1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Ayhan Akman

Default Ayhan Akman

140 ca'sını çok fazla buldum bu seneki performansınada bakarsak kesinlikle düşmesi gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Bir ayi asan bir sakatlik yasadi yanilmiyorsam 6 hafta idi. Fisikzel acidan kendisini cabuk toparlasada Ayhan sahadaki futbol acisindan performansini toparlamakda gucluk ceken birisidir sole saglam 5 hafta bocaladigi donemler olur. Formsuz bir donemden geciyor dige bir oyuncuyu dusurmeye hemen can atmayalim... Gecen iki senedir Galatasaray icin ne kadar onemli bir oyuncu oldugu ortada. Bir kac mac sonra eski formuna kavusursa ne olucak yeniden artis mi gerekicek?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bence az bile...Çünkü yabancı ülkelerdeki araştırmacıların 150-155 CA verdikleri oyuncularla Ayhan'ıu karşılaştırdıgınızda hiçbir fark göremiyorum ben... Orta alanda günüde oldugu sürece oyunun iki yönünü de çok göze batmasa da iyi oynuyor...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Bence az bile...Çünkü yabancı ülkelerdeki araştırmacıların 150-155 CA verdikleri oyuncularla Ayhan'ıu karşılaştırdıgınızda hiçbir fark göremiyorum ben... Orta alanda günüde oldugu sürece oyunun iki yönünü de çok göze batmasa da iyi oynuyor...
    abi ayhanda 150 155 alirsa, emre 165 170,ernst 175 ca almali.

Yapılan eleştirilere eleştiri getirmek haddime değil ama tek tek düşecek özellikleri belirlemek yerine neden CA düşmeli gibi eleştiriler getiriliyor, anlamış değilim. Tek tek düşmesi gereken özellikleri sebepleriyle açıklayın, zaten özellikler düşmüş olunca CA da otomatikman düşecek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

aldığı ca çok çok fazla gerçekten. max 135 ca olur Ayhan bana kalırsa.

Mesaj Yetkileri