Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 211 sonuç

Konu: 10.2.0 Yamasi Cikti

Menü hızlanmş sanki. Mesela lig tablosunda bi takıma tıklıyorum. Normalde 1 saniyede giriyosa, 0.3 saniyede açılıyo ekran.

Neden Türkçe dil seçenegi yok

tight marking ve ofsayt konusunda ciddi sıkıntılar vardı, umarım bu patch ile düzelir.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

2-0'dan 2-2'lik beraberlik sorunu hala duzelmemi$ sanirsam.

galatasarayla fenerbahce'ye kar$i 2-0 one gecip 2-2 berabere kaldim son dakikada gol oldu. yine galatasarayla ankaragucu'ne kar$i 10 ki$i kalmama ragmen 2-0 one gecip 2-2 berabere kaldim yine son 10 dakikada gol oldu. tabii bunlar hep kotu $eyler ama ayni $ekilde bunlarin tersi de oluyor:

mesela galatasarayla vestel manisa deplasmaninda oynarken 2-0 maglup du$meme ragmen 3-2 kazandim. ustelik son 2 gol son dakikada oldu.

yani bu ve bunun gibi sorunlar hala devam ediyor. bilmiyorum SI Games buna nasil bir cozum bulacak ama 10.2.0 yamasinda da bulamadiklari belli oldu.

maç motoru bana daha özenle düzenlenmiş geldi bu yamada. diğer yamalarda defansın arasına atılan toplarda çok pozisyon veriyordum ama bu yamayla o azalmış, bir de futbolcular rakip atak yaparken izlemiyor, müdahale edip çift dalabiliyor, o açıdan iyi olmuş.

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    2-0'dan 2-2'lik beraberlik sorunu hala duzelmemi$ sanirsam.

galatasarayla fenerbahce'ye kar$i 2-0 one gecip 2-2 berabere kaldim son dakikada gol oldu. yine galatasarayla ankaragucu'ne kar$i 10 ki$i kalmama ragmen 2-0 one gecip 2-2 berabere kaldim yine son 10 dakikada gol oldu. tabii bunlar hep kotu $eyler ama ayni $ekilde bunlarin tersi de oluyor:

mesela galatasarayla vestel manisa deplasmaninda oynarken 2-0 maglup du$meme ragmen 3-2 kazandim. ustelik son 2 gol son dakikada oldu.

yani bu ve bunun gibi sorunlar hala devam ediyor. bilmiyorum SI Games buna nasil bir cozum bulacak ama 10.2.0 yamasinda da bulamadiklari belli oldu.
    Bu yamaların hepsi göz boyama. SI forumlarına takılıyorsanız zaten ordaki usluptende anlarsınız. Şimdi bu yama Crash Dump olayını kökten çözdümü? hiç sanmıyorum.

Newcastle'ı preimere çıkardım, toplamda kupalar dahil 45 maç yaptım sanırım. 4-2-3-1 taktiğiyle oynuyorum, maç içinde hiç bi şekilde taktik değiştirmedim, sadece maç içi hızlı değişiklikler, komutlarla işi götürdüm. yenildiysemde adam gibi yenildim helaliyle, çevirdiğim maç en fazla 1-0 dan 2-1 yada 2-1 den 3 2 falandır.

Arka arkaya patch çıkarma olayı hiç mi hiç mantıklı gelmiyor bana, şu oyunu geç çıkartın adam gibi çıkartın tamam dersin biter olay ama böyle daha 1 ay olmadan 2. patch gerçekten mantıksız. Patch elbet olur ama bu şekilde değil.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    Bu yamaların hepsi göz boyama. SI forumlarına takılıyorsanız zaten ordaki usluptende anlarsınız. Şimdi bu yama Crash Dump olayını kökten çözdümü? hiç sanmıyorum.
    crash dumps hatasiyla ilgili bilgi vermek gerekirse:

bu konudaki cogu hata duzelmi$gibi goruluyor. yani en azindan $imdilik sadece 1 tane crash dumps hatasiyla kar$ila$tim ben SI Games forumlarinda ama tabii bu daha da kar$ila$mayacagim anlamina gelmiyor. cunku yama daha cok yeni. gunler ilerledikce hatalarin giderilip giderilmedigi oynayarak daha da iyi bir $ekilde gorecegimizi du$unuyorum ben.

ayrica oyunda gozle gorulur derecede bir hizlanma var bilmiyorum sizin de dikkatinizi cekti mi?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Savunma oyuncuLarı top kapıyormu ? Kapmıyorsa boşuna beni kastırmasınLar yama yükLeme iLe.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    11 tane lig actim hicbir zaman tek lig oynamam
    Ram kaç senin

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Yönetici arkadaşkara bir sorum olacak;Oyuncu CA ve PA'larında değişmeler oldu mu yamada??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet değişmler oldu. Bu yamada data değişmesi de oldu. Hem oyuncu özelliklerinde hem de varsa transferler yansıtıldı. Mesela Ankaragücü transferleri gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

-Made it easier for players to get onto the icon & legends lists.
    - Made it more difficult for managers to get onto the legend list.

Bari sunu nihayet duzeltmisler ...taktigim bir konuydu

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Yamayı kurdum oyuna girdim. İlk göze çarpan:

.Oyuncu fiyatları düşmüş(TSL)

.Normal denilebilecek oyunculara Avrupa'dan ciddi teklifler geliyor, iyi dediğimiz oyunculara ise çok ünlü kulüpler talip olmaya başladı. (Kazım Richards-Barcelona, Ekrem Ekşioğlu-Vallodolid, İbrahim Akın-PSV, İlhan Eker-Mallorca, vs gibi. ayrıca bkz. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=82640)

.Maaş bütçelerinde artış söz konusu.

