Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 187 sonuç

Konu: Oyun İçi Bilgi Alişverişleriniz

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Default Oyun İçi Bilgi Alişverişleriniz

Evet arkadaslar ik bilgiyi ben istiyorum

Su personeler ile toplanti ne kadar gerekli?

Almisim Galatasaray'i, Neeskens her alanda en iyi oldugumuzu ve en kotuyu soyluyor, iyide bu ligimiz icin gecerli, Avrupa'da basariyi yakalamak icin ne kadar dinlemek gerek bu personelleri

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bence personellerin rakip hakkındaki bilgilerinden çok kendi oyuncularımız hakkında "şunları övmelisin", ya da "şu oyuncuya şu antremanı vermelisin" gibi tiyoları çok işe yarıyor hangi oyuncunun hangi yönünün eksik oldugunu ya da sahada ne hata yaptıgını analiz ederek onu geliştirmek için nasıl bir özel antreman vermen gerektiğini söylemesi çok iyi...Ayrıca staff önerileri de oluyor bazen... koç ya da gözlemci falan öneriyor...bunlar bence çok faydalı...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006

Ben sadece antreman önerilerini ilgileniyorum. Bir oyuncu eğer çok fazla düşüş yaşıyorsa, hangi yönde antreman yapması gerektiğinde uyarıyor. Buda güzel oluyor. Rakip karşısında ki önerileri fazla dinlemiyorum. Rakibe göre taktik yapmam, kendi taktiğim ile çıkarım.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Maçlarda sonra taktiğimle ilgili bilgileri çok iyi oluyor ayrıca çok dikkat ederim
    Football is simple,but Football Manager is not

Benim Backroom Advice'la ilgili bi sorum var. Biliorum bunlailgili bir konu var ama benim soruma yeterli bir cevap olmuyo. Şimdi bu toplantıları Asst. Mngr. düzenliyo tmm. İlk kariyere başlarken bütün koçlar tavsiyeler yagdıryo günler geçtikçe çoğalıyo, ama dha sora bütün staffımı ve koçlarımı degştrnce ne tavsiye kaldı ne bişey. Arada bir 1 tane 2 tane. Onlarda sadce bi Assistanttan bi de değiştrmedgm onceden kalan tek staffımdan gelyo. 2 aydır böle. Maçlrdan once yne gelyo ona da bişey demyom da o toplantı yap mesajı aklıma takıldı. Asst. Mngr. 'ım şu tarihten beri toplantı olmamış toplantı düzenle demişti. Şimdi ben normal zmandada deiger butunkoçlardan flnda advice gelmesini istiorum ayrıca bişey yapmak gerekiyo mu, toplantı düzenlemek fln yoksa aynen devam mı?
    Last edited by ironkhan : 18.Kasım.2009 at 12:50

Nesil
    2006

Beyler, oyunda Fenerbahçe'yi yönetiyorum. Doğal olarak ilk sezon Avrupa Liginde. Bu nedenle oyun oynarken Şampiyonlar Ligi fikstürü gelmiyor. Ben o fikstürün ekrana gelmesini ve maçlar bittikten sonra sonuçları ekranda görmek istiyorum. Bunu nasıl ayarlıyabilirim?

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Beyler, oyunda Fenerbahçe'yi yönetiyorum. Doğal olarak ilk sezon Avrupa Liginde. Bu nedenle oyun oynarken Şampiyonlar Ligi fikstürü gelmiyor. Ben o fikstürün ekrana gelmesini ve maçlar bittikten sonra sonuçları ekranda görmek istiyorum. Bunu nasıl ayarlıyabilirim?
    Bende de aynı sıkıntı var cevap bekLiyorum...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

detail level kisminda europe yazan yer vardir. eger orada $ampiyonlar ligi'nin kar$isinda "later stages" yaziyorsa gozukmeyebilir. onu "main stage" olarak degi$tirip bi deneyin bakalim olacak mi?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi ana sayfasına geldiğinizde varsa üye olun yıldıza tıklayarak.Detail maximum tercih ederim hiçbir detayı kaçırmamak için, böylece bütün maçlar oynanır.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    detail level kisminda europe yazan yer vardir. eger orada $ampiyonlar ligi'nin kar$isinda "later stages" yaziyorsa gozukmeyebilir. onu "main stage" olarak degi$tirip bi deneyin bakalim olacak mi?
    Hayır gözükmedi.

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Şampiyonlar Ligi ana sayfasına geldiğinizde varsa üye olun yıldıza tıklayarak.Detail maximum tercih ederim hiçbir detayı kaçırmamak için, böylece bütün maçlar oynanır.
    Cengiz abi zaten o seçili. Ama gene gözükmüyor. Salı gününe geldiğinde maç fikstürünü ekranda göremiyorum. Haberler vs geliyor ama; o ekran yok.

Screen flow kısmı var. Team settings bölümünde. oradan şampiyonlar ligini ekleyebilirsiniz. Ama şu anda her maç günü seçeneği yok. Her hafta seçeneğini seçerseniz bile her hafta fikstür 1 kez görülüyor ama mesela şampiyonlar ligi olmayan salılarda da fikstür ekranda belirebiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Cannot play for more than 2 teams in one year. Nedir bu? Çözümü var mıdır? Varsa nedir? Yardım lütfen.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    Cannot play for more than 2 teams in one year. Nedir bu? Çözümü var mıdır? Varsa nedir? Yardım lütfen.
    Sanırım bulundugun ülkede bir yıl içinde 2 takımdan fazla takım değiştiremez kuralı var. Yada oyun hatası bir fikrim yok açıkcası.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Vagner Love'u aldım Galatasaray'a ve bu hata geldi. Ne olacak şimdi ki? :/

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

"bir yilda 2'den fazla takimda oynayamaz" kurali olmasi lazim.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Hiç mi oynatamayacağım yoksa sadece sene sonuna kadar mı?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hiç mi oynatamayacağım yoksa sadece sene sonuna kadar mı?
    sezon sonuna kadar olmasi lazim. yani "bir sezon boyunca bir oyuncu 2'den fazla takimda oynayamaz" diyor sana. yeni sezon ba$langicinda oynatirsin buyuk ihtimalle. oyuncu gecmi$ine bak. eger o sezon iki kulupte de kayitli olarak oynadiysa sende oynayamaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Evet oynamış. Zaten devre arası almıştım, artık bir devre sabreder V.Love... Teşekkürler.

[/IMG]
    galatasaratda iş yaparmı yavaş çünkü

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mardonius12 View Post
    [/IMG]
    galatasaratda iş yaparmı yavaş çünkü
    basan, pres yapan ortasaha yerine oyun kuran ortasaha olarak oynatirsan i$ yapabilir. aslinda adamin ozellikleri hucum olarak tam bi bele$ci forvet tipinde.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

FIFA kuralı.Hülle olmaması için uygulanıyor.Dünyanın her yerinde uygulanır.1 sezonda 3 ve 3den fazla takımda oynayamaz bir oyuncu.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

basan, pres yapan ortasaha yerine oyun kuran ortasaha olarak oynatirsan i$ yapabilir. aslinda adamin ozellikleri hucum olarak tam bi bele$ci forvet tipinde.
    Beleşçi tipinde çok regen var 18 felan bitiricilik oluyorlar hız 8 9 xD

çok lazım değil o bölgeye topcu almıyayım o zaman bir savunma bulayım tecrübeli xD yada güzel regen

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

u21 ve u19 takımlarını alabiliyor muyuz fm2010da ? Bilgisi olan söylerse sevinirim..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cskinq1 View Post
    u21 ve u19 takımlarını alabiliyor muyuz fm2010da ? Bilgisi olan söylerse sevinirim..
    takim ayarlari kismindan "takimlari yonet" tarzinda bir buton olmasi lazim. eger oraya "tik" atarsan takimlarin U19 ve U21 takimlarini da yonetebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

takim ayarlari kismindan "takimlari yonet" tarzinda bir buton olmasi lazim. eger oraya "tik" atarsan takimlarin U19 ve U21 takimlarini da yonetebilirsin.
    Saolasın ama bi sorum daha var ..Sadece milli takımların u21 takımlarını mı alabiliyoruz yoksa kulüplerin paf takımlarını da çalıştırabiliyor muyuz?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cskinq1 View Post
    Saolasın ama bi sorum daha var ..Sadece milli takımların u21 takımlarını mı alabiliyoruz yoksa kulüplerin paf takımlarını da çalıştırabiliyor muyuz?
    eger altyapi takimlarinin da fiksturu varsa onlari da cali$tirabiliyorsun. yani onlarla da maca cikabiliyorsun. ancak bu sadece u21 icin gecerli sanirsam u19'da boyle bi$ey olmuyor diye hatirliyorum. ama olabilir de.. sen iyisi ordaki platforma bir bak.

Nesil
    2006

Şampiyonlar Liginde forma giymiş bir oyuncuyu devre arasında transfer edip, Avrupa Liginde oynatabilir miyim?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Liginde forma giymiş bir oyuncuyu devre arasında transfer edip, Avrupa Liginde oynatabilir miyim?
    bildigim kadariyla o sene avrupa kupalari'nda oynami$ bi futbolcuyu transfer ettikten sonra avrupa kupasina devre arasindan sonra oyuncu kaydederken o oyuncuyu kaydedemiyordun. ancak bu konudan bu seneki oyunda tam olarak emin degilim. cunku henuz oyle bi transfer yapmadim. yani bu kurali bildigimden hep avrupa kupasi'nda oynamami$ oyuncu aldim.

ama sen $oyle yap gormek icin:
    oyuncuyu almadan once oyunu kaydet. oyuncuyu al bak bakalim ekliyomusun. eger ekleyemiyosan eski kayitli oyuna geri don.

Nesil
    2006

bildigim kadariyla o sene avrupa kupalari'nda oynami$ bi futbolcuyu transfer ettikten sonra avrupa kupasina devre arasindan sonra oyuncu kaydederken o oyuncuyu kaydedemiyordun. ancak bu konudan bu seneki oyunda tam olarak emin degilim. cunku henuz oyle bi transfer yapmadim. yani bu kurali bildigimden hep avrupa kupasi'nda oynamami$ oyuncu aldim.

ama sen $oyle yap gormek icin:
    oyuncuyu almadan once oyunu kaydet. oyuncuyu al bak bakalim ekliyomusun. eger ekleyemiyosan eski kayitli oyuna geri don.
    Güzel düşünce, bunu bir uygulayayım. Gerçi transfer dönemine daha bir buçuk ay var ama; şimdiden başladım çalışmalara. Bu arada sağ ol abi.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Güzel düşünce, bunu bir uygulayayım. Gerçi transfer dönemine daha bir buçuk ay var ama; şimdiden başladım çalışmalara. Bu arada sağ ol abi.
    pratik du$uncen olum biraz.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri