Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 187 sonuç

Konu: Oyun İçi Bilgi Alişverişleriniz

Nesil
    2006

Finaller stres yarattı bende gelmiyo böyle düşünceler. =))

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

arkadaşlar, yardımcının basın toplantısındaki tavrını belirleyebiliyoruz artık diye duymuştum.böyle bişey var mı varsa nasıl yapılıyor bilgisi olan paylaşabilir mi?

Arkadaşlar selamlar. Bir isteğim olacak. Manchester City'nin başındayım şu anda. Orta sahanın ortasına, sağına ve soluna takviye yapmak istiyorum. Sizce hangi oyuncuları transfer etmeliyim?

Şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by serwan View Post
    arkadaşlar, yardımcının basın toplantısındaki tavrını belirleyebiliyoruz artık diye duymuştum.böyle bişey var mı varsa nasıl yapılıyor bilgisi olan paylaşabilir mi?
    Ben böyle bir özellik olduğunu bilmiyorum.

Quote Originally Posted by 77Quaresma77 View Post
    Arkadaşlar selamlar. Bir isteğim olacak. Manchester City'nin başındayım şu anda. Orta sahanın ortasına, sağına ve soluna takviye yapmak istiyorum. Sizce hangi oyuncuları transfer etmeliyim?

Şimdiden teşekkürler.
    Bunun için oyuncu platformuna bakabilirsin. Veya FM Genie Scout indirerek bulabilirsin.

Arkadaşlar selamlar.

Bayer Leverkusen ile oynuyorum. Stoper ve orta sahanın ortasına adamlar almak istiyorum. 5 MN Dolar bütçem var. Param dahilinde 1'er adam önerirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 77Quaresma77 View Post
    Arkadaşlar selamlar.

Bayer Leverkusen ile oynuyorum. Stoper ve orta sahanın ortasına adamlar almak istiyorum. 5 MN Dolar bütçem var. Param dahilinde 1'er adam önerirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
    oyuncularla ilgili gerekli aciklamayi 1 mesaj evel Photograph yapmi$ ama ben de tekrar hatirlatiyorum:

"bu konuda oyuncular hakkinda soru sormazsaniz iyi olur. cunku oyuncularla ilgili bir oyuncu platformu forumlarda zaten bulunuyor. hic olmadı FM Genie Scout da kullanabilirsiniz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şu taksitle oyuncu alma olayını nasıl gerçekleştiriyorsunuz?Önce şöle 5-6Mn teklif edip sonra iyi bir meblayı 24-48 ay taksitlere felan mı bölüyorsunuz?Bir türlü taksitle oyuncu almayı gerçekleştiremiyorum.Görüyorum bir çok oyuncuyu 48 ay taksitle felan takıma katıyorlar.Bende kimse kabul etmiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mr. Cool View Post
    Şu taksitle oyuncu alma olayını nasıl gerçekleştiriyorsunuz?Önce şöle 5-6Mn teklif edip sonra iyi bir meblayı 24-48 ay taksitlere felan mı bölüyorsunuz?Bir türlü taksitle oyuncu almayı gerçekleştiremiyorum.Görüyorum bir çok oyuncuyu 48 ay taksitle felan takıma katıyorlar.Bende kimse kabul etmiyor.
    atıyorum adam nakit 5 istiyor sen taksitle 6 verip bide sonraki paydan %15 versen yola geliyolar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam pay vermeyi denerim.Onları pek kullanmıyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Arkadaşlar dzeko yu fenere aldım ama adama hangi rolü verdiysem oynatamıyorum bir türlü o kalitede bi adam türkiye liginde 4-5 maçta bir anca gol atıyor ortalamasıda çok düşük şuan hedef adam,uç forvet,complete forvet ne varsa denedim olmuyor çift forvet oynuyorum yanında bazen alex bazen semih oynuyor ne yapmam lazım ?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by malakaci View Post
    Arkadaşlar dzeko yu fenere aldım ama adama hangi rolü verdiysem oynatamıyorum bir türlü o kalitede bi adam türkiye liginde 4-5 maçta bir anca gol atıyor ortalamasıda çok düşük şuan hedef adam,uç forvet,complete forvet ne varsa denedim olmuyor çift forvet oynuyorum yanında bazen alex bazen semih oynuyor ne yapmam lazım ?
    Dzeko advanced forvet oynar..

Beşiktaş kariyerimde iLk sezon 45

İkinci sezon 54

Üçüncü sezonum şu anda 35 goLü var.

Kusura bakmada Dzeko goL atmıyorsa kapat FM yi yorma kendini boşuna
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    Dzeko advanced forvet oynar..

Beşiktaş kariyerimde iLk sezon 45

İkinci sezon 54

Üçüncü sezonum şu anda 35 goLü var.

Kusura bakmada Dzeko goL atmıyorsa kapat FM yi yorma kendini boşuna
    aynen zaten bende kapattım birazdan yine denicem girip

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Advanced türkçe karşılığı uç forvet mi oluyor ?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet İLeri-Uç forvet anLamında.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2010
    Yer
    Zonguldak-İstanbul

Deep-Flying Forwardın Anlamını Bana Söyleyebilecek Olan var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Alex'in oyundaki versiyonu. Geriden gelip gol atabilecek gizli forvet.

Vedad İbisevic, sürekli sorulan bir soru var çoğu futbolcu için, şu kadar para verdim şöyle oldu böyle oldu bu adam niye gol atamıyo vb..

Hep denir ki "Finishing-Decision-Composure özelliklerine bağlıdır karşı karşıyalar."

Peki bu adam neden gol atamıyor? Kısaca bahsediyim, hızı,hızlanması,pasları vb özellikleri ortalama hatta bir forvete göre düşük (10-13) bir oyuncu, ancak bitiricilik, soğuk kanlılık, ve karar alma yeteneklerinin her biri 15 üstü, hatta 17 civarı.

