1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Ses Sorunu

Default Ses Sorunu

Fm2010 oyunu oynarken PC'den hiç bir şekilde ses çıkmıyor. Maç ekranına girdiğimde ses çıkmaması çok sinir bozucu, yardımcı olabilecek birisi varsa önerilerini rica ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ses derken oyun içi sesler mi?
    Yoksa oyuna girdiğinizde müzik vs şeyler çalışmıyor mu?

oyun içi sesler options'la alakası yok ama oradaki ayarlar doğru

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data klasörünün içindeki sounds,events klasörlerini kontrol et.

events klasörünün içinde match_sounds adında bir dosya olup olmadığını kontrol et ve güncelleme yamasını yüklediysen, data\updates\update-1010 klasörünün içindeki events klasörünü kontrol et,eğer içinde match_sounds adlı dosya yoksa normal data/events' daki dosyayı updates\update-1010\data\events'ın içine kopyala-yapıştır.
    <')))))>-<

Quote Originally Posted by yugi View Post
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data klasörünün içindeki sounds,events klasörlerini kontrol et.

events klasörünün içinde match_sounds adında bir dosya olup olmadığını kontrol et ve güncelleme yamasını yüklediysen, data\updates\update-1010 klasörünün içindeki events klasörünü kontrol et,eğer içinde match_sounds adlı dosya yoksa normal data/events' daki dosyayı updates\update-1010\data\events'ın içine kopyala-yapıştır.
    Söylediklerinizi aynen yapmama rağmen sorun çözülmedi dediğiniz gibi updates in içinde match sounds yoktu kopyaladım ancak sorun devam ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by Mergmehmet View Post
    Söylediklerinizi aynen yapmama rağmen sorun çözülmedi dediğiniz gibi updates in içinde match sounds yoktu kopyaladım ancak sorun devam ediyor
    Herhangi bir ses paketi kurdun mu?
    <')))))>-<

Quote Originally Posted by yugi View Post
    Herhangi bir ses paketi kurdun mu?

hayır kurmadım

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Cache'i silip oyuna tekrar gir. Ayarlar kısmındaki Görünüm ve Ses sekmesindeki ses ayarlarını kontrol et. Altta ve soldaki kutucuğu Hepsi olarak ayarla.

Bir daha dene bakalım...
    <')))))>-<

fayda etmedi

Mesaj Yetkileri