1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Jaja | Amc-Aml | 23

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Jaja | Amc-Aml | 23

Adı : Jakson Aveliono Coelho

Mevki : Amc-Aml ( Ml-St )

Oynadığı Takım : Metalist

Fiyat : 3.5 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Free kick taking, Long shots, Technique, Pace

Amc olarak daha verimli olacağını düşünüyorum.Shakhtar 15 vermişOyun başında geldiği fiyat bu.Böle bi oyuncıya verilirmi verilmezmi size kalmış...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

2. Default

Besıktasa 40-50 metreden gol cakan eleman, 2008 da adamımdı cok pahalı ama sımdı alınmaz yanı o fıyata

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Fitness olarak biraz çalıştırılırsa Mükemmele ulaşır
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kondisyon sorunu bazen çok yersiz durumlarda boy gösteriyor ve önemli maçlarda oyuncudan yoksun kalıyorum. Onun dışında AMC Pozisyonunda çok faydalı oluyor.

5. Default

Malum transfer yaması ile Trabzonspor'da başlıyor.Ben oyunda sol kanatta oynatmama rağmen ilk sezonumda şu an toplamda 13 golü var bunlardan 9 tanesi ligde bunun yanında 8 tane de asisti var.Bu 10 gol ün 3-4 tanesi frikikten ek olarak belirtmekte fayda var attığı gollerin hepsi cezası dışından uzaktan şutla atılmış goller.Oyunda aynı holosko gibi her pozisyonda topu alıp çizgiye kadar inip pozisyon yaratabiliyor.

Transfer olayına gelelim daha ilk sezonun ortasında büyük klüpler ilgilenmeye başlıyor.Tabi bir de zayıf noktası var dakika 60-65 arası kondisyonu 68-72 aralığında seyrediyor.

Mesaj Yetkileri