Mantıken bu oyuncunun hız, özel yetenek gibi zaafiyetlerinden dolayı az pozisyon bulması, ancak "son vuruş" 'u etkileyen özellikleri yüksek olduğu için bire bir pozisyonlarda bir çok gol atması gerekir değil mi ?

Ancak tam tersine, maç içerisinde 3-4 pozisyon buluyor net, ancak hepsini kalecinin kucağına yuvarlıyor, kafa topu olmadıkça gol atamıyor.

Hani ne işe yaradı bunun Finishing'i 16, Composure 17, Decision 18 (yaklaşık) olması ? Karşı karşıyaları atamayacaksa ne işe yarar bu adam ?

Teşekkürler.

Özetini çıkartayım : Demiyorum ki bu adam etkisiz oynuyo, onu yapamıyo bunu yapamıyo, asıl değinmek istediğim madem ki karşı karşıya pozisyonlarda gol atma becerisi bu özelliklere bağlı, sorun nedir de bu adam topu kalecinin kucağına yuvarlıyor?

moral? kondüsyon? ya da rakip kaleci birtek bunlar geldi aklıma şu an.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    moral? kondüsyon? ya da rakip kaleci birtek bunlar geldi aklıma şu an.

Her maç kondüsyonu düşük olacak değil ya

Kaleciler de Anadol kulüplerinin kalecileri işte

Morali bozulsa bozulsa gol atamadığı için bozuktur ya işe bak gol atamadığı için morali bozuluyor, morali bozulduğu için gol atamıyor

Kaleciye yuvarlamak! Bir ara kafamı yememe neden olacaktı.

Bu olay hep oluyor, forvet fark etmiyorum. Kendimce hata olduğunu düşünüyorum.

Bir örnek vereyim, karşı kaleci gol atmak için son dakikalarda benim tarafa gelmiş, ama duran toptan yararlanamamış geri dönmeye başlarken orta alanda bizim oyuncunun şutunu durdurmuştu. Kaleci kalenin doğrultusunda değil, yani oyuncu topu "kaleye" atmış olsa her türlü gol ama "kaleciyi" nişan alınca adam topu durdurdu.

Bu durumun preferred moves ile ilgili olduğunu düşünüp oyunculara placed shoot, rounding keeper gibi şeyler çalıştırıyorum ama adam şutlarından çoğunu yine kaleciye nişanlıyor. Sorarım size, kocaman kale varken bir insan neden kaleciye atar!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Alex'in oyundaki versiyonu. Geriden gelip gol atabilecek gizli forvet.
    Alex'in oyundaki versiyonu Trequartista. Deep-Lying Forward ortasaha ve forvet arasındaki boşluğu kapatan ve santrafora çalışan oyuncu. Nihat gibi. Trequarista bu işi amc bölgesinde yapıyor ve topu ayağında tutmuyor(alex gibi).

Default Hulk un Özelliği Nedir ?

S.a beyler

Porto da oynuyan forvet Hulk u transfer etmek istiyorum ama bi türlü sözleşme teklifimi kabul etmiyor.Galatasaray'ın başındayım 2 . sezon a başlayacağım ilk sezon da teklif ettim gelmedi.Bu oyuncuyu çok seviyorum ya gelmesi lazım kafayı yicem Maaşta yüksek veriyorum yine gelmiyor. Bu oyuncu niye imza atmıyor ya az maaşta alıyor portada bunun ek özelliği nedir uyuz etti beni
    Yapabilecek bişi var mıdır?

Loyality olabilir, Porto'nun reputation'u olabilir. Oyuncu kulübüne bağlıysa, mutluysa ordan koparman zor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

evet gs nin reputationu önemli başarılı ol avrupada portoyu geç gelir

off nasıl gelmez o adam Şanlı Galatasaray ' ımıza

Quote Originally Posted by Stejan67 View Post
    Deep-Flying Forwardın Anlamını Bana Söyleyebilecek Olan var mı?
    geriye gelen, orta sahaya yardım eden forvet. markajcıların işini zorlaştırmak ve hücum organizasyonuna daha fazla katkı vermek için... en bariz örneği rooney.

avrupa lıgını ızlıosan samp lıgını göremıyorsun. denemedıgım hıc bı sı kalmadı. maalesef olmadı

arkadaşlar çift forvet oynuyorum
    forvetlerim ;
    dzeko
    cardozo
    sercan yıldırım
    ben bunların hangi rolde olduklarını kolay yoldan nasıl anlarım genieu scoutta yazar mı advancede forward mı poacher mı die??Bide siz bu adamların rollerini biliosanız sölermisinz?

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

ben sana yardımcı oluyum dzeko ve cardozo poacher sercan kesinlikle 2. forvet bi sıralama yaparsak en ilerde cardozo onun arkasında dzeko onun arkasında sercan oynar. bence böyle. Sercan benim gözlemimle çok iyi top sürüyor ama gol atamıyor şuanki nihat gibi.
    turksportal...

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    ben sana yardımcı oluyum dzeko ve cardozo poacher sercan kesinlikle 2. forvet bi sıralama yaparsak en ilerde cardozo onun arkasında dzeko onun arkasında sercan oynar. bence böyle. Sercan benim gözlemimle çok iyi top sürüyor ama gol atamıyor şuanki nihat gibi.
    kardeşim sercan hangi rolde oynar hep 6.9 luk oynuyo dzeko yu advanced yaptım oynuyo gibi cardozo poacherda coştu ama mesela cardozo ile dzekoyu oynatsam 2 sini poacher mı yapıcam sercan hangi rolde oynuyo bide bunları öğreniceğim program vs. yok mu şimdiden saolun..

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri