Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Forum neden sürekli kapanıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Default Forum neden sürekli kapanıyor.

Sayın yöneticiler başlıktada belirttiğim üzere siteye özellikle akşam 7 ile 12 arası giremiyorum.Sürekli kapalı olarak gösteriyor.Acaba sitede bir çalışma mı var.Yoksa başka bir neden mi? Yönetici arkadaşlar bu soruna bi açıklık getirebilirse sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende merak ediyorum.Akşam saatlerinde siteye girilmiyor.

sakary Ali Misafir

Yeni siteye bazı bölümler aktarılıyormuş sorun ondan kaynaklanıyormuş sanırsam.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Olabilir belkide

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Şöyle bir durumda var.Ara sıra dikkatimi çekiyordu ama az önce benim konumada denk gelince daha bir dikkatimi çekti haliyle.Neyse sorun şu.Açılan konuların ilk mesajları siliniyor ve konunun ilk mesajı konu açıldıktan sonra atılan mesajlardan birisi oluyor.Haliylede konuyu açan o mesajın sahibi olarak gözüküyor.Konuyla pek alakalı değil ama benzer sorundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galiba sorun hosttan dolayı. -ki eğer öyle ise gerçekten yazık. Koskoca Turksportal'ın kendine ait sunucusu yokmu?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

hostla alakalı bir problem değil. 2 tane farklı colocation fiziksel sunucumuz var birisi linux diğeri windows. forum bunlardan linux olan üzerinde çalışıyor. windowsta bu linux üzerinden data beslemesi alıyor.. sunucuda aşırı yüklenmeden problem oluyor, scriptsel bir saldırıyada maruz kalıyor olabiliriz, çok irdelemedim neden kaynaklanıdığı şu sıralar özel yaşamımdaki hareketlilik ve yeni site çalışmalarından dolayı... bayram döneminde enine boyuna kurcalayıp neden kaynaklandığına bakarız
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    hostla alakalı bir problem değil. 2 tane farklı colocation fiziksel sunucumuz var birisi linux diğeri windows. forum bunlardan linux olan üzerinde çalışıyor. windowsta bu linux üzerinden data beslemesi alıyor.. sunucuda aşırı yüklenmeden problem oluyor, scriptsel bir saldırıyada maruz kalıyor olabiliriz, çok irdelemedim neden kaynaklanıdığı şu sıralar özel yaşamımdaki hareketlilik ve yeni site çalışmalarından dolayı... bayram döneminde enine boyuna kurcalayıp neden kaynaklandığına bakarız
    Bilgilendirme için teşekkürler, bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Şöyle bir durumda var.Ara sıra dikkatimi çekiyordu ama az önce benim konumada denk gelince daha bir dikkatimi çekti haliyle.Neyse sorun şu.Açılan konuların ilk mesajları siliniyor ve konunun ilk mesajı konu açıldıktan sonra atılan mesajlardan birisi oluyor.Haliylede konuyu açan o mesajın sahibi olarak gözüküyor.Konuyla pek alakalı değil ama benzer sorundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm.
    Mustafa abi bu durumun sebebide aynı olay olabilir mi yoksa başka bir problemden mi kaynaklanıyor?
    So what?
    Saike

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sebep bu değil başka birşeyden kaynaklanıyormuş..
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Konuyu hortlatalım.Bugün bakım mı vardı uzun süre giremedim siteye?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

ben uzunca bir süre giremedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni site mi geliyor yoksa?
    Bir gün kitlensin site, kimse giremesin, herkes evinde sıkılsın, sonraki gün yeni siteyi görsün fenamı olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben girdim,

Sizde girin.

Şaka maka, vardır bir sürprizler.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tsi'de meb'in sitesi gibi oldu. Artık birbirimize msn'den haber veriyoruz site açıldı, dalııın diye.
    Last edited by Sheriff : 24.Ocak.2010 at 00:13

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eski konuların bazıları tarumar olmuş. Şemsi'nin dediği sorun ciddi anlamda var.

sakary Ali Misafir

Bende girdim..Sitede sadece 3-5 kiş vardı.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ayg. yumul demese bende girmicektim .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Belki halen daha yenileme yapılıyordur.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yenileme yapılsa localhostta denenip buraya atılır. Turksportal deneme tahtası değilki.

Yenileme falan yok. Acaba Turksportal Ddos saldırısı falanmı alıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sitenin database sistemleri eskiye göre oldukça değişmedi mi?. Forum kapatılacak hatta saldırı olacagını sanmıyorum zaten ağır yaralı bi foruma kim daha neden saldırı yapsın ki Yeni siteyi çok merak ediyorum forumu kapatmayın ya
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Saldırı falan olduğu yok, arka tarafta forumun işlevini yürüten ve belli vakitlerde tetiklenen bir sistem job devre dışı bırakmışım. Şimdi sorunsuz çalışması lazım.

Siteyi baştan sonra yeniliyorduk ama hem benim evlilik telaşım hemde yoğun iş hayatım nedeniyle kod yazmaya yeterli vakit ayıramamam site işleri gibi başka işlerimdede sıkıntı yaşamama neden oldu. Artık idare edin
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Saldırı falan olduğu yok, arka tarafta forumun işlevini yürüten ve belli vakitlerde tetiklenen bir sistem job devre dışı bırakmışım. Şimdi sorunsuz çalışması lazım.

Siteyi baştan sonra yeniliyorduk ama hem benim evlilik telaşım hemde yoğun iş hayatım nedeniyle kod yazmaya yeterli vakit ayıramamam site işleri gibi başka işlerimdede sıkıntı yaşamama neden oldu. Artık idare edin
    Allah bir yastıkta kocatsın...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Allah bir yastıkta kocatsın abi.

Peki hiç yardımcı almayı düşünmedinmi abi. Ne bileyim mesela profesyonel şirketlerle görüşüp yardımcı eleman veya tüm işlerle ilgilenecek bir kişi.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Forum kapanacak deniliyordu , farklı bir sistem olacakmış forum yerine.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Forum kapanacak deniliyordu , farklı bir sistem olacakmış forum yerine.
    Evet bu doğru Mustafa abide onu yazıyor işte.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Abi beni hem üzdün hem sevindirdin. Seni kıskandığım için üzülürken, mutluluğundan dolayı sevindim.

Bu durumda evlenmen de sitede olman için yeterli olmayacak. Uzun-ca bir süre yoksun anlaşılan. Kış günü virüs mü kapıyor site bilmem de senin gibi bir C vitamininde yoksun kalacak.

Default Site açılmıyor

Siteye giriyorum adresten sonra google toolbar çıkıyor ooopss diyor açılmıyor açılınca bakıyorum.Günün 18 saati yaklaşık öyle oluyor Yardımlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ooopss mu diyor ? nası hata o öyle o biraz ayar vermek gibi oluyor daha çok....

Yaa uyarıyor yani opps nereye olum nereye gidiyon gibisinden sende yane :s

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri