1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: FM 2010 Saçmalıkları

Default FM 2010 Saçmalıkları

Oyunda saçmalık olarak gördüğümüz durumları mantık hatalarını paylaşalım.

Mesela oyuncuların biraz gelişince daha büyük bir kulübe gitmek istemesi ve izin vermeyince mutsuz olup performansının düşmesi.Gerçekte böyle durumlar var
    %3 bile değildir belki ama oyunda nerdeyse %30.Sizce de böyle değil mi?

yanlışlıkla bi adam unhappy olmasın o bitti demektir her meç 6.1 le oynuyo...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by uaylmz View Post
    yanlışlıkla bi adam unhappy olmasın o bitti demektir her meç 6.1 le oynuyo...
    Mutsuz adamın kötü oynaması olması gereken değil mi zaten? Eski serilerde adam kulüpten ayrılmak istemesine rağmen oynattığın zaman iyi oynuyordu.Saçmaydı yani..
    So what?
    Saike

Yeni sezona başladım Sivasspor ile. 2 kere defansın pas hatasıyla gol yedim, 2 kerede kalecim kendi kalesine attı. 1 maçta ofsayt olmasına rağmen golü verdi hakemler. Oyuncular çok iyi değil ama sanki ekstra berbat oynuyorlar. Diğer takımlardaki kötü oyuncu daha iyi oynayabiliyor. Ya bende, ya oyunda hata var ama çözemedim. Hayırlısı.

Bencede Katılıyorum Bıde Uzaktan Kalecıler Cok Gol İyiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Uzaktan bolca gol oluyor oyunda...

pes dede uzakdan gol oluyor yanı oyunların hataları harelde bunlar yapicak bisey yok bence hata değil uzak gol olması hariç

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Bende Soldan holosko geliyor Volkan bi anda sağa gitti kale bomboş kaldı Holoskoda attı Volkanın ne halt yediğini anlayamadım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Onu bunu bilmem Bi yüzüm pas konusunda gülmüyor. Ne denediysem sürekli ahmakça pas hatası yüzünden gol yiyorum bi çözüm bulamadım. Hatada demek istemiyorum ama resmen gariplik yani.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum kücük takımlarlada oynadım orta seviyeli takımlarlarada oynadım 10.0 10.1 10.2 yamasıyladaoynadım 10.2 yamasındaki transfer abartısı hariç hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım hatta dahada uzun zamana yayarsak bu oyunu oynarken ne crush dumps hatası (yanlış yazmış olabilirim) nede başka bir hata aldim (7 sezondan beri) ne uzaktan gol sorunu ne sakatlanma sorunu ile karşılaştım sadece geçen sene kornerden çok gol atıyordum defanslarımın sezon boyu 10-15 golu oluyordu inşallah nazar değmez böyle devam ederim.oyundan hiç bir zaman bıkmadımsizede böyle oynamak kısmet olur inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

fenerbahçe hsv ŞL maçı son dakikalar 1-0 öndeyim turu geçiyorum korner kullanıyorlar kalecide açıldı sonra bizimkiler uzaklaştırdı uğur boral boş kaleye vurmak yerine içeri orta yaptı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    Bende Soldan holosko geliyor Volkan bi anda sağa gitti kale bomboş kaldı Holoskoda attı Volkanın ne halt yediğini anlayamadım
    Volkan dünyanın en çok hatalı gol yiyen kalecisi. Normaldir.

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    fenerbahçe hsv ŞL maçı son dakikalar 1-0 öndeyim turu geçiyorum korner kullanıyorlar kalecide açıldı sonra bizimkiler uzaklaştırdı uğur boral boş kaleye vurmak yerine içeri orta yaptı
    Bazen olabiliyor bu. Perpatue bununla ilgili birşey yazmıştı. Sanırsam Kararlılık ve Soğuk kanlılıkla alakalı birşeydi. Bendede bazen defanstan alıp topu getiriyor, karşı karşıya gelince bir anda yavaşlıyor ve topu kaptırıyordu.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    aynısı bende oldu kardes holoskoydu ve kupa macında kaledede volkan :S:S

Sheriff Misafir

Bu enstanteneleri ilginç olaylar başlığında paylaşabiliriz. Ekstra böyle bir başlığa gerek yok diye düşünüyorum..

Mesaj Yetkileri