1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Stephan Andersen | Gk | 27

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Stephan Andersen | Gk | 27

Adı : Stephen Andersen

Mevki : Gk

Oynadığı Takım : Brondby

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Reflexes, One on Ones, Agility, Jumping...

Command of area ve Rushing out özellikleride iyi olsa gerçekten çok iyi bi kaleci olucakmış.Yinede iyi kaleci bence.Arkadaşımızın paylaştığı Silviu Lung için yaptığım eleştirilere istinaden, benim tercihim bu tip kaleciler olur, Andersen le bunu destekliyorum

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

strenght stamina balance bunlar az eksik olan yonlerını bununla tamamlamış olsa iyi derdim ama onlarda az goalkeeping ozellıklerıde az sıradan bi kaleci kusura bakma volkan demirel ve sinan bolatı buna tercih ederim

Nesil
    2006
    Yer
    11

Volkan Demirel ve Sinan Bolat'ı Motherwell'e, Viking'e , Zurich'e getiremezsin arkadaşımNiye paylaştığımız her oyuncuyu illa Fb, Gs ,Tottenham, bu ayarda yada bundan daha kaliteli takımlara alınası futbolcular olarak görüyosunki?Bi benmiyim Norveç İsveç İskoçya gibi liglerde takım yöneten anlamıyorumki

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

yalnısssın arkadaşım ne işin var iskoçyada oralar için iyi galıba ne dieyim

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Rushing out ve Airal Ability yeterli değil, buna rağmen fena bir kaleci değil.

Mesaj Yetkileri