1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: 24 Lig ve Bütün Dünya Ülkeleri Logo Paketi

Default 24 Lig ve Bütün Dünya Ülkeleri Logo Paketi

Tür: Logo Paketi
    Stil: S'logos ve Air Style
    Yapımcı: rasheed
    Açıklama: Klüp : Almanya 1 ve 2. Lig , Amerika 1.Ligi,Arjantin 1.Ligi , Bulgaristan 1.Ligi , Fransa 1. ve 2.Ligi , İngiltere 1. ve 2. Ligi , İspanya 1. ve 2. Ligi , İsrail 1. Ligi , İtalya 1. ve 2. Ligi , Polonya 1. Ligi , Portekiz 1. Ligi , Rusya 1.Ligi , Sırbistan 1. Ligi , Türkiye , Turkcell Super Lig , Bank Asya , 2.Lig , 3.Lig ve Amatör Ligi , Yunanistan 1. Ligi'de bulunan ekiplerin bulunduğu logo paketi .
    Ülke: Avrupa,Asya,Afrika,Güney Amerika , Kuzey Amerika ve Okyanusya Ülkelerinin bulunduğu logo paketi .
    Kurulum: Sports Interactive/Football Manager 2010/graphics/logos dizinine atınız. Bu klasörler yoksa oluşturabilirsiniz.

Download: 2shared - download Büyük yama.rar

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben indirdim hata verdi neden olabilir acaba. Sadece 6 ülke vardı benım indirdiğimde
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

güzel olmuş

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Ben indirdim hata verdi neden olabilir acaba. Sadece 6 ülke vardı benım indirdiğimde
    Yanlışın var arkadaşım . Yanlış indirmişsindir .

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Bazen yarım indiriliyor, mesela forma şablonu indirecektim bir baktım %30'u inmiş. Tekrar yüklemenizi öneririm.

ben dosyayı oluşturdum içine attım fakat oyunda görünmüyor.YARDIM

Quote Originally Posted by shelp View Post
    ben dosyayı oluşturdum içine attım fakat oyunda görünmüyor.YARDIM
    "C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\logos"

içerisine atacaksın "graphics", "logos" klasörleri olmayabilir. Bu klasörleri sen oluşturacaksın .

daha sonra

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\cache"

Klasörünü silip oyunu tekrar aç sorunun çözülecektir .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nightwolf03 View Post
    "C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\logos"

içerisine atacaksın "graphics", "logos" klasörleri olmayabilir. Bu klasörleri sen oluşturacaksın .

daha sonra

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\cache"

Klasörünü silip oyunu tekrar aç sorunun çözülecektir .

Kayıtlı oyunda çalışmıyor olabılırmı? cunku soyledıklerını yaptım fakat sonuç alamadım

Bende indirdim ama gözükmüyor oyunda. Bundan önce 10 15 tane daha logo paketi indirdim hiç birini yapamadım. Yazılanları harfiyen yapıyorum ama bir türlü olmuyor :S ne yapmam lazım ??

Bende yaptım olmadı ama sorun yeni oyun açmamamda olabilirmi? Kayıtlı oyundan devam ediyorum şuan çünkü.

Hayır ilgisi yok.
    Ben daha önce aynı yamayı kullandım.
    Kayıtlı oyunda çalışlıyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

teşekkürler kardeşim emeğine sağlık..
    güzel megapack olmuş..

Mesaj Yetkileri