Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 59 sonuç

Konu: 10.2 Türk Futbolcularına Yaradı!

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Default 10.2 Türk Futbolcularına Yaradı!

Konuyu paylaşabileceğim en iyi yer olarak burayı uygun gördüm.

10.2 ile yeni bir kariyer açtım, orjinal oyunun verdiği keyifle...

Denizlispor'u aldım, dedim ki Superlig ne alemde bir bakalım. Ondan önce benim kaleci Cenk'e Avrupa'dan izlemeye almışlar, oo dedim tamam iyi fiyata satarız.

Sonra diğer takımlara da bakınca tek "Avrupai" oyuncu bende değilmiş gördüm =) Daha doğrusu kendisinden Avrupa'da kalburüstü takımlara gitmesini beklemeyeceğimiz oyuncular da var, Arsenal'e, Barcelona'ya izlemeye takılanlar da...Hani bazıları için imkansız dediklerimiz var, bazıları için de bu oyuncu böyle miymiş dediklerimiz de...

Oyunculara da bakıyoruz, hani o kaliteyi etmeyecek, yani oyuncu özellikleri o takıma gidecek kadar değil, yeni yamada bu ilgiyi artıran özellik nedir acaba merak ettim

Yama 10.2... Data Geniş+Brezilyalı+Arjantinli+Portekizli+Türk uyruklu futbolcular... Toplam 6 ülke, 8 lig açık...(İngiltere,Almanya,Fransa,İtalya,İspanya,Tü rkiye)

Örnek SS'ler:

Sizlerin görüşleriniz nelerdir arkadaşlar?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ugur Demirkol ve Ahmet Sari haricinde ben pek de bi anormallik gormedim acikcasi.

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Fiyatlar dusunce, talipler artar.
    Arz-Talep diyorsun Ama en komik olan Kazım-Barça ilişkisi Bir de Belediyeli amcamızla İlhan eker. Uğur Demirkol ayrı bir olay

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Fiyatlar dusunce, talipler artar.
    fakat gidip oynayabilecek kapasiteye sahip oyuncular var onlara teklif gelmesi normalde ugur demirkol, ibrahim akin gibi adamlara avrupanin orta düzey kulüplerinden teklif gelmesi sacma.

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Bendede Real Madrid Gokdenizi,Barçada Mevlud erdinci aldi. hayirdir hayrolsun valla

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by ekurcenli View Post
    Bendede Real Madrid Gokdenizi,Barçada Mevlud erdinci aldi. hayirdir hayrolsun valla
    Savulun Türkler geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    fakat gidip oynayabilecek kapasiteye sahip oyuncular var onlara teklif gelmesi normalde ugur demirkol, ibrahim akin gibi adamlara avrupanin orta düzey kulüplerinden teklif gelmesi sacma.
    Tam da demek istediğim nokta buydu

tam bir saçmalık barcelona fabregas ile ilgilenmesi lazım kazım kim ya böyle yamamı olur komediiiii

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    Her takim hata yapabilir. Belki de Ugur cok yetenekli olmasa da cok iyi bir profesyoneldir ve bu tip bir profesyonel oyuncu tercih edilmistir.

Sonucta yapay zeka oyuncularin ne kadar potansiyele sahip oldugunu, gozlemcilerin verdigi raporlarla ogrenebiliyor ve gozlemciler her zaman dogru kararlar veremiyor.

Ek: Bu oyuncularin transferleri acaba gerceklesiyor mu, yoksa sadece bizim medyamizda cikan transfer haberleri gibi bir sure sonra unutuluyor mu?

saçmalık tek kelimeyle son 20 senedir avrupaya kaç oyuncumuz gitti türkiyeden???

