1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: İbrahima Bangoura

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Default İbrahima Bangoura

Oyuncu gerçekte forvet mevkisindeydi. Denizli'de sağ kanat olarak oynatılmakta. Ayrıca bitiriciliğinin 5 olması çok acımasız olmuş. Geçen seneki performansı ve attığı golleri az çok biliyoruz.

Fenerbahçe'nin izlenmesine alındı geçen yıl. Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Bülent İşçen'in oğlu yakın arkadaşımdır. Geçen sene hatırlarsınız Angelov ile çok iyi oynuyor ve goller atıyorlardı. Bangoura'yı izlemeye aldıklarını iletmişti bana, ki gerçekten asıl mevkisi olan forvet- sağ atak forvet bölgesinde hızlı, oyunu iyi okuyan ve iyi orta yapan bir görünümdeydi. Atak sağ kanat 2. bölgesi olarak ayarlanmalı diye düşünüyorum.

Bu seneki performansının düşüklüğü takımın genel olarak motivasyonunun bitmiş olmasına, sağ kanat oynatılmasına, sık teknik direktör değişikliğine ve sakatlığına bağlamak gerekir.

Finishing: 9-10
    Creativity: 11-12
    Decisions: 10-11
    Off the Ball: 11-12

Civarlarında değiştirilebilir.

Örnek videolar:

http://video.google.com/videoplay?do...4185173919607#

Eski takımındayken attığı bir gol: http://www.dailymotion.com/video/xg0hj_02bangoura_sport
    Last edited by perpetua : 21.Aralık.2009 at 13:32

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Böyle videolara bakarak bir karar vermek yanlış olur. Ben Kruno Lovrek ile ilgili bir video koyarım buraya adamın CA'sı en az 135 olur dersiniz. Ama sahadaki haline bakın 115 bile almaz. Bitiricilik 5 az tamam ama 9'da fazla bence. O kadar ahım şahım bir bitirici değil Bangoura. Alıp götüren, defansın arkasına sarkan bir oyuncu. He şimdi dersinki Youla o kaçırdıklarından sonra 9 alıyosa Bangoura 18 alır. Orası ayrı konu. Orda çok işler dönüyo.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Böyle videolara bakarak bir karar vermek yanlış olur. Ben Kruno Lovrek ile ilgili bir video koyarım buraya adamın CA'sı en az 135 olur dersiniz. Ama sahadaki haline bakın 115 bile almaz. Bitiricilik 5 az tamam ama 9'da fazla bence. O kadar ahım şahım bir bitirici değil Bangoura. Alıp götüren, defansın arkasına sarkan bir oyuncu. He şimdi dersinki Youla o kaçırdıklarından sonra 9 alıyosa Bangoura 18 alır. Orası ayrı konu. Orda çok işler dönüyo.
    Evet, Youla ya da Agahowa misali İlk aktarıldığında oyunda 8-9 mu neydi bitiriciliği. Ben videoyu zaten örnek olarak verdim, buna bakarak karar verelim demedim, ki zaten örnek videolar diye belirttim. Az çok burada maçlara gideriz. Bangoura'yı biliriz. 9 da çok diye düşünmüyorum, 5 gerçekten acımasız.

Mesaj Yetkileri