1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Sergiy Kryvtsov | Dc | 18 l

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Sergiy Kryvtsov | Dc | 18 l

Adı : Sergiy Kryvtsov

Mevki : Dc

Oynadığı Takım : Metalurg Zp

Fiyat : 2 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Marking, Work rate, Jumping, Strenght

Kafa topu sektirmiyeceğinin garantisini verebilirimBu çocuğu canlı izlemek isterdim, 18 yaşında bi stoperin Stamina ve Strenghti nasıl bu kadar yüksek oluyor.Bana biraz şişirme bi oyuncu gibi geldiAma tabi biz işimize bakarız "Mükemmel" bi stoper bence.Zayıf yönü teknik olarak çok kısıtlı ve aggression özelliği biraz daha yüksek olsa daha iyi olurdu.Yinede defans listemin başında duracak bir isim...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

evet oneriyorum ömer toprak ve bunu defansta oynatın yan yana ozellıkle turkıye liginde

Kesinlikle çok iyi bir hava topçusu... Fiziği de iyi.Tavsiye ederim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

YOk yok o kadar iyi değil.. Sadece hava toplarında etkili.. Ömer toprak çok daha iyi bundan.. İstenilen ücret özelliklerine göre pahalı gibi.. Yine de siz bilirsiniz..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Gözle görülür bir hata yapmıyor.Aman aman parlamıyorda maç içindeAma nedense hep aynı ratinglerde geziyor.İlk sezon Dc 2. sezon Mc olarak oynattım. Açıkçası ilk sezon Dc de istedğim verimi alamamıştım.Ama takımda dengesizdi ve savunma dağınıktı.Mc de daha iyi gibi.İyi fiyat yapıyor.Sezon başı 5M$a almıştım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

MiLan kariyerimde iLk sezon ortasında gençLeştirme rotasyonuna aLdım. İkinci sezon ortasındayım ve Bovo, Otamendi ve Tiago SiLva ya rağmen savunmaya koyduğum iLk isim. Çok müthiş bir oyuncu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    MiLan kariyerimde iLk sezon ortasında gençLeştirme rotasyonuna aLdım. İkinci sezon ortasındayım ve Bovo, Otamendi ve Tiago SiLva ya rağmen savunmaya koyduğum iLk isim. Çok müthiş bir oyuncu.

önsezileri saydığınız diğer isimlere göre çok düşük değil mi???

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben 1 yıL içerisinde oLdukça geLiştirdim. Tiago SiLva iLk sezon Seri A dan yıLın savunma oyuncusu ikinci sezon Bovo YıLın savunma oyuncusu oLdu ama inan onLardan daha da iyi oynuyor. 3. sezonda da o oLacak sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    önsezileri saydığınız diğer isimlere göre çok düşük değil mi???

Önsezi-Anticipation'da iş bitiyor gibi davranıyorsun.Sergiy'in dier 3 adamdan iyi en az 4-5 özelliği var.Kaldı ki passing özelliği bu denli düşükken, önseziyi olmazsa olmaz gibi lanse etmen, bence gereksiz bi muhalefet örneği kusura bakma.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Önsezi-Anticipation'da iş bitiyor gibi davranıyorsun.Sergiy'in dier 3 adamdan iyi en az 4-5 özelliği var.Kaldı ki passing özelliği bu denli düşükken, önseziyi olmazsa olmaz gibi lanse etmen, bence gereksiz bi muhalefet örneği kusura bakma.

kimseye muhalefet olduğum yok ki yahu nerden çıkardın? ben Luffy'ye birşe sordum, o kadar...

kaldı ki savunma yaparken çok önemlidir anticipation. topa müdahele etme, zamanlama, oyunu okuma açısından... ama tabi ne tarz oynatıldığına göre değişir..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben çok memnunum. Ben de ki 6. Resmi maçında ŞL finaLinde buLdu kendisini. İLk defa orada daha dikkatLi izLeme şansım oLdu ve hiç hata yapmadı, Sahanın en iyisi oLdu neredeyse. Bu adam büyük maçLarda böyLe oynuyorsa ben sürekLi oynatırım arkadaş dedim ve verdim formayı. Sonuna kadar hakediyor.
    Last edited by eXcitinG : 05.Şubat.2010 at 15:39

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Premier ligde hemde oyunun ilk sezonunda henüz 18 yaşındayken alıp bütün sezon boyunca oynattım muhteşem performans gösterdi. 2.sezonda takıma kaliteli defans oyuncuları alınca bir süre oynatmadım ama sonradan şans verdiğim maçlarda defalarca maçın yıldızı seçildi.

Kısacası bende Luffy arkadaşım gibi çok çok iyi bir verim aldım, çok memnunum. Fm2010'u oynamaya başladığımdan bu yana en iyi performans aldığım savunma oyuncusu diyebilirim.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Gabi abinin bana zorla aldırdığı stoperdir kendileri .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

bu adamı oyuna her başladıgımda ilk acarım ve küçük büyük bütün takımlarda mükemmel dc performansı gösteriyor. beşiktaş a zapata yla yanyana koyarak şl yarı finali gösteren oyuncudur kendisi. aşık oldum desem yeridir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kafa topu bırakmıyor,hızıyla harika müdahaleler yapıyor.Kesinlikle alın.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

otamendinin yanına dc lazım bunu mu alsak? görmüştüm ama decisions çok düşük (10un altında) şimdi saçma sapan hata yapar diye vazgeçmiştim. maşallah herkes de şl ligi finali oynamış

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Direk oynatmak için bir DC arıyorsanız tavsiye etmem bir kaç sene pişmesi lazım. Ama tabii alın takımda bulunsun. $5M aldım 2 senedir Manisa'da kirada baya gelişti.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lovren-Vida-Otamendi üçlüsünün arkasında yedek bekler yokluklarınıda aratmaz

Nesil
    2006
    Yer
    11

Otamendi hariç, diğer saydığın 2 ismin birini sağ diğerini sol cebine koyar

Last edited by Lim10 : 27.Nisan.2010 at 00:27

10.0.3 update ile özelliklerini düşürdüler malesef.

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    siz de direk saldırmışsınız arkadaşa düzgün bir cümle kurmuş herhangi bir hakaret de etmemiş niye böyle davrandın anlamadım doğrusu ? bence de sezme özelliğinin yüksek olması lazım pek hızlı bir adam olmadığı için...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

10.3 de pek iyi değil

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Eskişehirspor kariyerimde defansta Verkhovtsev'le beraber oynatmıştım. İlk sezon o kadar müthiş iş çıkarmışlardı ki kendileri, ligi en az gol yiyen takım olarak bitirdik. 2. sezon arasıra ortasahaya da kaydırdım kendisini, ortasaha da yer yer goller attı. Box to Box oynatınca boşluklar bulup gol attı. Şu profilde bunu nasıl yaptı anlamadım ama, yapıyor işte, belki TSL'nin kalitesiyle alakalı bir şeydir.

Nesil
    2006
    Yer
    11

10.0 versiyonunda Lokomotiv kariyerimde Verkhovtsev ile ikisini oynatmıştım göbekte.Bende ligin en az gol yiyen takımı olmuştum.İkisi orta ve küçük düzeyli takımlar için Vidic-Rio gibi bir ikili(idiler).Fakar Krvytsov'un takımı olan Metalurg Zp'de o kadar fazla genç ve şişirme oyuncu var ki, 10.0 versiyonunda, Ukrayna Ligi'ne girip bu takımı incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.Kryvtsov'da bunlardan biriymiş maalesef.Bkz:Kas'kov

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Al-Ahly takımına gelirlermi ki Mısır'a.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

10.3'de özelliklerini düşürdüler.

Mesaj Yetkileri