1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Sergey Veremko | Gk | 26

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Sergey Veremko | Gk | 26

Adı : Sergey Veremko

Mevki : Gk

Oynadığı Takım : BATE

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : One on ones, Reflexes, Concentration, Jumping, Balance

Çok dengeli bi kaleci bence.Şöyle bi baktığınızda zayıf olan bi özelliği yok. Beğendiğim kalecilerden birisi, kesinlikle yarı yolda bırakmaz..

Last edited by Lim10 : 29.Aralık.2009 at 01:32

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

SSLerini başka yerden koyarmısın gözükmüyorda kardeşim

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bende gözüküyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Buffon-Adler-Akinfeev-Romero-Kameni gibi üst düzey kalecilerle oynadım inanın hiçbirinden Veremko'nun yaptığı birebirlerdeki inanılmaz kurtarışları göremedim. Bu adam beni yanılttı, ama olumlu yönde.Hava toplarında da oldukça hakim.Hepmi iyi yönlerinden bahsedicem? tabiki deil.Benim gözlemlediğim en büyük hatası ilk sezon 2, 2. sezon 7, bu sezonda 1 tane olmak üzere toplamda 10 gol yedirmiştir takımına bizzat kendi hatalarıyla.Ben bu adam kadar rakip forvetleri çalımlamaya çalışan bi kaleci daha görmedim.Saç baş yoldurdu banaHani top rakipteyken korkarsınız eyvah yermi diye ben top Veremko'dayken korkuyorum eyvah yinemi çalım atacak diye.Birde çok nadir yer tutmada sıkıntı yaşıyo 2-3 tane uzaktan ampul gibi yediği gol hatırlıyorum.Bunların dışında ben gerçekten beğendim ve denemenizi tavsiye ederim.

Last edited by Lim10 : 15.Nisan.2010 at 09:57

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Mesaj Yetkileri