Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Guillermo Ochoa |24||GK||2,2 miLyon €|

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    10.3 yamasında 2. sezonumda almaya çalıştm... Çünkü ligte şampiyon olmuştum ve sirek Avrupa kupasına gidiyordum, klübüyle anlaştım ama onunla anlaşamadım. İstemediği kadar para verdim ve gelmedi.. Ayrıca minimum serbest maddesini de 0 yapmıştım ama gelmedi.. Demekki reputasyonu nu arttırmışlar..
    10.3 yamasında sezon başında 2.5MN£ ve yıllık 700.000£ a alınabiliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

açıkçası tüm olaylar dedğim gibi oldu... yıllık 700 den daha fazla verdim..
    Sentugo.

Vallahi ben 700 den fazla verdim 1.5m€ ye aldım.

Gaziantepe geliyormu getiren varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    Gaziantepe geliyormu getiren varmı?
    Hiç zannetmem.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

3.Sezonda Trabzonspor'a aldım ve şuan ligde 29 maçta 5 gol yedik.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yeni başLadığım Ajax kariyerime aLdım. Bu seride iLk defa kendisi iLe çaLışma fırsatı buLdum. SürekLi aLdığım bir oyuncuydu. Adam 6 pastan yapıLan sert vuruşa yapışabiLme kapasitesine sahip, şok oLdum. DeLi bir kaLeci.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

benim anlamadigim bu kaleci yillardir Fm'de iyi hatta super.. gercekte ise izledigim kadariyla(meksika milli takimi'nin maclari) iyi kalecilerden birisi.. ama hâla kendi ulkesinde oynuyor.. Turkiye ligine gelse resmen damgasini vurur!

FM 2010'da daha almadim ama bugun yeni oyun basliyacagim, takima gore ilk secenegim olacak..

oyunda yaptıgı kurtarışları gördügümde bu oyun resmen saçmalamış böyle adam mı olur demiştim yani insan üstü bişey bu adam.sonra gerçek maçlarından görüntüler buldum ve izledim.sonuç,adamı oyunda az bile yapmışlar yani bu adam hakkatende insan degil

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

genel anlamda zihinsel özellikleri iyi olan bana göre orta seviye bir kaleci. bir akinfeev yahut lloris değil.

Milan'a 8.25 Euro + Sonraki Satıştan %10 ile aldım.
    Yıllık 1.25 Euro alacak.

Sanırım güzel bir kazık yedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Boyu standart kalecilere göre kısa . Ve gerek duran toplarda gerek hava toplarında büyük sıkıntı yaşatıyor özellikle hava toplarında . Yerden toplarda ise üstüne yok gibi . Yani ortasınıf takımlar için iyi bir alternatif olabilir ama elit takımlar için anca yedek olabilir . 2 3 farklı kariyerde denedim gözlemlerim bu.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Şimdi bu kadar kişi süper diyorken benim çıkıp "iyi değil" demem abes olur. Sonuçta o kadar kişi yanılıyor da bi benmi doğru gözlemliyorum. O yüzden doğrudur, iyi kalecidir bende birşey var ama çözemedim Diğer yandan kaleci değilde başka mevki olsa ben kullanamıyorum, yanlış rol veriyorum diyecem ama...anlamadım yani, neden bende bu kadar sıradan bir kaleci görüntüsü çiziyor.

2 farklı kariyerimde denedim. İngiltere'de Hull (10.1.1), İspanya'da ise Getafe (10.3.0) ile. İki kariyerimde de yediği saçma sapan (özellikle uzaktan) gollerle saç baş yoldurdu bana. Şuanki Getafe kariyerimde pes ettim artık, kaleyi yeniden (bana göre Fm2010'un en iyi kalecisi olan) Ustari'ye teslim ettim.

Yoksa ben başka Ochoa'yı mı transfer ediyorum yaww

Not: Defansım kötü değil, aksine canavar gibi. Dr-Tomovic (Inkoom), Dl-Forren, Dc-Rami, Dc-Jorgensen, Dmc-Sandro, Dmc-Annan, Mc-Sissoko düşünün yani Tamam ligin en az gol yiyen takımlarındanım ama bu kaleciden değil bu saydığım isimlerden kaynaklanan birşey...
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

abi herkeste farklılık gösteriyor işte.Bi oyuncu bi takımda iyi oynarken diğer takımda oynamayabiliyor.Bende ustari den hiç verim alamadım mesela,tamam maç kurtardığıda oluyordu fakat çok maç verdiği de oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adamı ilk sezon Köln'e aldım her maç kornerlerden en az birinde boşa çıkıo ehh arada savunmada ıskalayınca gol yiyorum cıldırtacak yan top hataları beni ama karşıdan ve uzaktan falan yemiyo tecrübelendikce boşa çıkma huyunu bırakır belki yoksa boşa mı ümit ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ochoayı ilk sezonun devre arasında Fenerbahceye aldım. Muhteşem bir performans gösterdi ve Avrupa Ligini almamda çok yardımcı oldu. Sonraki senelerde de girecek diye beklediğiniz toplar veya penaltılarda çok başarılı bir kaleci..
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oldukça vasat bir kaleci. Sadece üstüne gelen topları tutuyor. Positioning'i iyi olduğu için çoğu top üstüne gidiyor oda başka bir nokta tabi. Kaleciyle karşı karşılarda oldukça kötü yan topları çok zayıf uzaktanda çok iyi olduğu söylenemez.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu adamın bir ortalaması yok mu yahu?Beğenen yere göğe sığdıramıyor, beğenmeyen yerden yere vuruyorYanlış anlaşılmasın, kimsenin görüşlerini yadırgamıyorum.Ama sırf bu kadar farklı yorumlardan dolayı hiç oynatmadım Ochoa'yı.Güvenemiyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bu adamın bir ortalaması yok mu yahu?Beğenen yere göğe sığdıramıyor, beğenmeyen yerden yere vuruyorYanlış anlaşılmasın, kimsenin görüşlerini yadırgamıyorum.Ama sırf bu kadar farklı yorumlardan dolayı hiç oynatmadım Ochoa'yı.Güvenemiyorum.
    kesinlikle güvenebilirsin. bu kalecinin şöyle bir özelliği var; müthiş mentalleri olduğu için (bendeki profilde önsezi:18, concentration:17, positioning :17 decisions:17) topun nereye gideceğine, ne zaman geleceğine önceden karar verip ona göre pozisyon alıyor ve hiç reflekslerine gerek kalmadan topu etkisiz hale getiriyor. bu yüzden çok ahım şahım kurtarışlarını göremez kimse. işte bu yüzden de millet değerini pek anlayamıyor . yani atıyorum manU'yla oynuyorsun, 10 tane pozisyon yiyeceksin ochoa bunların 7-8 tanesini mentalleri sayesinde savuşturuyor, ama reflekse gerek kalmadığı için pek göze batmıyor. başka biri örneğin kameni 5 tanesini kurtarıyor ama hayvan gibi refleksleri olduğu için, daha az pozisyon kurtarmasına rağmen göze daha hoş geliyor ve daha iyi performans gösterdiği sanılıyor.

ha bi de, çevikliği 19'dur, bu özellik kurtarışlarında daha bi çabukluk katıyo vatandaşa bu da başka bir ayrıntı.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

TSL oynuyorsanız almayın yabancı kontenjanını harcamış olursunuz. Her sağlam kalecinin ardında sağlam bir defans vardır.

Nesil
    2006
    Yer
    KARSIYAKA

oyundaki en çevik kaleci, tam bir panter ama yan toplar ile kornerlerde zaafı var biraz yinede oundaki en iyi 3-4 kaleciden biri...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Karşı karşıya pozisyonlarda çok etkili gerçekten, ama uzun şutlarda problem yaşayabiliyoruz, veya yan toplarda.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tek sorunu uzaktan şut veya aşırtma

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bu kaleci süper gerçekten benim en sevdiğim kaleci ayrıcaÇok inanılmaz kurtarışlar yapabilen bi kaleci bu adam bence

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

manchester united da Juventus'a 2-5 , Bristol City'e 4-1 , Rubin Kazana 6-0 yenilmeme sebep olan kaleci (2011-2012)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut View Post
    manchester united da Juventus'a 2-5 , Bristol City'e 4-1 , Rubin Kazana 6-0 yenilmeme sebep olan kaleci (2011-2012)
    Bende bir sezonda toplam bu kadar yiyo.. Takımım Toulouse, sezon 2012-2013'teyim..

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

bence harika bir kaleci muhteşem kurtarış yapıyor bende ligde saolsun sadece kalesin de 2 gol gördü bu adam hiç sakatlanmadı ceza da almadı muhteşem bir kaleci herkes onu kolay kolay alamaz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri