1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Wagner | Amc| 24

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Wagner | Amc| 24

Adı : Wagner Ferreira Dos Santos

Mevki : Amc ( AmL - Mc - ML )

Oynadığı Takım: Lokomotiv Moscow

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : DribbLing, Passing, Tecnique, Creativity, FLair + Duran toplar ona emanet...

Bir Amc nasıl olması gerekiyorsa Wagner tam da öyle.Amc deki tüm rollerde oynayabilecek kapasitede bi oyuncu.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

İstatistiklere bakın.-Insıde Forward-.Bu sezon çok maç kurtardı beni Kesinlikle öneririm.Çok kaliteli bi oyuncu...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

2009 dada aynı özelliklerde bir oyncuydu ozaman olimpiakos a almıştım mütiş oynamıştı bu senede lokomotif moskova kariyerimde mütiş oynadı bir kötü yanı haftada 2 maç yaptırmayın şampiyonlar ligi ve ligden bahsediyorum birdahaki haftada oynatamıyorsunuz kondüsyonu çok düşüyor tek sorun o

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

pahalıya alınıyordu sanırım.. Denemiştim.. iyi oyuncu
    Sentugo.

iyi adammış ardanın yedegi olur

Nesil
    2006
    Yer
    KARSIYAKA

L. Moskovanın Antalya da ki bi hazırlık maçında canlı izleme şansı bulduğum ve izlediğim sayısız maça rağmen gördüğüm en muheşem futbolcu. Brezilya da Elano yerine Wagner oynasaydı Afrika da kupayı rahat alırlardı...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ortada delip geçiyor atıyor. Mükemmel bir şekilde aralara kaçma yeteneği var. Sol kanatta oynattım istatistiklerde 17 Run past O. gördüğümde ise gözlerime inanamamıştım
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Puanlarına bakılacak ise çok iyi bir oyuncu ama Brezilya'lı olması nedeniyle transfer etmem. Ama fiziği biraz kötü. Ama AMC'lerde çok fazla fizik gerekmiyor.

Ofansif bi orta saha oyuncusunda olması gereken özelliklere sahip bi oyuncu fakat, fiziksel özellikleriyle beraber diğer puanlar orta derece.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Zaten tam aranan AMC ( 10 Numara ) fizik olarak yüksek olması gerekmez ki şuan ki fiziği bile mevkisine göre çok iyi Mental olarak da Flair-Creativity aranan özellikleri 18-16. Off the ball ise 13, vasatın üstü. E biz de zaten bir Iniesta aramıyoruz.

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Zaten tam aranan AMC ( 10 Numara ) fizik olarak yüksek olması gerekmez ki şuan ki fiziği bile mevkisine göre çok iyi Mental olarak da Flair-Creativity aranan özellikleri 18-16. Off the ball ise 13, vasatın üstü. E biz de zaten bir Iniesta aramıyoruz.
    Bende onu dedim zaten yıldız değil orta dereceli bi futbolcu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cruzeiro'dayken Fabricio ile birlikte alırdım, orta saham tamamlanırdı. Futbolu bilen bir oyuncu

Mesaj Yetkileri