1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Sandro Ranieri l DMC l 21 l

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Sandro Ranieri l DMC l 21 l

adı:Sandro Ranieri Guimaraes Cordeiro

mevki: Defansif Orta Saha-Orta Saha

takım:Internacional

önemli özellikleri:top kapma,pozisyon alma,sezme,dayanıklılık,güç,zıplama,çalışma azmi

paranıza değer bir oyuncu özellikleri mükemmel

Last edited by KaPaLı : 28.Ocak.2010 at 11:55

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Fm 09 da Genclerbirligi'ni yönetirken Brezilya liginde oyuncu ariyordum birden gözüme carpmisti 5 milyon euroya almistim ozaman 1 sezon sonra adamin pesinden büyük kulüpler kosmaya basladi ardindan durmak istemedi takimda 15 milyon € ya Lyon'a satmistim Simdi ise Internacional kolay kolay birakmiyor en az 10,15 milyon € yu gözden cikarmak lazim bu seride daha deneme firsatim olmadi ama param olunca mutlaka transfer edecegim cok saglam bir ön libero

Default Sandro | DM-MC | 20

Adı : Sandro

Mevki : DM-MC

Oynadığı Takım : Internacional

Fiyat : 9.5 Milyon TL

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Marking, Tackling, Anticipation , Concentration, Positioning, Work Rate, Balance, Jumping, Strength

Fazla söze gerek yok sanırım. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ama bence fiyat/profil eşleşmesinden geçer. Kaliteli bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

klas oyuncu.. teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

İlk sezon kiralama olasılığınz var. Biraz pahalıya patlayabilir kiralamak bile ama sonuna kadar hakeden oyuncu.

Bende bu konuyu arıyodum sağol birleştirdiğin için

Nesil
    2006
    Yer
    11

Kim

Henüz deneme fırsatım olmadı, ama bu adama bayılıyorum

2014:

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Dedigim gibi tek kelimeyle mükemmel bir adam oyundaki en iyi ön libero

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbuL | Bursa.

pahalıl ama biraz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Ben aldım takımıma 12.5 Milyon £'a. Gojko Kacar'ın gerisinde kaldı bende sattım. Beklediğim performansı sergilememişti...
    I'm back...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bir ön liberoda arayabileceğiniz her şey var bu adamda.SI forumlarında en iyi Dmc'ler arasında gösteriliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Çok yumuşak kalıyo bu adam. Ben tek ortasaha bıraktığım için rakibi karşılayacak adam olması lazm. Sandro geriden oyun kurucu pozisyonunda iyi. Diğer türlü defansif oyatacaksanız iş yapmaz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Çok yumuşak kalıyo bu adam. Ben tek ortasaha bıraktığım için rakibi karşılayacak adam olması lazm. Sandro geriden oyun kurucu pozisyonunda iyi. Diğer türlü defansif oyatacaksanız iş yapmaz.

Yanında D'Agostino'yu oynatıyorum.Biraz defansta açık versek de,İnanılmaz oyun kuruyorlar.Ben yine alın derim olmadı satarsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Bunu hangi fm değerine dayanarak söylüyorsunuz? Merak ettim de. Baktığım kadarıyla gücü,markajı,ç.azmi,markajı ve top kapması yeterli. P.almas ve azimi de yeterli. Bu arada arkadaşın koyduğu ss gelişmiş haliyse onu bilemem.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yanında Defansif olarak daha iyi daha, güçlü oyuncu oynadığında Sandro daha iyi oynuyo. 4-1-2-1-2 oynattığımda Sandro tek başına dökülüyo.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

süper bir dmc tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    11

Tek başına Mcde verim alamayan arkadaşlara katılmıyorum.Ben 4-3-2-1 oynuyorum.Yani ortasaham Mr-Mc-Ml şeklinde.Ve bu adamı 2 buçuk sene ortasahamın göbeğinde tek başına oynattım.Ben mükemmel bi oyuncu diye yorum yapmaya hazırlanırken tam tersi yorumlarla karşılaşmak beni oldukça şaşırttı doğrusu."Ball Winning Mid." "Defend" olarak oynatıyorum ve (Fm10 çıktığından beri aynı sistemle oynuyorum) şimdiye kadar oynattığım en iyi Mc yada başka bi değişle koşan,ısıran,sert,rakipten top kapan ve bu kaptığı topları olumlu değerlendiren, hava toplarına hakim, yani tamda benim sistemime hitap eden müthiş bi oyuncu.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

yıllarca oynattım kesinlikle tavsiye ediyorum tek bi falsosu oldu şampiyonlar ligi finalinde gereksiz bir kırmızı görüp kupadan etti bizi

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

ön liberoda kesinlikle tek geçerim. birkaç farklı kariyerimde denedim, tek kelime ile muhteşem bir oyuncu. tek eksiği şut ve bitiricilik o kadar da olsun. bu sezonki 20 maçta çektiği 14 şutta daha kaleyi bulan şutu yok uzaktan şutlar bazında söylemiyorum, ceza alanı içerisinde de dağlara taşlara vuruyor

Öte yandan hava toplarında mükemmel, maç başına en az 10 hava topu alıyor. Son Valencia maçımda 22/22 kafa topu aldı mesela. Pas yüzdesi zaten çok iyi onu söylemeye gerek yok... Annan'a göre en önemli avantajı az kart görmesi.

Annan: 6(+3) Maç- 19faul- 4sarı kart- 1kırmızı kart
    Sandro: 20 Maç- 27faul- 4sarı kart- 0 kırmızı kart

Önceki kariyerlerimde de kart konusunda bir sıkıntı yaşatmadı bana.

Sandro'yu sisteme göre Anchor Man, Deep Lying Playmaker (defend) veya Ball Winning Midfielder rollerinde oynatıyorum.

Not: 10.3'teki performansına göre yorumladım...
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Mesaj Yetkileri