Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 211 sonuç

Konu: 10.2.0 Yamasi Cikti

yükledim oynadığımız oyuna etki ediyor sanırsam version 10.2 yazıyor

Yamadan mı anlamadım ama 2015 yılındayım ilk defa 25 Ocak - 8 Şubat arasında 6 maç yaptım..Süper Lig de 6 sezon boyunca ilk defa böyle bir şey oldu..Bunun 5 i Süper Lig , 1 i kupa maçı.. hatta son 4 maç sırasıyla 1 , 4 , 6 ,8 şubat taydı..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Ben bu yamayı çok beğendim.Özellikle Karabükspor konusunda arkadaşlar 10.1 de Karabük dökülüyodu(Şu anki Bank Asya Lideri)Şu an çok iyi oynuyor takım.Emenike'nin bitiricilik düzeltilmiş 8'den 11 e yükseltilmiş(Sanırım Bank Asya'da gol kralı)Diğer takımlarlada deneyeceğim.Maç motoruda ayrı bi güzellik maçlar daha çekişmeli öyle 4 dk.da 2-0 dan 22 olduğunu görmedim çok şükür

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Bunu oynamak için 10.1.1 yamasını indirmemiz mi gerekiyo ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hemen indirip deniyoruz.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    nası bi sinirle yazdıysan hocam "savunlar"

SI nin forumlarında bi elamn save game i çalıştıramamış hata vermiş yamadan sonra. illa yenı oyunmu açıcaz? bide savunlar top kapıyomu allah peygamber aşkına
    DaLga geçiLecek bir durum göremedim ben ortada.

Herkesin eLi kayabiLir.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

neden acaba

oyunumda ankaraspora transfer ambargosu koydular
    Last edited by rammstein7 : 18.Aralık.2009 at 00:06

Quote Originally Posted by cskinq1 View Post
    Bunu oynamak için 10.1.1 yamasını indirmemiz mi gerekiyo ?
    hayır sadece son yamayı indirip kurabilirsiniz, her yama önceki yamaları da içerecek şekilde sunuluyor.

dünya takımlarının türk oyunculara sardırması ilk sezon için geçerli olabilir. çoğunlukla yapay zeka database'e girilen kadroları bir açıdan yetersiz farzedip transfere girişebiliyor. mesela gerçek hayatta sir alex'e göre manu kadrosu sezon başı itibariyle yeterli ama yapay zeka yandım allah santrfor alıyor, bir tane de değil 2-3 tane bazen.

Nesil
    2009
    Yer
    izmit

kutulu kutusuz ? ne oluyor acaba

baya ilginç seyler oluyo ilk sezonda real madrid istedi yuh be birader eski sezonda yüzüme bile bakmayan dalga geçen takim ilk sezonda beni istiyor :O tekrar bi yama lazım buna biraz gerçekci olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bende de crash dumps hatası verdi ya bu yama :S

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yamayı nereye kuruyoruz arkadaşlar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    baya ilginç seyler oluyo ilk sezonda real madrid istedi yuh be birader eski sezonda yüzüme bile bakmayan dalga geçen takim ilk sezonda beni istiyor :O tekrar bi yama lazım buna biraz gerçekci olsun
    Muhtemelen kendi geçmişini "international footballer" olarak ayarlamışsındır. semi-pro footballer olarak ayarlarsanız tanınmışlık düşecek, böylece erkenden büyük takımların ilgisi olmayacaksınızdır. Ne kadar gerçekçi oynarsanız o kadar fazla zevk alırsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu yamada girilen pozisyonlar daha mı fazla goole sonuçlanıyor. Sanki kalecilerin her topu çıkarma olayı azaltılmış. Tabii aynı şey kendi kalecimiz içinde geçerli

argo kullandığımızdan silinmiş yorumlar.baştan alıyorum; Şu çıkan yamada SI nin nasıl çalıştığını gördük. Yama Yukledıkten 2 maç sonra Crash Dump, tekrar girip çıkıptan bu sefer oyun işlenirken crash dump. yine çıkıp girdim yıne oyun işlemede crash dump. Bide bu durumun duzeldiği söyleniyor. SI nin forumlarına herzmankı gıbı yazdık, sistem kapasıtesının ustune cktıgım soylenıyor. 2gb ram ile endonezya ve hındıstan lıgı harıc tum lıgler acık- hepsının alt ligleri açık olmasada- oyun işlemede sorun yok fakat taktık buton lanetım oldu bu sene. yada şöle diyim; herhangı bi şekilde taktık kısmına girmek lanetli

Quote Originally Posted by mogutcu View Post
    Bu yamada girilen pozisyonlar daha mı fazla goole sonuçlanıyor. Sanki kalecilerin her topu çıkarma olayı azaltılmış. Tabii aynı şey kendi kalecimiz içinde geçerli
    Newcastle ile Premiere çıktım ilk maçım Hull City ile sonuc 6-2. Takım da süper ötesi değil.

Oyuncu transferi kolay olsun diyede ipin ucu kaçmış. Bi ayar tutturamıyolar, düzelecekler diye de bi umudum yok zaten.

Bizim aramızda en fazla kaç lig açan var merak ediyorum. Kaç lig açarak oyuna başlıyosunuz genelde?
    Last edited by Sysmix : 18.Aralık.2009 at 11:19

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

3 Büyüklerde belli başlı hangi oyuncuların CA ve PA'ları değiştirildi ??

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Quote Originally Posted by hulleci View Post
    hayır sadece son yamayı indirip kurabilirsiniz, her yama önceki yamaları da içerecek şekilde sunuluyor.

dünya takımlarının türk oyunculara sardırması ilk sezon için geçerli olabilir. çoğunlukla yapay zeka database'e girilen kadroları bir açıdan yetersiz farzedip transfere girişebiliyor. mesela gerçek hayatta sir alex'e göre manu kadrosu sezon başı itibariyle yeterli ama yapay zeka yandım allah santrfor alıyor, bir tane de değil 2-3 tane bazen.
    Bence owen'i herseye ragmen kotu yapmislar..Su anda man und' da koyduğu performans oyuna yansitilmaliydi.Boylelikle her oyunda ferguson rossi'yi almazdi

kutulu digital nedir????????

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bir arkadaşımda boş olan Milli Takım'ımızın başına Fatih Terim getirildi yine
    7

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by b7baris View Post
    Bendede aynısı oldu

Evet bende de aynisi oldu

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Muhtemelen kendi geçmişini "international footballer" olarak ayarlamışsındır. semi-pro footballer olarak ayarlarsanız tanınmışlık düşecek, böylece erkenden büyük takımların ilgisi olmayacaksınızdır. Ne kadar gerçekçi oynarsanız o kadar fazla zevk alırsınız.

Teşekkürler dedikleriniz için ve dediginiz yaptim yeni bi kariyer açip bakalim bunda ne olcak

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    kutulu digital nedir????????
    yokmu cvplayacak ona göre indirmeyi bekliyorum biri söylermi acaba :d

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    Evet bende de aynisi oldu
    Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Bendede aynısı oldu
    Quote Originally Posted by b7baris View Post
    bendede Terimi getirdiler

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    yokmu cvplayacak ona göre indirmeyi bekliyorum biri söylermi acaba :d
    Kutulu DVD ile çalışan. (Yani steamdan alınmayıp Türkiyede DVD satışı yapan tedarikçilerden veya Aral Games ve Zavvi gibi yerlerden kutulu olarak kargo vs ile DVD olarak gönderilen oyunlar.)
    Digital ise Digital Download ile satış yetkisi verilmiş siteler üzerinden alınan (Steam hariç steam kendi update'ini kendi yapıyor. Ve steam kullanıcılarınının ayrı update indirmemeleri gerekiyor.)

tmm kardeş saol...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bu yamayı yükledim fakat hiç memnun değilim bir zarar görmeden bu yamayı nasıl silebilirim?

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    3 Büyüklerde belli başlı hangi oyuncuların CA ve PA'ları değiştirildi ??
    Araştırmacı arkadaşlardan bir yanıt bekliyorum

oyunla birlikte çikan yamada transfer özetleri vardi kime ne olmus diye ne güzel bakiyordum bu son 2 yamayla birlikte transfer özetleri göremiyorum sizde de ayni mi acaba

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri