1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Beşiktaş'ta Neden Seçim Olmuyor?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Default Beşiktaş'ta Neden Seçim Olmuyor?

Beşiktaşta 4.sezone giriyorum fakat hala takımın başın Yıldırım Demirören bulunmakta

Beşiktaşın bu devre arasında olan seçimi yansıtılmamış sanırım oyuna. Birde 2 yılda bir seçim olur beşiktaşta bunu girme şansınız varsa yeni versiyonda düzeltilmeli banak alırsa.

2. sorum ise anadolu kulüplerinin hep başkanı değişiyor ve başkanlar hep yabancı ve genelde italyan oluyor.Bu neden kaynaklanıyor ?

evet galatasarayında degısmıyor bi kere degısmıtı oda cok öncekı sezonda

gercekcilikse bu olayda olması lazım

Beşiktaş'ta benim oyunda 5.sezonda değişti başkan. İtalyan başkan geldi takımın başına beni getirmek için teklif yaptı, kabul etmedim (Kocaelisporla oynuyorum)
    Last edited by emrahozsahin : 26.Kasım.2009 at 05:41

Benim Kartalspor'a İngiliz başkan geldi Zamanı gelince olur seçimler herhalde.

harelde 10.2 de duzeltırler yada oyunun guzellıgı olarak devam eder bende baskan olmak ıstıyom nasıl olcam

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bende 2 kere başkan değişti .Bir İtalyan 1 İspanyol geldi.Beşiktaş'ada İtalyan geldi.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Gerçektede Demirören'in karşısına kimse aday olmaya cesaret edemiyor.Bunun nedenini hepimiz biliyoruz.İşte oyunun gerçekçi yanlarından birisi. Şaka bir yana 2 senede bir olan seçimleri oyuna yansıtma olayı sanırım Sigames'i ilgilendiren bir durum.Bu oyuna yansıtılmalımı,sıkıntıları ne olur onu Ömer abi veya bilgisi olan başka birisi konuyu görürse cevaplayacaktır.
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri