1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Peter Masilela | Dl | 24

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Peter Masilela | Dl | 24

Adı : Peter Shepo Masilela

Mevki : Dl

Oynadığı Takım : M.Haifa

Fiyat : 425K $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Passing, Technique, Determination, Pace

Teknik bir bek ve hızlıda.Taktik paylaşımında oyuncu özelliği sayan çoğu arkadaşın aradığı tipte bir bek.Alın görün

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Şu an ki ortak kariyerimiz de sol bekte Vargas' ın arkasında oynatıyorum. Pek bir şeyini görmedim. Özellikle defansta zayıf. Ortalama ligler için ideal olabilir ama büyük takımlarda pek iş yapabilir görmüyıorum.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ucuz ve fiyatına göre başarılı.. 09 da ilk aldığım adamlardan biriydi.. Bu seeide denemedim ama özellikleri aynı.. Ucuza alabilirsiniz, sol bek için ideal üst düzey takımlar boşuna denemesin ama..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Newcastle kariyerimde aldım ve tam sezon oynattım.Ss almadan oyunu sildim maalesef.Ama 7.44 yada 7.42 gibi müthiş bi ortalamayla bitirmişti sezonu.3-4 İngiliz klübü 5-6M$ civarı tekliflerde bulunmuşlardı sezon sonunda.

Fenerbahçe'yede ilk sezonumda getirdim.Açıkçası ilk yarıda özellikle takıma adapte olmakta zorluk çekti ama sabrettim ve 2. yarı performansında belli bir artış oldu.Ve şuan 2. sezondayım gayet iyi oynuyor adam.Fiyatı 9.5 M$ oldu...

Yani benim oynattığım ligler, takımlar ve bunların kapasiteleri belli.Kapasitesi bir yere kadar adamın sonuçta.Kadrom şuan oldukça kalitelendi.Yani sezon sonu tutmam bu adamı kadroda ama ilk sezon işimi gördü.FB de süper ligde 1 sezon oynar, belki Nufc'da 3 sezon oynardı, Fio da Serie A gibi bi ligde vasatı aşamaz belki.Buna da oyun tecrübenizle ne yapıp ne yapamayacağına siz karar vericeksiniz...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

ben 2009 da da 2010 da da bu adamı barca ya aldım. ortalama su an lıgde 30. hafta ve 7.46. Büyük takımda da iş yaparr bence

Nesil
    2006
    Yer
    11

İyi fiyat yapıyor açıkçası.Ama dediğim gibi belli bi kapasitesi var.Takımın kalitesinin altında şuan.Avrupada 1-2 maçta bariz hatalar yaptı bu sene.Hangi oyuncuyu ne zaman kullanıcağınızı bildiğiniz zaman bi sorun yok.Beni 2 sene taşıdı ve misyonunu tamamladı.Sadece 40K$a almıştım

2. sezon sonu:

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

50K€ aldığın adamı 7 milyon €'ya satılırmı yahu : ) FM10'un en çok para kazandıran adamlarından birisi.

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    50K€ aldığın adamı 7 milyon €'ya satılırmı yahu : ) FM10'un en çok para kazandıran adamlarından birisi.
    Oynattın mı peki ?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ya bu adamı elimden hep Real Madrid alıyor oynatmıyorda deli oluyorum. Oynatmıyacaksan niye alıyonda adamı uğraştıyon.

Mesaj Yetkileri