1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Milan Badelj |AM-RLC| |20|

Default Milan Badelj |AM-RLC| |20|

Adı : Milan Badelj

Mevki : AM RLC

Takım : Dinamo

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : First Touch, Passing, Technique, Creativity, FLair, TeamWork , AgiLity

Last edited by eXcitinG : 22.Kasım.2009 at 00:25

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Herr gittiğim takıma alırım.Potansiyeli çok yüksek.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Kesinlikle önerilir. Bursaspor'la yaptığım kariyerde Türkiye liginde müthiş işler yapıyo. Kanat olarak oynatmanızı tavsiye etmem pek. MC olarak oynatıyorum çok etkili oluyo. Yeri geliyo 4-2-3-1 döndüğümde AMC olarak gol atıyo asist yapıyo. Fiyatıda çok ucuz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Nefret ediyorum bu adamdan. 4 arkadaş online FM oynuyoruz arkadaşım Werder'e aldı. Werder'e karşı daha 3 kere oynadım ama saolsun bu 3 maçta bana 5 gol attı. Son maçta Diarra'yı peşine taktım maç içinde adım attırmadı ama bu seferde frikikten golü buldu. Devre arası takıma alıp ömrünü yedek kulübesinde geçirmesini istiyorum ve bunun için 10 milyon euroyu gözden çıkarmış durumdayım.

5. Talking

Müthiş bir oyuncu
    Uzaktan attığı ailecek seyredip, başarılarının devamını dileriz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beşiktaşa 3.5 M €'ya aldım. İlk sezon sadece 21 maçta oynayabildi çünkü devamlı sakatlanıyordu.2. sezon biraz pişsin diye Livorno'ya kiraladım. Livorno'da yine hep sakatlandı. 3. sezon 11 M €'ya sattım.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Başarılı olanlar hangi rolde oynattıklarını söyleyebilirler mi? İstediğim verimi alamadım.

8. Default

Forvet arkası olarak oynatıyorum ben.

Tenerifede ofansif ortasaha oynatıyorum yıkıyor ortalığı daha diyecek birşey yok bu oyuncuya hem ucuz hem kaliteli orta sınıf takımlara kesinlikle alınmalı.

Mesaj Yetkileri