Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 92 sonuç

Konu: Romelu Lukaku l ST l 16 l

10.0.3 versiyonunda bu admı 10 milyon euroya aldım. gelir gelmez her maç ilk 11 oynattım profiline girdim bi de ne göreyim wonderkid yazıyo.. almadan önce yazmıyodu.harika bişey böle kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibim) tam otomatik gol makinesi.. Tsigalko mübarek

Fm de hiç denemedim ama hep gördüğüm bi oyuncuydu. Bunları gördükten sonra deneme kararı aldım.TEşekkürler.

inanılmaz derecede inanılmaz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

aman alahım... gördüm ve beni cezbetti. fm 9 ve 10 da bıtırıcılıgı 20 olan oyuncuya pek rastlamamıstım bu yastayken ) bu arada Galatasaray'a 10.3 yamasında ılk sezon transfer etmek ıstedım 11.5 M € verdım hiç pesınsız 48 ay taksıtle hemen kabul ettıler ama kılıt adam rolunu kabul edıyo

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Manisa'ya getirdim kendısini yedeğide Yaya Sanogo tek forvet oynatıyorum Lukaku 44 Maç 41 Gol / Sanogo 23 Maç 18 Gol tek kelimeyle dehşet şimdi çift santraforlu bir taktik geliştirip ikisini birden salcam sahaya

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    Manisa'ya getirdim kendısini yedeğide Yaya Sanogo tek forvet oynatıyorum Lukaku 44 Maç 41 Gol / Sanogo 23 Maç 18 Gol tek kelimeyle dehşet şimdi çift santraforlu bir taktik geliştirip ikisini birden salcam sahaya

off diyorum takım gol olur yağar... garantisini verıyorum sana )

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    off diyorum takım gol olur yağar... garantisini verıyorum sana )
    Bende öyle düşünüyordum taaa ki dün akşama kadar misafir diye gelen 10-12 yaşlarında bir velet pcmi göçertti bi de nası göçerttiyse hiçbirşey kurtaramadım herseyim d sürücüsünde ancak fm save c de idi ve oyunda pc ile göçtü gitti o çocuğu var yaa artık yeni bir kariyerde ikisini bir araya getiriz 2016daydım Di Maria.Arda Turan.Veratti.Wilshere.Krivets bu ikilinin arkasındaydı ahh ahhh

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

)) yazık olmuş

o orta sahanın önüne beni koysan bende tek başıma gol kralı olurum bununda garantisini veriyorum sana ))

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

beni cl de çeyrek finalın ötesine tasıyacağınında garantisini ver 50trilyona senide transfer edeyim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    beni cl de çeyrek finalın ötesine tasıyacağınında garantisini ver 50trilyona senide transfer edeyim
    ayıp ettin yaa sen benim arkamda oynıycak orta saha oyuncularının bu saydıkların oldugunun garantısını ver her macta gol olur yağarım

Ayrıntılı bilgi için blog sitemdeki yazıma bir göz atın derim. 3 Ocak'ta yazmıştım.

http://fairplayspor.blogspot.com/

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Harika bir şey bu adam 30M'unuz kalsa bile alın derim yani mükkemmel bir şey...Bütün paramı bu adama yatrırım yani o derece..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

30 M'unuz kalsa bile ne demektir ya.30 m az para mı
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

öyle demek istemedim yani bütün paranızı verin manasında Zaten 30M'u kimse peşin vermez 48 ayla alınca 28M falan kalır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Yok artık. Tüm özellikler bir yana 13 olan off the ball'un 18 olmasıyla gol makinesine dönüşmüş.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Yok artık. Tüm özellikler bir yana 13 olan off the ball'un 18 olmasıyla gol makinesine dönüşmüş.
    Seneye Aguero'dan ders aldırıp determinationı da 20 yaparsam harika olacak.
    Yalnız hız,hızlanma,çeviklik ve dayanıklılık istediğim gibi gelişmedi. Sanırım takımın Getafe olmasından dolayı antreman tesislerimiz yetersiz. Sürekli borçlanıyoruz yenisini de yaptıramadık

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende hız hızlanma 16 idi inanılmaz profili vardı ahh dursaydı da oyunum gösterseydim bu arada ben 3.sezonda 52trilyon 48 ay taksit ile kadroma katmıstım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ben galatasaray'a 2010 yılında transfer ettim 2011 yılının son 3 ayına girdiğimde kadroma katabıldım dehşet bir adam heran skoru değiştirebilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

kendisini oynatma fırsatım olmadı hiç ama harika bi oyuncu tabi benim favorim neymardır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu adamı transfer ettıkten sonra her karıyer acısımda bu adamı transfer edıyorum. benim için fenomen oldu dıyebılırım

Hayvan gibi oyuncu.16 yaşında ama daha oyunu açarken Bayern'e aldım,hiç sıkıntı yaşamadı genç,tecrübesiz falan diye.Çatır çatır oynuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

15mn avro'ya aldığım lukaku'yu az önce bedavaya roma'ya kaptırdım

14 maç 9 gol 3 asist. dzeko ile iyi ikili oluşturmuşlardı.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

nasıl bedavaya gitti ??
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

15 m avroya evertona aldım target man oynatıyorum yanında da gignac mükemmek forvet hattı tavsiye ederim gerekirse bütün paranızı yatırın ilk sezonu olmasına rağmen şimdiden r.madrid cehelsea falan peşinde

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Tek kelime ile insan değil.

bunu en verimli nasıl kullanabiliriz tek forvet oynarmı,hangi görevi almalı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by resdiyer View Post
    bunu en verimli nasıl kullanabiliriz tek forvet oynarmı,hangi görevi almalı?
    tek forvet oynar oynamazmı. Tek forvet düşünüyorsan Target Man yapman yeterli bende tek forvet oynuyordum mükemmel bir performansı var

bu adam bi kerede karşı karşıya kaçırsın yahu madrid kariyerimde 7.sezonda efsanem oldu!adam sakatlandıktan sonra taktiğimin iş yapmadığını anladım Bu adam gerçek hayatta böyle olursa efsaneleşir benden söylemesi!

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    nasıl bedavaya gitti ??
    sözleşme imzaladığımda 16 yaşındaydı. yabancılar da 18 yaşında geliyor. geldiğinde sözleşme yenilemeyi unuttum. 1 sezon oynadı sonra bonservisi açığa düştü roma da teklif yapınca gitti.
    (/s)

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri