Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 53 sonuç

Konu: Sinir Bozan Futbolcular

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Default Sinir Bozan Futbolcular

Hemen hemen her FM serisinde sinirimizi bozan bazı futbolcular olur, gerek kendi takımınızda, gerekse rakipteki bir futbolcu olabilir bu...

Mesela Denizlispor'da İsmail Şahmalı haftada nerdeyse 6000 TL alıyor,ve 2014e kadar da kapı gibi sözleşme yapılmış. Adamı bedavaya göndermeye çalışyıyorum talep yok, çünkü özellikleri 5ten 10a kadar genelde, serbest de bırakamıyorum yönetim engelliyor, çok fazla para veririz diye

Bir de rakipte olanlar tabi, mesela en bela futbolcu benim için Roland Linz. Adam dede oluncaya kadar her Antep maçında bana gol attı neredeyse O oldu mu korkuyorum artık

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Daniel Gonzales Güiza ,her koşulda .Kesinlikle pskopat Gökhan Ünal .Avrupa'da ise başıma zilyar dert açan Jay Rodrigez .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Varna-Bulgaristan

Xaxa super..Bende Dean Ashton .....

Ozellikle fm 09 da.Liverpool kariyerimde,Deplesmanda konuk oldugum west hama 90+4 te Ashton in goluyle 1-1 berabere kaldim ve son hafta kazanan Man und,sAMPİyon oldu.Adam ondan sonra her mac atti bana valla.Durduramadim..

Sonunda ahim tuttu herhalde.Adam sakatliklardan futbolu birakti 26 sinda

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by ekurcenli View Post

Sonunda ahim tuttu herhalde.Adam sakatliklardan futbolu birakti 26 sinda
    aslında haberim yoktu futbolu bıraktığından, yazık olmuş...
    Last edited by metinoktay : 29.Aralık.2009 at 20:46

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Daniel Gonzales Güiza ,her koşulda .Kesinlikle pskopat Gökhan Ünal .Avrupa'da ise başıma zilyar dert açan Jay Rodrigez .
    bak o da doğru Gökhan Ünal-Umut Bulut Premier Lig golcüsü gibi paso sallıyolar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Mehmet Yıldız, İbrahim Şahin, Ergin Keleş

Nesil
    2009
    Yer
    izmit

ergin keleş aldım takımıma gol atma özürlü oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Ricardinho View Post
    ergin keleş aldım takımıma gol atma özürlü oldu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nobre. 4 yıl yıllık 2 milyon Avro alıyor ve bedavaya bile kimse talip olmuyor. İşe yarar oyuncu da değil.
    Last edited by ozaniel : 29.Aralık.2009 at 17:17

leichester city forveti matt fryatt her maçta bana gol atmaktan bıkmayan bir oyuncu en sonunda 2 sezon sonra sinirimden satın alıp kadro dışı bıraktığım oyuncudur kendisi =))))

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Nobre. 4 yıl yıllık 2 milyon Avro alıyor ve bedavaya bile kimse talip olmuyor. İşe yarar oyuncu da değil.
    ben nobreye çözüm buldum key player dan 1 yıllık sözleşme imzalıyorum 4 sene duracağına sene sonu gidiyor

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Fernando Torres | Ne zaman Liverpool'a karşı oynasam hattrick yapıyo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    ben nobreye çözüm buldum key player dan 1 yıllık sözleşme imzalıyorum 4 sene duracağına sene sonu gidiyor
    Hiç aklıma gelmemişti bayağı iyi bir fikir. Zaten o kadroyla ilk sene şampiyon olmak zor varsın key player olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Bank asya dayken Fatih Şen başımın belasıydı.Az çekmedim

Kendı Takımımdan Her Türlü Murat Sözgelmez Salak Erıf Her CL Macında Hata Yapıyor Ne Zaman Oyuna Alsam Bide Karsı Takımdan Roland Linz Kufur Sayıcam Adama Nerdeyse Her Mac Bana Hatrıck Yapıyor Bide Umut B. Gökhan Ü.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ibrahim Akin

kendisi ve takimi beni uyuz etmektedir. her yonettigim takimda mutlaka bi sorun cikartiyor kendileri bana kar$i. ozellikle Galatasaray'i yonetirken 6 macta galip gelemedigim tek takim. 6 macta 2 beraberlik 4 maglubiyet ya$adim. acaip sinirlendiriyor. tabi ibrahim de golleri siraliyor hal boyle olunca.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar Serdar Kurtuluşu DM oynatmayın vallahi çıldırırsınız. Hem ağır hemde biraz kafada var.. Çok top kaybediyor.. Yine DM Hakan Bayraktar ı satın.. Oda aynı top tutar top kaybeder.. Ağır birisi.. Bu ikisi beni kendi takımımda çıldırttı..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bana karşı Ankaragücü'nde oynayan bütün oyuncuların garezi var sanki 6 tane kariyer açtım FM2010da(4ü bozuldu zaten)yenmediğim takım kalmadı bi Ankaragücü'nü yenemedim bi de tabi ki Linz bayaa zorladı beni
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Mehmet Topal;
    Fenerbahçe kariyerinde adam her sezon GS ile oynadığım her maçta bana gol attı.Özellikle ilk sezonda 2 maçtada 3 gol attı.Garip olansa adamın her sezon attığı tüm golleri sadece bana atması.Hazırlık maçlarında bile goll atamıyor,benim maçımda mutlaka golü var.Boş geçmedi daha..

Eskiden Deivid'den kurtulamıyordum 10.2.0 ile bu dertten kurtuldum...

Bende Bilica'dan kurtulamıyorum,kimsenin teklifini kabul etmiyor

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by berksus View Post
    Bende Bilica'dan kurtulamıyorum,kimsenin teklifini kabul etmiyor
    10.2.0 yamasini yukle.

O zaman da takımda adam kalmayacak

Turgut Şahin.
    Samsunspordaydı sanırım. Kartalspor kariyerimde her maçımda bana gol attı. Ankaragücüne transfer oldu orada da attı. Karşıyakaya geçti orada da attı. Rakipte Turgut varsa 1-0 mağlup başlıyorum maça

Ben de iyi bi takım almak istiyorum dediğinde concerni olarak oyuncuyu sevmiyorum, mesela sivasta hayrettin, fener gs sürekli istiyor, satmıyorum concern oluyor, büyük bir şey değil, 1 aya geçiyor ama böyle de saçmalık. Bu kadar kolay ayar olmaz ki bi insan. Bu gibi başka oyuncular da var.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Smolarek çok gol kaçırıyor arada satalım yaw

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Umut Bulut. Adam Beşiktaş'a karşı bir maçda 4 gol attı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kendi oyuncularımdan Hakan Balta ... Adam düpe düz Balta yahu NE güzel orta açtığını ne de top kaptığını görüyorum. Saçma saçma fauller yapıyor... Satmak istesem satarım ama yerine adam bulamıyorum Fabio'yu alayım 10 yıl oynatayım dedim adam değere bindi Ansaldi de öyle oldu ... Rakip oyuncu ise Gökhan Ünal. Adam tam bir manyak bana garezi var sanki Her Trabzon maçında 2'şer 3'er atıyor Bu arada oyunum 10.2...

Quote Originally Posted by nouma16 View Post
    Umut Bulut. Adam Beşiktaş'a karşı bir maçda 4 gol attı.
    Aynen, benimde en sinirimi bozan futbolcu Umut Bulut.. Beşiktaş'a kesin bi garezi var adamın, illallah ettim artık gol atmasın bana!

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Kendi oyuncularımdan Hakan Balta ... Adam düpe düz Balta yahu NE güzel orta açtığını ne de top kaptığını görüyorum. Saçma saçma fauller yapıyor... Satmak istesem satarım ama yerine adam bulamıyorum Fabio'yu alayım 10 yıl oynatayım dedim adam değere bindi Ansaldi de öyle oldu ... Rakip oyuncu ise Gökhan Ünal. Adam tam bir manyak bana garezi var sanki Her Trabzon maçında 2'şer 3'er atıyor Bu arada oyunum 10.2...
    Alt yapıda berk nezirogulları var hakan dan daha ıyı bence ben onu oynatıyorum cok basarılı bı gerı kanat oyuncusu bence denemelısın

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

oscar cardozo ve simon vukcevic ikiside kalıbının adamı değil zaten portekizden oyuncu almıycan doru düzgün oynayamıyolar deli ediyolar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri