1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Federico İnsua l 29 l AMC l

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Default Federico İnsua l 29 l AMC l

Adı : Federico İnsua

Mevki : AMC

Takım : Boca Juniors

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Corners, Crossing, DribbLing, First Touch, Passing, PenaLty Taking, Tecknique, Creativity, Determination, FLair, AcceLarition, AgiLity, Pace, NaturaL Fitness.

Adamın özeLLikLeri konuşuyor, ben ne konuşacağım ki. Atar, attırır. Oyundan bir an oLsun kopmaz. FM de benim için RiqueLme bir İnsua 2 dir. İkisi de aynı takımda bu da iLginç

ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bursa turnayı gözünden öyle bir vurdu ki...

3. Default

Oyundaki güçleri ile normal gerçek hayattaki oyunu ve yeteneği arasında öyle bir uçurum var ki Bu adamın adını oyun haricinde arjantin ligi maç özetlerinden felan biliyorum o zamanlar riquelme ile oynuyorlardı. Bursa'ya gelince mi afalladı performansdan düştü ne oldu bilmiyorum ama batalla insua dan çok çok daha yararlı.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by M1ylanger View Post
    Oyundaki güçleri ile normal gerçek hayattaki oyunu ve yeteneği arasında öyle bir uçurum var ki Bu adamın adını oyun haricinde arjantin ligi maç özetlerinden felan biliyorum o zamanlar riquelme ile oynuyorlardı. Bursa'ya gelince mi afalladı performansdan düştü ne oldu bilmiyorum ama batalla insua dan çok çok daha yararlı.
    Geç alışan bir oyuncu ama alışınca çok faydası olacaktır ;

[Türkçe desteği ile] Çok yönlü oyun kurucu -Hücum oynatırsanız ve sercanda hala sizdeyse gelsin goller

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by M1ylanger View Post
    Bence de Batalla çok daha iyi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri