1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: 4-4-2 Şenol Güneş **İddia ediyorum FM 2010 en iyi taktiği**

Exclamation 4-4-2 Şenol Güneş **İddia ediyorum FM 2010 en iyi taktiği**

TAKTİK GÖRÜNÜMÜ

GK

DR DC DC DL

DM DM

AMR AML

ST ST

Resim eklemeyi bilmediğimden taktiği anca yukarıdaki gibi gösterebildim.

Taktik tanıtımı: Taktik görünüş itibariyle çok ofansif görünmesinin aksine çok sağlam bi taktik olup en az gol yiyen takım ünvanına sahip olacaksınız.

Taktik işleyişi: Ofans oyuncularınız tıpkı defans oyuncusu gibi rakip takımın oyuncularını sürekli marke ederek topun rakip oyuncularda bulunmasına izin vermiyor.Top rakibe geçtiğinde oyuncularınız tam saha baskı yapıp rakibe nefes aldırmıyor.Topu kazandıkları gibi hızlı bir şekilde atağa kalkıyorlar.

Taktiğin en ilgiçekici özelliği: Karşı takımın duran topları sonrası sürekli kontraya çıkıyorsunuz elinizde hızı en az 15 olan kanat oyuncuları varsa kontradan sürekli gol atıyorsunuz.

Bir de duran toplarda zıplaması ve kafası en az 15 oyuncunuz varsa duran toplardan sürekli gol atıyorsunuz.

İstatistiklere baktığınızda genellikle rakiple şut oranlarınız birbirine yakın gözükecektir fakat rakip, uzaktan şut çekmekten başka bişey yapamayacak.

İstatistiklerde topkapma yüzdelerinde ilksıraları sizin oyuncularınız çekecek.

OYUNCU TANIMLARI

GK: Uzaktan çok şut geldiğinden uzaktan gelen şutları sektirmeden kurtarabilsin yeter.
    DRL: Hız ve topkapma ve pozisyon alması vasat olsun yeter
    DC : Zıplama(14),kafa(14),topkapma(14),pozisyon alma(14),markaj(14),hız(13)
    DMRC: Defansif özellikleri iyi olması kafi.
    DMLC: Çift yönlü oynadığı için hem ofansif hemde defansif özellikleri iyi olamalı AMC de burada oynatılabilir.
    AMLR: Hızlı olamaları çok işinize yarıyacak olmasada idare eder.
    ST : Hızlı ve hava hakimiyeti ve topsuz alnı iyi ise en azından 14 ise bu oyuncular kesin gol kralı olur.

İstatistik istemenize gerek kalmayacak ben garanti veriyorum.

Yukarıdaki özelliklerin yanısıra taktik daha çok fiziksel özelliklere ve defansif özelliklere(top kapmaya) dayalı olduğu için oyuncularınızın fiziksel özellikleri ve top kapma özelliği iyi olamsı taktiğin verimini arttıracaktır.

Bunun yanısıra aşağıdaki antreman programını kullanmanızı tavsiye ederim:

http://rapidshare.com/files/319354360/Antreman.tsh.html

Taktiği indireceğiniz link:

http://rapidshare.com/files/31935484...Gunes.tac.html

ss göstersen iyi olacak kanimca ..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende denerim sonra sağolasın

TuNdRaLoWeR Misafir

Bu kadar iddialı olduğuna göre muhteşem bir şey olmalı heralde yoksa boş yere diğer taktiklerden üstün olduğunu söylemezsin heralde..

Nesil
    2003
    Yer
    ısparta

link yok. alternatif linklerle yeniden eklermisin

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yaww bu yıl moda bu mu?

"yeminle en iyi taktik bu!"
    "iddaa ediyorum FM 2010'un en iyisi bu"
    "Valla bak bundan iyisi yok!"

gibi başlıklar

neyse millet indirip denesin de test olsun bakalım bir

Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Çok iddaalı bir taktik.
    Deneyeceğim
    Paylaşım içinde teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kardeşim taktiğini kullanıyorum. Gerçekten iyi işliyor. en azından Gaziantepspor a uyguladığım şekilde iyi işliyor. Senin yaptığın orijinal taktikle biraz oynadım kendi takımıma göre. Ama kimyayı bozmadım. Defans çok gol yiyor, hep ileride yakalanıyordu o nedenle defans çizgisini geriye yasladım. Kalecim ileriden çok gol yemeye başlamıştı, ileri çıkma okunu kapattım. Bazen 2 DM'den birisini bozup MC yada AMC koyuyorum. Böylece daha etkili ataklar yapıyorum. Altta gol krallığında Beto ciddi şekilde ilerliyor. Takımda genelde tek farklada olsa kazanıyor. Taktikle devam ediyorum birşey çıkmazsa teşekkürler

Arkadaşım şunu rapid'den başka bir siteye upload edebilir misin?

usta sunu herkesin indirebileceği bi servere yuklermisin rapid de problem cıkıyor

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
    Pc yanımda olmadığı için şu anda yeni link ekleyemyorum.İnşallah 1 hafta içinde ekliyecem.
    Bazı arkadaşlar başlığı biraz saçma bulmuş olabilir.Eskiden taktik yayınlıyan çoktu bu sene ise hiç yok.Başlığı bu şekilde yazmamın nedenlerinden biri milletti biraz gayrete getirmekti.
    Rapide upload edince sadece 10 tane indirme hakkı veriyor.Bunu premiumsuz sınırsız yapmayı bilen varsa bana anlatırsa sevinirim.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    yaww bu yıl moda bu mu?

"yeminle en iyi taktik bu!"
    "iddaa ediyorum FM 2010'un en iyisi bu"
    "Valla bak bundan iyisi yok!"

gibi başlıklar

neyse millet indirip denesin de test olsun bakalım bir

Sen Niye Böyle Kullanmıyorsun Hocam Sendende Böyle Başlıklar Bekliyoruz Birde Yeminle Vardı Galiba

Pardon Yeminleyi de Demişsin Ah İşte Yaşlılık Böyle Birşey Müdürüm

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Kardeşim taktiğini kullanıyorum. Gerçekten iyi işliyor. en azından Gaziantepspor a uyguladığım şekilde iyi işliyor. Senin yaptığın orijinal taktikle biraz oynadım kendi takımıma göre. Ama kimyayı bozmadım. Defans çok gol yiyor, hep ileride yakalanıyordu o nedenle defans çizgisini geriye yasladım. Kalecim ileriden çok gol yemeye başlamıştı, ileri çıkma okunu kapattım. Bazen 2 DM'den birisini bozup MC yada AMC koyuyorum. Böylece daha etkili ataklar yapıyorum. Altta gol krallığında Beto ciddi şekilde ilerliyor. Takımda genelde tek farklada olsa kazanıyor. Taktikle devam ediyorum birşey çıkmazsa teşekkürler

Merak ettim taktigi simdi...taktigin sahibi upload edemiyor.Sende var,sen et istersen guzel bir paylasim olur

dostum ellerin dert görmesin bayer leverkusen'de deniyorum taktiğini ve hakkaten kullandığım en iyi taktik bu. saolasn kardeşim.

galatasaray A Uyguladım Gerçekten çok Işe Yaradı Trabzonu 4-1 Mağlup Ettim

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

taktiğini denedim 8 mactır namaglup gidiyorum ) 1-0 1-0 kazanıyorum ama olsun sayende bir üst lige cikabilirim liderlige oturdum

ilk maçım şampiyonlar liginde 7 tane attım BjK ile :O

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by ketchupsy View Post
    ilk maçım şampiyonlar liginde 7 tane attım BjK ile :O
    Yeni yamada mı kullandın taktiği? 10.3.0 te yani?
    (/s)

Quote Originally Posted by Rossoneri View Post
    Yeni yamada mı kullandın taktiği? 10.3.0 te yani?
    hayır ben hala ilk sürümü kullanıyorum. hiç bi yama kurmadım.

Mesaj Yetkileri