Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 92 sonuç

Konu: Romelu Lukaku l ST l 16 l

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Goosfraba View Post
    sözleşme imzaladığımda 16 yaşındaydı. yabancılar da 18 yaşında geliyor. geldiğinde sözleşme yenilemeyi unuttum. 1 sezon oynadı sonra bonservisi açığa düştü roma da teklif yapınca gitti.

Off!! Hadi geçmiş olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Bende aynı şekilde 5.25M Pound Yetiştirme ücretiyle aldıydım.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

sözleşmesinin son yılında kendisini sürekli övüp kafasını karıştırarak beleşe almıştım (:. biraz çabuk yorulması handikapı dışında adeta durdurulamayan bir oyuncu. wonderkidken bile dominanttı. şimdi clinical striker oldu. bu seviyede sadece fernando torres'i hatırlıyorum. yamuluyorsam düzeltin.

sanırım 3 hafta sakat olduğu için zaten düşük olan staminası iyice düştü. böyle adama böyle dayanıklılık yakışmıyor. ama en azından oyunun geri kalan bölümlerinde yedek forvetlere şans tanıyor (:.

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar lukakuyu tek forvetmi oynatıyım yoksa 2 li forvette daha çok verim alabilirim?

bence tek oynat o ilerde oynatmayı düşündügün st yerine de amc koy arkana yaslan golleri izle !

İyi futbolcu.Şimdi alın 6 7 sene santraforunuz yapın.Ama aman diyeyim tek forvet oynatmayın.Çünkü bu adam çift forvette daha yararlı.Tek forvet oynadığımda bende 1 şampiyonluk kaçırmıştım onun ve saz arkadaşlarının sayesinde.Ama çift forvette sınırı yok gol sayısında.

10.3 kullanıyorum bakalım teklif götürücem galatasaraydayım. Yorumlarınızdan etkilendim. Oscar Cardozo düşünüyodum ama Lukaku çok iyi gelecek vaad ediyor.

gerçek hayatın regeni ! böyle oyuncular regen dışındada çıkıomş dmkki

Fenere 16,5 milyon $ a aldım bu adamı, 2 sene fenerde inanılmaz başarılara imza attık.Ardından ben Juventusa gectim ve fenerden de Lukakuyu 70 milyon $ karşılığında aldım. Şu istatistikleri vardı :

İlk sene :

Uploaded with ImageShack.us

İkinci sene ise:

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

cm 01/02 den beri oynarım,böyle verimli ve başarılı bir oyuncu görmedim,vardır da raslamadı belki de,özel bağ oluştu aramızda o derece

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

adanaspor kariyerimde 2013 senesinde kılpayı elimden kaçırdım. belki rastgelenler olmuştur o yıllarda lukaku kulübünün sözleşme teklifini kabul etmiyor sürekli. ve sonucunda boşta kalıyor. tüm imkanlarımı kullanıp saldırmıştım kendisine ama kopup güney'e gelmedi adam

gelseydi o yıl şampiyondum zaten kesinlikle
    (/s)

kesinlikle tavsiye ederim 49 maçta 63 gol atmıştır.böyle hayvani bi istatistik görmedim daha

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

3. sezondayım lukakuyu aldım ama fazla gelişmemiş gibi .İyi antremanla gelişir mi sizce ?

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

@ legendary;

iyi bir antrenman programıyla cillop gibi bir profil çıkar bu adamdan. daha 18 yaşında. kesinlikle çok iyi gelişebilir.

tabi potansiyeli de iyi çıkmıştır inşallah diye dua et, zira 170 de olabilir 199 da ...

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    @ legendary;

iyi bir antrenman programıyla cillop gibi bir profil çıkar bu adamdan. daha 18 yaşında. kesinlikle çok iyi gelişebilir.

tabi potansiyeli de iyi çıkmıştır inşallah diye dua et, zira 170 de olabilir 199 da ...
    Sağolasın bakalım .Beleşe aldık birde, işe yarar inşallah .

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İmza Attır ile kadroma kattım. Poacher oynatıyorum maç başı 1 gol ile oynuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Belçika A Milli Takımı'nda oynattım bu oyuncuyu. Dünya Kupası 2014 elemelerinde kek takımlara baya gol attı. Büyük takımlara gelince kesildi. Play-Offlarda da İsviçre'ye elenince istifamı verdim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ıyı bır antreman sıstemınde çok ıyı skılde gelısıyor her karıyerde almaya çalısırım Atletico Madrid'e de alıcam

Bi ben gol attıramıyorum Lukaku'ya

Kontratı bıtınce aldım sanırım sanslıydım
    Bende hem mental hem teknik hemde fizik olarak dengelı gelısmıs
    Bu adama yapılabılıcek tek yorum OMG!!!!!!

Unhappy

Quote Originally Posted by Efkans1903 View Post
    Bi ben gol attıramıyorum Lukaku'ya
    Lukakuya gol attıramıomusun

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bu adam eğer oyunda penaltı kaçırırsa ana avrat söverdim.

Quote Originally Posted by M3rcurial View Post
    Lukakuya gol attıramıomusun
    Keşke attırabilsem ama attıramıyorum,hedef adam olarak mı oynatıyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

poacher olarak oynatıyordum ben.
    (/s)

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    poacher olarak oynatıyordum ben.
    Deneyelim o zaman,ben genelde tam forvet ve uç forvet oynatıryordum,atamıyodu maalesef

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hedef adam iyidir

Ben hedef olarak oynatıorum tabi arkadakilerde brz besleyici olmalı sanırım

Sağolun hedef adam ve fırsatçı golcü olarak düşüneceğim

28. Default

Kendisini daha sene başında Atletico Madrid'e kaptırdım. Şimdi almaya çalışıyorum 10 M$'la başladık pazarlıklara bakalım inşallah gelir Romelu

Galatasaray'da ilk sezonda anlaştım. 18ine basıp gelmesini bekliyorum Ama profili gelmeden baya gelişti. Resmen Anderlecht'i pilot kulüp gibi kullanmış oldum.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Tek forvette sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Çok yavaş kalır tek forvet için. Şu anda Toulouse kariyerimin 6. sezonundayım. 3 sene filan önce beleşe geldi. Yedek olarak kadromda bulunuyor kendisi... Sene sonunda Dzeko'yu iyi fiyata okutursam bunu koyarım forvete denerim

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri