1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: 10.2 FM Scout Sorunu

Default 10.2 FM Scout Sorunu

dün steam de 10.2 yamasını otomatik upload ettim. oyuna başladıktan sonra save ettiğimde genie scout "unknown database version:1382" diye bir uyarı verdiyor ve oyunu, oyuncuları görüntülüyemiyorum. yardım ederseniz sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Elinizdeki Genie Scout 10.2 ile uyumlu olmadığı için hatayı aldınız. 10.2 ile uyumlu olan versiyonu sanırım daha çıkmadı.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Elinizdeki Genie Scout 10.2 ile uyumlu olmadığı için hatayı aldınız. 10.2 ile uyumlu olan versiyonu sanırım daha çıkmadı.
    naapcaz şimdi. yeni scout çıkana kadar kendi scoutlarımıza güvenicez anlaşılan. peki yeni scout ile ilgili bir tarih var mı? bi de yamayı indiren herkes aynı sornu yaşıyor mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ahmetgurlek View Post
    naapcaz şimdi. yeni scout çıkana kadar kendi scoutlarımıza güvenicez anlaşılan. peki yeni scout ile ilgili bir tarih var mı? bi de yamayı indiren herkes aynı sornu yaşıyor mu?
    oyunun kendi editorunu kullanıp oyuncunun oyun basındaki ca pa degerini ogrenebilirsiniz. CA-PA ya göre arama yapabilirsiniz.
    Tarihi biz veremeyiz. google da aratırsan genie scout'un sitesine ulaşabilirsin orada takip edebilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

bende genie scout kullaniyordum.Ama su anda olmamasi daha iyi valla . Simdi gozlemcilerimi kullaniorum deli.Herbirini saliyorum dunyanin 4 bir yaninda.Oyun daha gerçekçi daha zevkli oluyor

Quote Originally Posted by ekurcenli View Post
    bende genie scout kullaniyordum.Ama su anda olmamasi daha iyi valla . Simdi gozlemcilerimi kullaniorum deli.Herbirini saliyorum dunyanin 4 bir yaninda.Oyun daha gerçekçi daha zevkli oluyor
    3 scout um vardı dört dönüyorlardı. şimdi 2 tane daha alcam, belki 3 tane daha alırım. salacaz artık bizde...

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum. Yardım eder misiniz ?

arkadaşlar selam
    ben bu scout programını ilk defa kullanmaya çalışıyorum .
    fakat oyuncuları göremiyorum. ayarlar kısmından yapmam gereken ayarları yaptım.
    fakat sorun aynı . bu konuda yardım ederseniz sevinirim .

scoutla ilgili bi başlık varken başka bi başlık açmak istemedim.

10.2 uyumlu olarak indirdim bn ama unkown database hatası alıorm. ltfen yardım edin. oyundan sogudum resmen :S

Mesaj Yetkileri