Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 69 sonuç

Konu: Gerçek Taktikleri Oyuna Uygulama Projesi

Quote Originally Posted by LeonKaaN View Post
    Total Futbol'u İlhan abimize bırakıp diğer taktiklere yoğunlaşalım bence İlhan abi o konun, taktiğin dehası
    kesinlikle doğru total dominasyonu sabırsızlıkla bekliyoruz.tabi ilhan abimizide

Total futbol icin Ilhan abiyi dort gozle bekliyoruz o zaman
    3-5-2 icin Luffy bakalim ortaya ne cikaracak
    crane1994 hangisine baslayacagini belirtirsen yardimci bilgi bulabilir belki...
    Ben 2000-Galatasaray icin denemelere basladim

Bu aralar pek giremiyorum siteye kusura bakmayin...
    iletişim: [email protected]

10.2 çıktığı için lütfen taktikleri bu yamaya uygun yapalım arkadaşlar ki güncel kalsın
    teşekkürler

Total futbol için müthiş döküman hemde videolu

http://vliegendenederlander.blogspot...al-futbol.html

lütfen konudan ilgiyi alakayı kesmeyelim arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Zico'nun Fenerbahçe'ye çeyrek final oynattığı 4-4-1-1 üzerinde denemeler yapmaya başladım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende barcelona 4-3-3 üzerinde çalışmaya başladım.gerçekten güzel birşeyler çıkacak bu işten.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Total Futbol taktiğini Gabi abim ile yapmayı denedik.Elimizde 1 adet taktik var ancak iyi taktik bilen birisi tekrardan kontrol ederse iyi olur.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

sen paylaş bence BETA yaz deneyelim bakalım nasıl olmuş
    Teşekkürler ilgi için arkadaşlar.
    Taktikleri denemek için paylaşmanız iyi olur. Düzeltilmesi gereken yerler ortaya çıkar

her seyi yaptım olmadı bi türlü

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Tutmayacak galiba bu proje Henüz somut hiçbirşey yok ortada malesef.

olmuyor vala

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

barcelona dan önce brezilya çağ üstü taktiğimi yaptım birazdan siteye koyacağım.

http://rapidshare.com/files/32615036...2010_.tac.html

Başka bir siteye upload etsen daha iyi ben indiremedim :S
    Yada MSN vasıtasıyla bana taktiği yollarsan sevinirim
    MSN adresim imzamda mevcut

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tamam ekledim seni.

Uzun zamandır Total Futbol Hollanda üzerinde uğraşıyordum ve taktiği oluşturdum harika bi sonuç çıktı taktiği yayınlıyım mı?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tabii ki.

Yaklaşık 2 ay kadar önce bazı büyük takımların günümüz futbolunda kullandığı taktikleri birebir oyunda ayarlayıp başka bir sitede yayınlamıştım ve konu pek rağbet görmemişti.
    Bende üst düzey takımların taktikleri (takım komutlar,oyuncu komutları,vs.vs)mevcut.Barcelona'nın 2008-2010 yıllarında kullandığı taktik;Arsenal'in 2009-2010 yıllarında kullandığı taktik;İngiltere'nin 1966 senesindeki efsane taktiği;Brezilya'nın 1970'lerde kullandığı meşhur 4-2-4 taktik ve dahası...

Eğer istek olursa tekrardan paylaşabilirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

TT Appendix'ten mi bahsediyorsun?

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    TT Appendix'ten mi bahsediyorsun?
    Evet.Appendix...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gerçekten çok güzel bir düşünce ama gerçekleşmesi öyle kolay olan bir olay değil bence.çünkü fm 2010 sadece bir oyun yani sanal.gerçek oyunda futbolu etkileyen birçok mental faktör var.Ben eminim birçok arkadaşımız yönettikleri takımlarda barca gibi bir oyun bekler hatta barcayı alan arkadaşlar gerçekte olduğu gibi bir oyun ve bütün kupaları almayı bekler ama olmaz.Ayrıca oyun motoruda buna imkan vermiyo.Birçok eksiklik var bence.Yani istediğiniz taktiği kursanız bile maç motorundaki bir eksiklik allah kahretsib böyle olurmu dememize neden oluyo..Ama uğraş veren arkadaşlarada saygı duyuyorum.Umarım güzel şeyler çıkarır ve paylaşırlar.Herkese iyi oyunlar.

Quote Originally Posted by arenafutbol View Post
    Total futbol için müthiş döküman hemde videolu

http://vliegendenederlander.blogspot...al-futbol.html

lütfen konudan ilgiyi alakayı kesmeyelim arkadaşlar
    yaziyi okuyunca duygulandim ya Video zaten super. 11 kisi gole gidip 11 kisi defans yapiyor.

Topu kapinca en az 20 pas yapiyorlar zaten rakip takim deliriyor dalga gecer gibi.

