1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Sambou Yatabare | Amc | 20

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Sambou Yatabare | Amc | 20

Adı : Sambou Yatabare

Mevki : Amc ( St )

Oynadığı Takım : Stade Caen

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Dribbling, Heading Technique, Determination, Flair, Creativity, Jumping, Balance, Strenght, Accleration

İlk bakışta
    tenkik açıdan göze çarpan özellikleri olmayabilir arkadaşlar.Ama dikkat edin; Drib, Tech, Creat, Flair gibi önemli özelliklerinin hepsi 14.Ve bunlar arttığında daha iyi bir profile sahip olur ki düşük olan özellikleri bir Amc yi ilgilendirmeyen özellikler açıkçası.St rolünde de oynayabiliyor ama 7 Finishing ile kafada saç bırakmaz.Yalnız Target Man + yanına da bitirici bir forvet koyulduğunda orta düzeyli liglerde St olarak kullanilabiilr.Ben şahsen fiziksel özelliklerine hayran kaldım

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

10.3 yamasında profili biraz düşüşe uğramış ama müthiş hızlı tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Toulouse kariyerimde 2. sezondayım, ilk sezon 3.5 Milyon Pounda aldım ve inanılmaz bir oyuncu seyrediyorum. Üstelik hiçbir sıkıntısı, akarı kokarı yok, sağ açıkta winger olarak gayet etkili oynuyor. Henüz Şubat ayına yeni girmeme rağmen bu oyuncunun 25 maçta 14 gol 12 asisti var, 7.56 ortalama ile oynuyor ve 8 kere maçın adamı seçildi. Gignac'tan sonra gole en fazla katkısı olan oyuncum. Her takımda oynar ki bu..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Profile baktığımda her an takımını kahretmeye hazır bir oyuncu görüyorum. Bu adam bu profille ne forvet olur ne kanat olur ne forvet arkası olur. Pası kötü orta açamaz son vuruşu yok korner atamaz. Anca koşsun dursun. İyi verim almak biraz şansa bakar gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Profile baktığımda her an takımını kahretmeye hazır bir oyuncu görüyorum. Bu adam bu profille ne forvet olur ne kanat olur ne forvet arkası olur. Pası kötü orta açamaz son vuruşu yok korner atamaz. Anca koşsun dursun. İyi verim almak biraz şansa bakar gibi.
    Oysa ki bu adamdan hem şahane bir kanat oyuncusu oluyor, hem de mükemmel bir forvet arkası.. Denemeden yargılamamak gerek.

Şöyle ki, sağ kanata veya forvet arkasına kimi alsam bu adamı kesemiyorum, bu kadar açık söyleyim. Şöyle birşey de var, bu adam aynı zamanda çok da uyumlu. Favori personellere dikkat eden bir FMci olarak ismimi ilk bu adamın profilinde gördüm ve bu adam takımımın da favori personelleri arasında balıklama daldı

İnanılmaz bi oyuncu. Ben Marsilyayım ve 5.sezondayım şu an. 35 numaralı formayı giyiyor kendi takımında. Daha doğrusu ilk sezonda Caen'den kime gittiyse
    Ne zaman sahada 35 numara görsem korkar oldum. Bana boş geçmiyor.
    Önüne de Sankhare gelirse tadından yenmez.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

190 cm ve bu kadar hızlı . Vay canına
    Football is simple,but Football Manager is not

Çok hızlı tavsiye ediyorum. 5 maçta 3 gol , 2 asist ve 3 kerede maçın adamı seçildi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

trabzonspor'a aldım.

amc ve amr çok rahat oynayabiliyor. st olarak 4-5 maçta denedim ama çok gol kaçırdı o yüzden forvette denemeyin

23 maç 12 gol 5 asist bendeki istatistikleri böyle.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

AMR iyi oynuyor diyorsanız Park Ji-Sung'un yerine alabilirim belki

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

6. sezonda Dünya'da yılın futbolcusu seçildi bende. Her takıma alırım ben bunu...

Mesaj Yetkileri