1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: John Fleck | Amc | 17

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post John Fleck | Amc | 17

Adı : John Fleck

Mevki : Amc ( Mc - Ml - Aml - St )

Oynadığı Takım : Glasgow Rangers

Fiyat : 2.6 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Crossing, Dribbling, Finishing, Long Shots, Creativity, Off the ball

Fm10 un bize hediye ettiği müthiş gençlerden biri.Hayran kaldım^^

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

2 sene aralıksız oynattım.ML-MR-AML-AMC de oynattım.En çok AMC de verim vermesine rağmen sanki eski fmlerde daha iyi gibiydi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM09'da teknik özellikleri sanırım daha iyiydi. Önceki seride tam kanat adamıydı simdi biraz daha ortasahaya doğru kaymış gibi ama hala kanatta daha iyi olacağını düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ne fm09'da ne Fm10'da bir türlü verim alamadığım bir oyuncu. Hele ki Fm09'da profili daha iyi olmasına karşın beni büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Belki de ben yanlış oynatıyor olabilirim.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ben 09da 3 sezon Hearts kariyeri yapmıştım fakat bu çocuğu hatırlamıyorum açıkcasıNewcastlede deneme fırsatım oldu, çok uzun bi süre olmasada, Amcde pek veri alamadım açıkçası.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence bir takımda ilk 11 oynayıp kendini geliştirirse 23- 24 te iyi bir oyuncu olur ama o kadar.. Bende denemedim..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

10.3 te natural olarak FC oynadığı gösterilmiş,ilginç...

arkadaşlar çok iyi oynuyor ama ilk başta kiralamanızı tavsiye ederim uyum sorunu yaşayabiliyor zaten küçük takımlara gelmiyor ben laziyoya ancak 2. teklifte almıştım faydasını gördüm ama at.madrit e aldığımda çok kötüydü birde gelişmesi için hep yedekte tutmanız sonradan oyuna girmesi gerekiyor sol kanatta verim alabilirsiniz sadece

ilk sezonumda 2 m euroya fenerbahçeye almıştım.Sezon sonunda 6.5 m euroya Barça'ya gitti !

bu adamı alıp oynatırsanız cok buyuk paralara satılıcak tıpten bı oyuncu oynattıgınız zmnda cok ıyı werım alırsınız ben bu adam thiago nevesin 2. ayagı olarak bakıorum notlarım arasına bu adamı yeni neves die kaydetmıstım

Mesaj Yetkileri