4-3-3 Total futbol taktiğini denedim oyunda aynı olması gereken gibi yani gerçekte taktik nasılsa aynısını oyuna aktardım muhteşem başarılar elde ettim her sene en az 2 avrupa kupası aldım 3 senede ve şampiyon oldum tüm seneler.

Taktiği de paylaştım, konuyu açtım ama konu gözükmedi ? Konular direkt açılmıyor mu forumda yoksa ben mi yanlış yaptım ona göre birşey söylerseniz paylaşmak istiyorum taktiğimi...

Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by SFKN View Post
    4-3-3 Total futbol taktiğini denedim oyunda aynı olması gereken gibi yani gerçekte taktik nasılsa aynısını oyuna aktardım muhteşem başarılar elde ettim her sene en az 2 avrupa kupası aldım 3 senede ve şampiyon oldum tüm seneler.

Taktiği de paylaştım, konuyu açtım ama konu gözükmedi ? Konular direkt açılmıyor mu forumda yoksa ben mi yanlış yaptım ona göre birşey söylerseniz paylaşmak istiyorum taktiğimi...

Teşekkürler.
    Konular yönetici onaylı olduğu için bir süre sonra gözüküyor. Şimdi gözükmüyor olması normal yönetici arkadaşlar ilgilenirler.

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    Gerçekten çok güzel bir düşünce ama gerçekleşmesi öyle kolay olan bir olay değil bence.çünkü fm 2010 sadece bir oyun yani sanal.gerçek oyunda futbolu etkileyen birçok mental faktör var.Ben eminim birçok arkadaşımız yönettikleri takımlarda barca gibi bir oyun bekler hatta barcayı alan arkadaşlar gerçekte olduğu gibi bir oyun ve bütün kupaları almayı bekler ama olmaz.Ayrıca oyun motoruda buna imkan vermiyo.Birçok eksiklik var bence.Yani istediğiniz taktiği kursanız bile maç motorundaki bir eksiklik allah kahretsib böyle olurmu dememize neden oluyo..Ama uğraş veren arkadaşlarada saygı duyuyorum.Umarım güzel şeyler çıkarır ve paylaşırlar.Herkese iyi oyunlar.
    Maç motorunu düzeltemediler gitti.Saçma saçma 3D ile uğraşacaklarına 2D'yi geliştirseler daha iyi olur.
    Yahu arkadaş her ceza alanının içindeki müdahele penaltımı olur ?? Bu ne tür bi saçmalık !!
    Her maçta en az 1 penaltı.Bilemedin 2 maçta bi mutlaka penaltı.Maçın son dakikaları gelmiş berabere bitecek.Tak penaltı.Load yapıyorum maçı baştan oynuyorum.Yine aynı.Eskiden 34 yaşına kadar hiç sakatlanmadan oynattığım Volkan Demirel 1 sezon boyunca 3 kez ciddi sakatlanıyor ve koca sezonu Babacan ile tamamlıyorum.Doğru düzgün sakatlanmayan Lugano koca sezon sakatlıklarla boğuşuyor...16 yaşında değeri 10k olan adı sanı duyulmamış bir klüpte maç dahi oynamayan birine teklif yapıyorum.Klüp veriyor oyuncuyu kilit adam olarak sözleşme öneriyorum sözleşme imzalamak istemiyor...Bu oyunda her ne kadar yapay zeka var deselerde bence bikaç kural üzerine sabitlenmiş düz bir oyun.Hangi taktiği yaparsanız yapın oyunun kabul ettiği bikaç taktik dışında başarılı olamıyorsunuz.
    Sonuç olarak çok çalışmaları lazım ÇOKKK...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben daha çok oyuncu hareketleri üzerinde eksiklikler görüyorum.Transfer,sakatlanmalar haricinde.Aslında bende daha önce gerçek bir taktiği oyuna yansıtmaya çalıştım ama pek verim alamadım.Bunun için seçtiğim birkaç takımın maçını sabırla izledim deplasman ve iç saha olarak.Gerçek taktikleri oyuna yansıtamamızda en büyük engel en önemli iki konu yüzünden olduğunu gördüm.closing down ve markaj.Bunlar tam olarak düzeltilmedikçe yada makul bi seviyeye gelmedikçe çok uğraşır dururuz.

2000 yılı efsane leeds united takımının taktiğini oyuna uyarlamaya çalışıyorum.yakında ekliycem

Arkadaşlar çok sağlam bir proje girişi yaptınız hepimiz heyecanlandık.fakat proje askıya alındı sanırım.yapılan somut bir şey henüz yok

Çok yakında Barca 2008-2010 taktiği geliyor
    1 2 gün içersinde yayınlayacam.
    Mükemmele yakın bir taktik oldu..
    Guardiola bile bu taktiği kıskanacak.
    Last edited by abdulmuttalip : 11.Mart.2010 at 07:12

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

taktik 10.3.0 e uygun mu acaba
    (/s)

Quote Originally Posted by Rossoneri View Post