1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Eden Hazard | Amc | 18

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Eden Hazard | Amc | 18

Adı : Eden Hazard

Mevki : Amc ( Mc-St )

Oynadığı Takım : Lille

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Dribbling, First Touch, Technique, Flair, Off the ball, Pace

Fransa Ligi maç özetlerini izlerken dikkatimi çekmişti bu çocukOyunda bir bakiyim dedim.Bence bütün özellikleri yaşına göre çok iyi.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok iyi bir isim almayı düşünüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi bir adam oluyor.. benden söylemesi..
    Sentugo.

10.3.0'da Wonderkid olarak gözüküyor bende.Müthiş çalımlar atabilen bir oyuncu.TSL'de bir takım yönetiyorsanız.İlaç gibi bir oyuncudur tek geçerim yani.Ne Alex ne Delgado.İngiltere gibi İspanya gibi büyük liglerdeyseniz eğer 1-2 sene bekleyin neler yaşanır neler...

İpucu: David Silva toz olur gider.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Süper adam harika arapasları atıyor

Nesil
    2007
    Yer
    34

Reali alır almaz rahatlıkla ilk 11 e koyabilecek kapasitede olduğunu gördüm . Daha ilk maçlar yardırmaya başladı şimdiden . Lukaku ile birlikte değişilmez oyuncum . Herkeze tavsiye ederim .
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ogcj_me View Post
    Lukaku ile birlikte değişilmez oyuncum . Herkeze tavsiye ederim .
    Aynen katılıyorum. + Defour.
    Belçika usulü

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Bu adam fm09 da ilerleyen yillarda dunyastari olan bi sahis fm10 da da gozebatan bi karakter olmasi pek sasirtmadi. Bildigim kadariyla anne babasi da futbolcu olan bir aileden geliyomus. Aile boyu futbolcu bunlar
    Yalniz Eden i forvet oyunculari arasina koymak daha dogru olur gibi

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Sessegnon'u tercih ederim bu adam yerine

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eden Hazard'ı diğer oyuncularla kıyaslamayın bile 7 sezondur oynatıyorum, çok sürekliliği olan bir oyuncu ve en az 10-12 kere 3-4 kişiyi çalımlayarak gol attı. Hem ortaları, hem şutları, hem çalımları, hem de paslarıyla çok yönlü bir oyuncu. M RLC, AM RLC, FC her mevkide oynuyor. Özelliklerinin hepsi 20 değil ama buna aldanmayın. Düşünmeden alın.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Sessegnon'u tercih ederim bu adam yerine
    aralarında 7 yaş fark var
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    Bu adam fm09 da ilerleyen yillarda dunyastari olan bi sahis fm10 da da gozebatan bi karakter olmasi pek sasirtmadi. Bildigim kadariyla anne babasi da futbolcu olan bir aileden geliyomus. Aile boyu futbolcu bunlar
    Yalniz Eden i forvet oyunculari arasina koymak daha dogru olur gibi
    Kardeşi de futbolcu bu adamın

onemli bir futbolcu.. 1 kez kullandim PSG'de ama orada hosuma gitmemisti birazda kadro yapimla ilgili olabilir..

ama unutmamak lazim bu adam bizi 10 ekim'de yikmisti tek basina.. (Belcika-Turkiye macinda)

ben bu adamı ilk fm 2008 de farketmiştım o zmnda iyiydi 350 k ya almıstım cok iyi hatırlıorum henri saivetla ikisi yıldızdı parlayan genclerden bu ara fenerlede adı gecınce heycanlandım ama sora işin yattıgını orenıce yıkıldım azız al bu adamı

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben Belçika'ya geçtiğimde AML/C oynuyordu. AML oynattığımda verim alamadım. AMC iken bir gol attı o da ofsayt

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ben Belçika'ya geçtiğimde AML/C oynuyordu. AML oynattığımda verim alamadım. AMC iken bir gol attı o da ofsayt
    Bence Adamı degerlendırememısın Adamın ismi bıle karızma eden hazard takıma katmak icin 30 M$ werdım

Bu adamı dier amc lerden ayıran ozellıklerı bana gore hızı , cevıklıgı , takım oyununun yuksek olmasada 10 un ustunde olması genelde dier amc lerde bu ozellıklerı gormek zor gıbı cok gol attırır bu adam takıma

Buonanteyle bu adam favorim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

FM 2007'de 15 yaşında başlıyordu ve tek kelimeyle müthişti. Bir ara 15 yaşında değerinin £4M olduğunu görmüştüm.

ben bir türlü hazard'dan beklenen verimi alamıyorum bence o fiyata daha kaliteli isimler getirilebilir...

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Bende alamıyorum :S:S:S

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ben hiç Hazard'ı AMC oynatmadım ama müthiş verim aldım. AMR ve AML süper oynuyor. AML oynatıyorum genellikle. Verdiğim rol Winger => Attack. Hiç sırıtmıyor hiç bir takımda. Ortak kariyerde Real Madrid'e almıştım her zamanki gibi süper oynuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by M3rcurial View Post
    Bence Adamı degerlendırememısın Adamın ismi bıle karızma eden hazard takıma katmak icin 30 M$ werdım

Bu adamı dier amc lerden ayıran ozellıklerı bana gore hızı , cevıklıgı , takım oyununun yuksek olmasada 10 un ustunde olması genelde dier amc lerde bu ozellıklerı gormek zor gıbı cok gol attırır bu adam takıma

Buonanteyle bu adam favorim
    Zaten adamdan yakınmıyorum. Adam gayet iyi de benim oyun sistemime uymuyordu.

Mesaj Yetkileri