.Önceki yamada oyunculara neredeyse teklif gelmez iken, şu ankinde anında teklif gelmeye başladı.

.Oyuncu mevki ve güçlerinde değişiklikler olmuş

.Bazı kulüpler tekrar gözden geçirilmiş

İlk göze çarpan değişiklikler bunlar yeni oyuna başlandığında.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by crane1994 View Post
    Ram kaç senin
    4 gb ram var pc kaldiriyor her seride en az 10 tane lig aciyorum

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    crash dumps hatasiyla ilgili bilgi vermek gerekirse:

bu konudaki cogu hata duzelmi$gibi goruluyor. yani en azindan $imdilik sadece 1 tane crash dumps hatasiyla kar$ila$tim ben SI Games forumlarinda ama tabii bu daha da kar$ila$mayacagim anlamina gelmiyor. cunku yama daha cok yeni. gunler ilerledikce hatalarin giderilip giderilmedigi oynayarak daha da iyi bir $ekilde gorecegimizi du$unuyorum ben.

ayrica oyunda gozle gorulur derecede bir hizlanma var bilmiyorum sizin de dikkatinizi cekti mi?
    sabah öğrendim işyerinde yama nın çıktığını. umarım dediğiniz gibidir.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Arkadaşlar oyunumu güncelledim fakat yeni bir kariyer açamıyorum. "New Game" diyorum daha oyun parametrelerini seçmeden önceki Loading ekranında kalıyor. Bir çözüm önerisi olan varmı?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nouma16 View Post
    Arkadaşlar oyunumu güncelledim fakat yeni bir kariyer açamıyorum. "New Game" diyorum daha oyun parametrelerini seçmeden önceki Loading ekranında kalıyor. Bir çözüm önerisi olan varmı?
    cache dosyalarini silmeni oneriyorum. nasi silecegini bilmiyorsan:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=82620

konusundan ogrenebilirsin.

bir de tum arkada$lara hatirlatma:
    arkada$lara eger ce$itli hatalarla kar$ila$iyorsaniz oncelikli i$iniz mutlaka cache klasorunu silmek olmali. cache klasorunu sildikten sonra hataniz duzelmiyorsa hatanizi bundan sonra belirtirseniz daha iyi olacaktir.

nerden biliyosun derseniz? SI Games forumlarinda yoneticiler her soruya bu cevabi veriyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

İlk önce cache yi sil, tekrar dene, gene aynı hatayı verirse yeniden kurmanı öneririm.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Arkadaşlar sağolun ama ben bunu denemiştim. Acaba bilgisayarı yeniden mi başlatsam?

En beklediğim konuyu düzeltmemişler. Hala 51 oynanabilir ülkeden sonra seçebileceğimiz yeni ülke sayısında sıkıntılar var allahtan singapur bugu düzelmiş. Eğer hangi ligleri seçeceğime karar verebilirsem tek ülkede yaptığım kariyerime ara verebilirim.
    Bu arada hedefim 208 oynanabilir ülke ama bilgisayarım pentium 4 2 GB ram evet gerçekçilik adına işkence emeyi seviyorum kendime...
    Last edited by ozzymanborn : 17.Aralık.2009 at 17:10

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Oyuncu ca ve paları düzenlendi mi? Yani hatalardan ziyade datada değişmeler var mı?
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Oyuncu ca ve paları düzenlendi mi? Yani hatalardan ziyade datada değişmeler var mı?
    Benim oyuncularımda Denizlispor'da değişmeler olmuş mevki ve güçlerinde. Bu da düzenleme yapıldığına dair bir işaret.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Benim oyuncularımda Denizlispor'da değişmeler olmuş mevki ve güçlerinde. Bu da düzenleme yapıldığına dair bir işaret.
    Bana da öyle geldi Özgür abi Emin olmak için sorayım dedim.
    TariboWest

Transfer durumları değişmiş. Udinese'den Pepe'yi kiralıyordum artık kiralayamıyorum. Eski patch de Van Nistelrooy satılık listesindeydi şimdi yok. Alamıyorsun da aynı paraya. Ayrıca FM 2009 gibi kullanma şansı ortaya çıkmış

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

linkleri vermişsindir o pc ne maç ne anlamadım ben bana biriniz yardımcı olurmu bende FM 2010 die bi oyun var ona 10.2 patch yüklemek istiyorum :S:S yüklü oyunum orjinal değildir bilmem yardımcı olurmu

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yahu savunLar top kapıyormu ? Kapmıyormu ?

Yok mu cevap.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

vermek isterdim cevap ama yenı indiriyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yahu 1 saattir staemden update edemedim Böyle bir sorun hakkında. Bilgisi olan varmı ?

sürekli server busy diyor bu normal mi daha önce hiç böyle olmamışdı

Quote Originally Posted by Luffy View Post

Yok mu cevap.
    nası bi sinirle yazdıysan hocam "savunlar"

SI nin forumlarında bi elamn save game i çalıştıramamış hata vermiş yamadan sonra. illa yenı oyunmu açıcaz? bide savunlar top kapıyomu allah peygamber aşkına

Quote Originally Posted by Luffy View Post

Yok mu cevap.
    Savunmalar iyileşmiş hatta o yüzden rakip hücumların kondüsyonu yerlerde sürünüyor. Hatta az da olsa sakatlanıyorlar...

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri