Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 49 arası toplam 49 sonuç

Konu: Edin Dzeko l ST l 22 l

Bu adam insan deil dienler ??? (BEN)

Quote Originally Posted by Estranged View Post

Denemez olaydım,oyunun zevkini bitirdi bu katil.Maç başına 1.27 gol 0.73 asist ortalamasıyla oynuyor.
    Kimseye önermem.

Şaka bir yana,yanına iyi bir poacher ve kanatlara dribblingi yüksek ve orta açabilen 2 winger koyduğunuzda boş maç geçmiyor.Bir forvetten ne istiyorsanız yapabiliyor.

10.3'te mi oldu bunlar ?
    Bi de ne olarak oynattın arkadaşım ?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Advanced forvet atak oLarak 56 maç 89 goL attırdım. Korner yok, sadece penaLtıdan 8-9 tane feLan atmıştır.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Advanced forvet atak oLarak 56 maç 89 goL attırdım. Korner yok, sadece penaLtıdan 8-9 tane feLan atmıştır.

hangi sistemde?

gerçekten nasıl bu kadar çok gol attırılabiliyor merak ediyorum ben...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    hangi sistemde?

gerçekten nasıl bu kadar çok gol attırılabiliyor merak ediyorum ben...

4132 oynuyorum. Korner hiLesi feLanda kuLLanmadım. Adam atıyor arkadaş, napayım. Bug bu oyuncu bence zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Doğru komutlarla oynattığınız zaman atıyor. Kanatlar hızlı ve iyi orta açan oyunculardan oluştuğunda ortalanan her topu gol yapıyor. Defansın gerisinde diyorsun. Sanki kafası öne uzanıp defanstan önce vuruyor. Acayip bir adam.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

6. sezondayım. Yanılmıyorsam 2 sezon önce beleşe kapattım, yedek için almıştım. As oyuncum Rooneyden daha fazla gol attı, anında Rooneyi aldığım paraya satıp bunu oynatmaya başladım

ben arsenal e aldım şu anda patates 30 maç 12 gol oysa robin van persie öyle mi 26 maç 19 gol

Quote Originally Posted by IcedEarth View Post
    6. sezondayım. Yanılmıyorsam 2 sezon önce beleşe kapattım, yedek için almıştım. As oyuncum Rooneyden daha fazla gol attı, anında Rooneyi aldığım paraya satıp bunu oynatmaya başladım
    Yedek için Dzeko'yu mu aldın dengesiz

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Yedek için Dzeko'yu mu aldın dengesiz
    Beleşe kapmak hoşuma gitti bro Ama şimdi as durumda ya, ilk tercihim bu herif, yedeği Yaya Sanogo

48 ay taksitle 35 milyon avroya 2.senemde aldım.

Cardozo-Dzeko-Sercan şeklinde 3 forvet oynatıyorum bakalım 35 milyonun hakkını verecek mi ?

bu adamı hangi takımı aldıysam istikrarı bulamadı,takım iyiyse iyi kötüyse kötü oynuyor.Yani günü kurtaran adam olamıyor genellikle,ama kafasıyla bulduğu gollerde hakkını vermek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

28 yaşında bende şu anda kendisi.. Yılın golcüsü seçildi, değeri 20 milyon pounda yakın. 2 veya 3 sezon önce bedavaya aldım kendisini, uzun zaman yedek oturdu ama oynadığı maçta sallamasını biliyor. Sene sonunda satarım bunu, yaşı kemale erdi artık

14. Default

Yukarıdaki yorumlardan sonra hiç almadım demeye utandım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Satılık listesindeydi 2. sezonumda Fenerbahçe'ye aldım.
    Komple Forvet / Hücum olarak oynattım. Geldiği yıldan beri ne kadar ödül varsa sildi süpürdü. Kulübün en büyük efsanesi oldu.
    Messi, Ronaldo, Kaka, Agüero ödülsüzlükten kan ağlar vaziyetteler

David Silva ve Dzeko kesinlikle oyunun bugu. İkisi de insan gibi oynamıyor.

Dzeko gerçenten fena bir forvet ama 4 sezonluk sonradan düşüş gösteriyor bence sadece bendemi öyle oldu bilemiyorum ama ben Komple Forvet,hücum olarak oynatıyordum tekbasına ara kosuları cok super kafa toplarında zaten affetmiyor 10 numara forvet alabilirseniz alternatifsiz Dzeko bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Son derece yanlış, oyunun ilerleyişini altüst eden, çok gereksiz bir transfer Dzeko. Adamı transfer edince hile yapmış gibi hissediyorum.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Son derece yanlış, oyunun ilerleyişini altüst eden, çok gereksiz bir transfer Dzeko. Adamı transfer edince hile yapmış gibi hissediyorum.
    Aguero,Villa,İbrahimovic,Torres vb. birçok forvetde aynı durumda kardeş o zaman ne yapalım bug gibi hissediyoruz diye orta sınıf forvetlerimi kullanalım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

36 maçta en son 75 goLü vardı. Daha sezonun 3/2 si bitmişti. ALLahtan 2011 geLdi de adamın çıLgınLığını göremeden sona erdi kariyer.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri