1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Seven Tema - Sade ve Şık -

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Default Seven Tema - Sade ve Şık -

Seven Tema

Merhaba Turksportal üyeleri.. Başka sitelerde dolaşırken gördüğüm ve beğendiğim bir skini paylaşmak istiyorum sizlerle. Bana çok sade ve şık geldiğinden paylaşmak istedim. Umarım sizlerde beğenirsiniz, iyi oyunlar diliyorum.

Seven Tema'dan Görüntüler

-

Yapımcı: Cleria
    Kurulum: Rarın içindeki klasörü "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\skins" içine atın.

Bu klasörler sizde olmayabilir,yoksa kendiniz oluşturucaksınız.Oyunda aktif olmazsa skin ;

""C:\Documents and Settings\(Oturum İsmi)\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010 klasörüne girin"" ve Cache klasörünü silin..

(Not: Cache klasörü gizli Klasördür...)

Link: http://www.zshare.net/download/703934856645e80c/

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

teşekkürler aradığım gibi eski serilerde olan çim arkaplanlı galiba.. Teşekkürler..

Abi Allah razı olsun günlerdir bu temayı arıyordum ya çok sağol

Nesil
    2005

Mac oynanirken su talimatlar kismini goremiyorum, o yuzden silmek zorunda kaldim.Ayni sorunu yasayan arkadaslar var mi ?

evet talımatlar kısmı yok bende sıldım

bende talimatlar var

Dostum tessekurler, skin'i yukledim sorunsuz calisiyor ama halen ben eski fm''lerde ki gibi balance'i goremiyorum. Balance ve profit/loss. Home tusuna bastinda cikiyordu eskiden, burda ben sadece transfer budget ve wage budget i gorebiliyorum. Finances bolumunde butun tv, forma gelirleri var, yani o kisa ve oz olan menu yok.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Harry Potter12 View Post
    Dostum tessekurler, skin'i yukledim sorunsuz calisiyor ama halen ben eski fm''lerde ki gibi balance'i goremiyorum. Balance ve profit/loss. Home tusuna bastinda cikiyordu eskiden, burda ben sadece transfer budget ve wage budget i gorebiliyorum. Finances bolumunde butun tv, forma gelirleri var, yani o kisa ve oz olan menu yok.
    Önemli değil..

Buyur ayrıca sorununun çözümü:

Salary olarak gözüken kısmı işaretleyeceksin.

Ohh sagol kardes.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Ne demek, ne demek.

Mesaj Yetkileri