senin taktiğini daha önce de deneyip beğenmiştim.upload için teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

emeğine sağlık remzi
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

eyvallah kardes .. deniyecegim ...

Taktik cidden muhteşem bir tek Chelsea elimden kaçtı , doğru düzgün atakları bile yoktu

15. Default

Umarım poh pohlanmış bir taktik değildir. Kadrom çok iyi. Deneyip destek veya köstek için screen koyacağım
    umarım güzel bir taktiktir de destek oluruz

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by nannar View Post
    emeğine sağlık remzi
    sagol huseyincim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Castlevania View Post

Taktik cidden muhteşem bir tek Chelsea elimden kaçtı , doğru düzgün atakları bile yoktu
    isine yaradigina sevindim dostum
    Last edited by izmer96 : 16.Kasım.2009 at 08:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

eline sağlık bende ilk fırsatta deniyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

bekliyorum yorumlariniz arkadaslar

Başarılı bir taktiğe benziyor... Teşekkürler...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

iyi güzelde bu taktikte arda'yı falan nerede oynatacam ? manisa'daki gibi sağ bek mi oynatim arda'yı ? kısacası kanat oyuncularım için pek iyi durmuyor...bu taktikle pes oynuyorum ben

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by uaemrah View Post
    iyi güzelde bu taktikte arda'yı falan nerede oynatacam ? manisa'daki gibi sağ bek mi oynatim arda'yı ? kısacası kanat oyuncularım için pek iyi durmuyor...bu taktikle pes oynuyorum ben
    dostum oncelikle konusma tarzin biraz garip ama yinede ben sana cevap veriyim eger yukarda okusaydin sag ve sol forvetin aslinda AM/FC gibi davrandiklarini rakip defans la orta saha arasinda bosluklara kactiklarini topu alip kostuklarini ara pasi dusunduklerini okurdun ben tottenham la oynuyorum suanda sol forvette modric i oynatiyorum AMRLC dir kendisi arda gibi bir oyuncu 18 macda 7 gol 10 asisti var bu 1 , 2. side madem kanatli oynatmak istiyorsun takimini kanatsiz bir taktige niye yorum yapiyorsun orasini anlamis degilim ki taktigi denemeden , cok ilginc...

Lig Kupası , İngiltere Premier Ligi Şampiyonluğu ve Şampiyonlar ligini aldım bu taktikle, bir tek FA Cupda oldukça şanssız bir kura ile saf dışı kaldım. kadrom tabi ki çok büyük bir etken ancak daha önceki taktiğimle bu sonuçları alamamıştım, ayrıca önemli bir husus "İzmer"nde yukarıda belirttiği gibi kriterlere uyan oyuncular kullanırsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.Taktiği İndirmeden önce, taktiği kullanmanın sonucu olarak lig tablom ;

kardes .. bende man city ile kariyer acmayi düsünüyorum .. ve bu taktigi kullanacagim .. deplasmanda maclarinda'dami mi kullandin bu taktiGi .. ??? .. transfer olarak'da kimleri tavsiye ederSin ...

CanPolat7 eğer bana soruyor isen ben hep bu taktiği kullandım ancak asistan menejerin her maç öncesi önerdiği defansif derinlik tempo gibi ayarları onun doğrultusunda ayarladım. ayrıca sağ taraf mc de önceki taktiğime göre aldığımdan o bölgede Yoann Gourcuff'u kullandım dmc de ise İzmer'in dediği gibi veloso çok etkili forvetin sol tarafındaysa Agüero harikalar yarattı.

defans hattinda kimleri kullandin kardes peki .. ???

Benficalı David Luiz , Manchester Unitedlı Jonny Evans (Ferdinand'ı hiç aratmadı muhteşem!!) Sağbek Ansaldi Solbek Aleksandar Kolarov. sol bek'e alabiliyorsan Bale'yi al şimdi aldım ben de ben sana kısacası kadromu yollayayım.

eyvallah kardes ... sen kadroyu bastan sona kadar yenilemiSsin masAllah ...

Sezon ilerledikçe para da arttı saklayana kadar fabregas ve agüeroya harcıyayım dedim ama fabregas 2009'dakinden daha ucuza patladı 69 m € cuk

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by CanPolat7 View Post
    kardes .. bende man city ile kariyer acmayi düsünüyorum .. ve bu taktigi kullanacagim .. deplasmanda maclarinda'dami mi kullandin bu taktiGi .. ??? .. transfer olarak'da kimleri tavsiye ederSin ...
    ewet surekli bu taktigi kullandim asistani hic dinlemedim tottenhamla 21 mac sonunda 4 puan farkla liderim suanda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Castlevania View Post
    Lig Kupası , İngiltere Premier Ligi Şampiyonluğu ve Şampiyonlar ligini aldım bu taktikle, bir tek FA Cupda oldukça şanssız bir kura ile saf dışı kaldım. kadrom tabi ki çok büyük bir etken ancak daha önceki taktiğimle bu sonuçları alamamıştım, ayrıca önemli bir husus "İzmer"nde yukarıda belirttiği gibi kriterlere uyan oyuncular kullanırsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.Taktiği İndirmeden önce, taktiği kullanmanın sonucu olarak lig tablom ;
    100 gol atip 28 gol yemissin gayet iyi bir istatistik fakat manchester utd nin kadrosu zaten cok iyi onunda etkisi var
    Last edited by izmer96 : 17.Kasım.2009 at 02:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Yok izmer kadro iyi de bu kadroyla o sonuçları pek alamıyordum işte ortalama her maç 3-4 atıyor takım makina gibi işliyor vallahi oyundan soğumuştum! taktiğin sayesinde sabahlıyorum iki gündür

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri