Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: Sinir Bozan Futbolcular

Ribery ye sinir oluyorum. Adamin dini imani para. Paso uzuluyor. Daha cok para istiyor. Adamin mutlu oldugu senede 1 gun var. O gunde sezon baslarken 3 secenegi de high bonus secersem.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Antalyaspor'da kiralık oynayan biri var DR - WBR - MR oynuyo. Volkan Altın'dı galiba. Adam her Antalyaspor'la maçımda 80'den sonra oyuna giriyo kesin 1 gol atıyo. Ve senede 3-4 neyse atıyosa hepsini bana atıyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by Fmcolic View Post
    oscar cardozo ve simon vukcevic ikiside kalıbının adamı değil zaten portekizden oyuncu almıycan doru düzgün oynayamıyolar deli ediyolar
    vukcevic icin bisey demiycem fakat oscar cardozo oyunun en iyi pivot forvetlerinden biri hangi takima gittiysem muhakkak almaya calisirim kesinlikle lig sonunda 30 mac oynadiysa en kotu 20 gol 10 asisti vardir , buyuk ihtimalle senin taktiginle yada oynattigin pozisyonla alakali olarak verim alamamissindir

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ya Fenerdeyim 5. sezonum takıma gelen yabancılar haftalık 100.000 Eurodan fazla istiyorlar hep ilk başta 55.000 ile 70.000 arasıydı şimdi vermessem üzülüyorlar Suan Gourcuff 150.000 Defour 125.000 Busquets 115.000 ve Mbia 110.000 Euroya oynuolar haftalık bide bu Gourcuff un reputationu worldwide gitmek istio bu paraya ragmen istegıne gore satılık listesinde fakat alan yok maaşlar böle olunca oyuncularıma kimse yanaşmıyor gıcık oluyorum bende :@ Kalecim romero 55.000 alıyor simdi sozlesme istiyor baktım 150.000 istio yürü git dedim imzalamıyacam dursun öle mutsuz ne varsa türklerde var onlarda gerçi görüyor yabancılardan 50 60 70.000 Euroalr istemeye basladılar biran once satmam gerek bbunları

Nesil
    2005

oscar cardozo ve simon vukcevic ikiside kalıbının adamı değil zaten portekizden oyuncu almıycan doru düzgün oynayamıyolar deli ediyolar
    Aynen bu Vukcevic bana 10€ patlamıştı Celtic ile oynarken.

Gerçekte nasıl bu adam ?

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Aynen bu Vukcevic bana 10€ patlamıştı Celtic ile oynarken.

Gerçekte nasıl bu adam ?
    gerçekte bu kadar abartılı diil cardozo da öyle çok abartmışlar portekiz ligini Allahtan ben zarar etmedim 9 milyon euroya aldım 15 e fiorentinaya sattım her sene satış listesinde

Fenerli Baroni

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Torres ve Paloschi tam baş belaları..

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Torres ve Paloschi tam baş belaları..
    valla Paloschi bana göre süper adam 40 maçta 51 gol attı ama gerçi taktikten taktiğe değiişiyor bendede hoarou olması lazım psg de oynayan işte adama 20 milyon euro verdik hakkını vermedi

Robinho kadar ***** bi herif tanımadım ben. 2002 den beri bu oyunu oynuyorum yani iyi kötü en düşük takımda bile başarı yakalar dimi insan bu kadar yılın birikimiyle. yok bu 2010 da yok.

aston villa yı aldım "harmony" olayı yzuunden futbolcular cinsleşti kovuldk. Man City ile başladık yeni kariye şu Robinho yuzunden 9 maç mağlubiyet almayan takım başladı baş aşağı gitmeye-sebep yine squad harmony-. Man City ile yani - bi yerleriyle güler insan şamp olamayınca- başarılı olamadık son 3 maç kala 3. ile aramda 2 puan fark var 6.yız - düşünün nası bi çekişme- 1. chelsea kopmuş gitmiş, yine kovulduk. fil dişi sahilinede 2010 ocakta manager olmuştum. fenere teklıf gonderdım sıkıntıdan, daumu kovdu direk.geçtim başa

aston ve man city kariyerleri 1 sezon dolmadan bitmiştir not olarak belirtiyim. evet beceriksizim, evet o kadar sene bişey öğrenememişiz başka bi açıklaması yok denemediğim bişey kalmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Makukula

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

tenerifeli nino her maç golü var sinir oluyorum

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Emil Angelov: Her Maçımda Bana Bir Golü Oluyor Ve PC Başında Sürekli Günaha Sokuyor Ya Beni

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Emil Angelov: Her Maçımda Bana Bir Golü Oluyor Ve PC Başında Sürekli Günaha Sokuyor Ya Beni
    O gerçektede öyle de besleyemiyoruz .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    O gerçektede öyle de besleyemiyoruz .
    Hiç Bir Maç Boş Geçmiyor Ya

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Vukcevic"i 2009 da oynattım fena değil dl ama Cardozo"mu???Yapmaaaa,Bu adamı al takıma tek forvet çift üç hiç farketmez hedem adam oynat yeter.Tüm takımı tek başına taşır.Frikik olur çatala asar,penaltı kaçırmaz kolay kolay sakatlanmaz.Oynattığın sürece sezonda 30 gol altına düşmez

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Ya Fenerdeyim 5. sezonum takıma gelen yabancılar haftalık 100.000 Eurodan fazla istiyorlar hep ilk başta 55.000 ile 70.000 arasıydı şimdi vermessem üzülüyorlar Suan Gourcuff 150.000 Defour 125.000 Busquets 115.000 ve Mbia 110.000 Euroya oynuolar haftalık bide bu Gourcuff un reputationu worldwide gitmek istio bu paraya ragmen istegıne gore satılık listesinde fakat alan yok maaşlar böle olunca oyuncularıma kimse yanaşmıyor gıcık oluyorum bende :@ Kalecim romero 55.000 alıyor simdi sozlesme istiyor baktım 150.000 istio yürü git dedim imzalamıyacam dursun öle mutsuz ne varsa türklerde var onlarda gerçi görüyor yabancılardan 50 60 70.000 Euroalr istemeye basladılar biran once satmam gerek bbunları

eeee sende o oyunculaın daha az istemesi garip olurdu aslında

Gonzalo Higuain :/

Hugain Ronaldo ikili bu kadar mı abartılırlar ya. Her vurduğu gol Hugainin zaten . Madridi geçemiyom ligde Valenciayla bu ikisi yüzünden :@

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Erhan Küçük - Kasımpaşa sinir adam sinir ilk seoznumda kasımpaşa kume dustu 2 maçın biri berabere biride onlar yendi bu adam daha oncekı karıyerlerım gibi bundada golllerini attı ikinci sezon başında aldım artık yedekte oturtuyorum

Bojan Krkic :|

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

de zeew adam değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

fm 2006=samsunsporda m.seker
    sf team e free olarak aldığım mayotte li p.durand(regen).adamın değeri 0 dı aldığımda,alınca 1,6 m oldu ama kadroya alamadımdı,satışa koydum bir süre sonra,free verdim kimse almadı salak gibide 2013 e kadar kontrat yapmışım,6 yabancıyı dolduruyor sırf,son sezon 6 ay kala şutladım ama uefa da 2.olunca bende şutlandım tabi her sezon şamp.ligi şamp.alışmış takım.(o zaman scout ım yoktu adamın yeteneğinin az olduğunu bilsem almazdım zaten ayrıca bildiğim kendi oyuncularım da emekli olup yeni çıkanların yeteneğini de bilmediğimden emekli olduk.)
    takım olaraksa ingiliz takımlarından hep korkmuştum fm 2006 da,fm 2010 da ise bu tarz korkularım olmadı
    (neden? scout var 1,yandaki takımı çalıştırıyorum 2 )

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri