1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Türkçe Yama

Default Türkçe Yama

arkadaslar benm sorunum şu ; oyunu ılk yukledım ve turkçe yamayıda ekledım calıstı daha sonra bilgisayarıma format atıp windows 7 yı yukledım daha sonra oyunu kurup turkçe yamayı ekledıgımde oyunun turkçeleşmedıgını gordum.ne yaptıysam bir turlu olmadı.kafayı yicem lütfen bilgisi olan varsa yardım etsın.teşekkur ederım herkese sorunsuz FM2010 lu gunler dılerım

Nesil
    2006

Türkçe Yama bizim tarafımızdan yapılmamıştır. Yapılı olanlar FM 2009 üstünden çevrilenlerdir. Oyununda hata verme ihtimali vardır.

Turksportal.net ne zaman Türkce yama yapcak ? Bi cok site turkce yama yaptı ama sızın gıbı kalıtelı degıl onun ıcın ındırıp yuklmedım sizin yapmanizi bekliyorum bi aciklama yaparsanız sevınırım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yok yapmıyacaklar..
    Sentugo.

neden peki

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Belli bir satış rakamına ulaşılırsa, direk orjinal olarak Türkçe Dil yaması çıkarılcak yapımcı girma tarafından. Sanırım o yüzden.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Bu yıl oyun yapımcısı firma SI, biz resmi olarak Türkçe eklemeyi düşünmüyoruz iş size kalmış diyene kadar biz çıkartmayacağız
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Teşekkürler bilgilendirdiginiz için yeni patch ile gelir mi Türkçe yama peki ?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    Teşekkürler bilgilendirdiginiz için yeni patch ile gelir mi Türkçe yama peki ?

BekLeyip görmek gerek.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mesaj Yetkileri