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Oyuncuya teklif gelse bir dert gelmese ayrı dert. Bence böylesi daha iyi olmuş. Şahsen önceki yamada semih, santos, guiza gibi adamlara teklif dahi gelmiyordu. İstediğiniz oyuncuyu satabiliyorsunuz işte. Ben bu yamayı sevdim. On numara olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bence bu iyi oldu. Çünkü elimizdeki yabancı oyuncuları çıkarmanın yolu sadece kiraya yollayabilmekti. Bütçe fazla olmayınca ve yabancı sınırlaması da olunca transfer yapamıyorduk. Türkiye ligi daha zevkli hale gelecektir. Ayrıca Ömer abinin dediği gibi büyük takımlar bizim oyuncularla ilgileniyor ama teklif getiriyorlar mı? Teklif gelmiyorsa bizim için en kötü yanı oyuncunun huzursuzluğu olur
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Bende şu an gerçekleşen transfer: Hamit-Manchester City, 17 Milyon TL.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by ekurcenli View Post
    Gerçekleşen diğer transferlere örnek...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Gerçekleşen diğer transferlere örnek...
    Bunlar sürpriz gibi görülebilir ama Mevlütte ışık var zaten. Gerçekte Real Yattarayı almak isterken Gökdeniz bana çok şaşırtıcı gelmiyor
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Aslında konuyu açtığımda demek istediğim "Türk oyuncularına-Türkiye'deki oyunculara artan talebin sebebi ne" idi. Gerçi bunu da cümlelerimle dedim ilk başta. Ancak konu sanki biraz saptı. Evet bazı oyuncular pek sürpriz değil, ama İİB oyuncuları ve Bursa oyuncuları bolca takipte. Bir de Kazım-Barça flörtü çok ilginç geldi bana Ha eğer ki Medya ilgileniyormuş gibi gösteriyorsa o ayrı. Ancak Medya haberi farklı, ilgilenenler farklı şekilde gösteriliyor oyunda. Medya ile alakalı olacağını pek sanmıyorum. Kanımca fiyatların çok düşmesi, Lig-Ülke tanınmışlığının düşüşü ile transfer piyasası hareketleniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Aslında konuyu açtığımda demek istediğim "Türk oyuncularına-Türkiye'deki oyunculara artan talebin sebebi ne" idi. Gerçi bunu da cümlelerimle dedim ilk başta. Ancak konu sanki biraz saptı. Evet bazı oyuncular pek sürpriz değil, ama İİB oyuncuları ve Bursa oyuncuları bolca takipte. Bir de Kazım-Barça flörtü çok ilginç geldi bana Ha eğer ki Medya ilgileniyormuş gibi gösteriyorsa o ayrı. Ancak Medya haberi farklı, ilgilenenler farklı şekilde gösteriliyor oyunda. Medya ile alakalı olacağını pek sanmıyorum. Kanımca fiyatların çok düşmesi, Lig-Ülke tanınmışlığının düşüşü ile transfer piyasası hareketleniyor.
    Evet abi haklısın .Fenerbahçe ile kariyer açtım. Selçuk CSKA ile Ali Bilgin Tenerife ile anlaştı. Deivid ve Carlos için de 3-5 teklif var. Yine bu hareketlilik bize yaramış oldu.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Eskişehirspor'dan böyle ilginç izlenmeler çıkmıyo mu hiç yahu?

Nesil
    2003

Tatli bir ara nokta bulunmasi gerekli aldigim izlenime gore.

Yani ne bir onceki yama kadar yuksek. Ne de bu yama kadar dusuk.

Bazi seyler maalesef deneme yanilma ile olmak zorunda.

Nesil
    2006

Hazır Türk futbolcularını tartışıyorken, Türk Futbolcuları için Avrupa'da Avrupa Birliği statüsü çıkamadı mı? Nihat'ın açtığı dava sonucu oyuncularımız artık Avrupa'da Avrupa Birliği statüsünde oynayacaklardı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Hazır Türk futbolcularını tartışıyorken, Türk Futbolcuları için Avrupa'da Avrupa Birliği statüsü çıkamadı mı? Nihat'ın açtığı dava sonucu oyuncularımız artık Avrupa'da Avrupa Birliği statüsünde oynayacaklardı.
    Sadece İspanya için geçerliydi o batu..

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Abi o değilde sen skinin ismini sölesene bi zahmet

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Evet abi haklısın .Fenerbahçe ile kariyer açtım. Selçuk CSKA ile Ali Bilgin Tenerife ile anlaştı. Deivid ve Carlos için de 3-5 teklif var. Yine bu hareketlilik bize yaramış oldu.
    Sana yaradıysa sevindim Ümitcim

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Eskişehirspor'dan böyle ilginç izlenmeler çıkmıyo mu hiç yahu?
    Oyuncuları genelde yeni ya teklif yok daha =) Ümit Karan gider yakında Chelsea'ye =)))

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Tatli bir ara nokta bulunmasi gerekli aldigim izlenime gore.

Yani ne bir onceki yama kadar yuksek. Ne de bu yama kadar dusuk.

Bazi seyler maalesef deneme yanilma ile olmak zorunda.
    Son cümlene aynen katılıyorum. Deneme yanılma ile görebiliyoruz bazen.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Evet sadece şu anda İspanya için geçerli, İngiltere zaten bu konuda çok katı, Almanya ve Fransa'da herhangi bir sorun yok diye biliyorum bu konuda.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Abi o değilde sen skinin ismini sölesene bi zahmet
    Bir bakayım ismine... Baya bi araştırmıştım en çok da bu hoşuma gitmişti. Yabancı bir siteden almıştım. Eğer kaynak gösterip de yayınlamak bir problem olmayacaksa Turksportal'da yayınlayayım.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

ya bana yeni kariyer açtırcaksınız 2020 ye gelmıs oyunumu bırakacam bu teklıflerı gorunce fenerle baslıcam hemen zaten o ybancılardan dolayı feneri secmiordum simdi elden cıkartabılırm artık anlatın biraz daha dinlemedeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    ya bana yeni kariyer açtırcaksınız 2020 ye gelmıs oyunumu bırakacam bu teklıflerı gorunce fenerle baslıcam hemen zaten o ybancılardan dolayı feneri secmiordum simdi elden cıkartabılırm artık anlatın biraz daha dinlemedeyim
    Benim Fatih Yigen'e Ranger teklif verdi gerisini sen düşün

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri