Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: İnvincible Serisi 2010 - Ahmet Göktaş

oyunda bu taktiği açamıyorum taktik yükleden oldugu klasöre firiyorum ama dosyayı görmüyor

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

mümkün değil.

Ahmet kardes oncelikle tebrik ederim taktik gayet iyi...
    yalnız bende söle bi sorun var her mac gol yemekten kurtulamıyorum.bazı maclar 4 3 5 3 felan bitiyor.defans konusunda tavsiyelerin varmı.bu arada besiktas ile oynuyorum kadrom orjinal kadro

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Orjinal kadro yani transfersiz.

BJK'nin şuandaki kadrosuyla oynanası bir taktik değil malesef. Box-to Box dediğimiz 2 mc oyuncusuna uyan özellklerde oyuncu yok orjinal kadroda. Belki uğur inceman olabilir ama o da çok yetersiz. Ama bir sağ bek ve Bir 2 yönlü mc alabilirseniz 2.sezonda arkanıza dayanp izlersiniz takımı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok başarılı bir taktik bence.
    FC oynayabilen kanatlarım vardı ve sağ ve sol açığı öne alıp Inside Forward yaptım ve biraz daha küçük düzenlemeler yaptım. Takımıma en iyi şekilde oturttum.

Her takıma uymaz ama bence. Yani gidipte Kasımpaşa'da bu taktiği denemek intihardan başka birşey değildir.

Eline sağlık bu arada hocam.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Sağol. Her takımda zaten bu özellklerde oyuncu yok. Box-to-Box dediğimiz oyuncular yani.

Bu taktiğin en iyi uyacağı takım TSL'de trabzonspor . Colman-Selçuk ikilisi coşuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Quote Originally Posted by leonXxX View Post
    oyunda bu taktiği açamıyorum taktik yükleden oldugu klasöre firiyorum ama dosyayı görmüyor

ya bendede böyle bir sorun var.

tebrik ve teşekkür ederim.. buradan alıp da uyguladığım ilk taktik ve diyebilirim ki iyi ki de uygulamışım.. sadece defans kurgusu üzerinde biraz oynamalar yaptım.. güçlü takımlara karşı biraz fazla pozisyon veriyordu çünkü.. bekleri support yapıp wingback yerine de fullback olarak oynattım.. daha bi toparlandı sanki defans.. maçı çevirmek içinse orjinaline dönüş yapabiliyorum.. eline sağlık..

dostum bu kadro ile başarılı olabilirmi bu taktik 9.03 bu arada

taktik 10.3.0 için mi?

Kullandığın antreman programını paylaşırmısın Ahmet, ikisi bir bütün bence,,, ardından hemen denemek istiyorum, yeni oyunda. Şimdiden tşk ler,,,

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri