1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Tactical Theorems Çevirilemez mi ?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Default Tactical Theorems Çevirilemez mi ?

Arkadaşlar ... uzatmadan konuya geçeyim. Biliyorsunuz tactical thorems kitapçığı hepimizin faydanmak istediği bir rehber ancak türk fm severlerin %95i bunu anlayacak düzeyde ingilizce bilmiyor.

Benim bir önerim olacak. Turksportal yönetiminin öncülüğüyle veya üyeler kendi aralrında sağlm şeklde organize olup , sağlam bir ekip kurulup bu rehber çevirelemez midir ? Gerçekten 15-20 kişilik bir ekip kurulduğunda çok da zor olacağını sanmıyorum bu işin. Sizin fikrleriniz nedir ?

Not : Rehberin tamamı yazı değildir. Çoğu bölümde resimler, tablolar vs. var.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Rehber falan gereksiz.Benim düşüncem herkes oyunu oynayarak keşfetsin.
    Last edited by meddah : 02.Ocak.2010 at 13:16 Reason: İmla

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by MaTRaKaN View Post
    Rehber falan gereksiz.Benim düşüncem herkez oyunu oynayarak keşfetsin.
    Ben , birçok kişinin rehbere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sizin iyi bir taktik bilginiz olduğu için böyle söyleyebilirsiniz. Taktiğinizi yapıp , oyundan zevk alabilirsiniz. Ancak tanıdığım birçok kişi , taktik yapamıyor, yapsada olmuyor ve oyundan soğuyor. Bence çok gerekli birşey rehber. Sonuçta herkesin oyun bilgisi aynı değil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence de oldukça yararlı bir rehber, çevirisine yardımcı olabilirim fakat zamanım kısıtlı olduğu için yardım da kısıtlı olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Olsa güzel olur.Süper lige çıktım.Şimdi hiçbir taktik tutmuyor.geri düşeceğim.ne denediysem olmadı.En azından teoremlerden püf noktalara filan bakardık ona göre birşeyler yapmaya çalışırdık

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Tactical Theorems nedir tam olarak?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Football Manager hakkında hersene çıkan eşşiz rehber. İngiliz yapımı. Muhteşem taktikler yapılmasını sağlayan bir rehber. Fakat ingilizce.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

İndirdim okuyorum zaten şuan, eğer çeviri yapılacaksa zamanım yettiği kadar yardımcı olabilirim ben de.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Arkadaşlar ... uzatmadan konuya geçeyim. Biliyorsunuz tactical thorems kitapçığı hepimizin faydanmak istediği bir rehber ancak türk fm severlerin %95i bunu anlayacak düzeyde ingilizce bilmiyor.

Benim bir önerim olacak. Turksportal yönetiminin öncülüğüyle veya üyeler kendi aralrında sağlm şeklde organize olup , sağlam bir ekip kurulup bu rehber çevirelemez midir ? Gerçekten 15-20 kişilik bir ekip kurulduğunda çok da zor olacağını sanmıyorum bu işin. Sizin fikrleriniz nedir ?

Not : Rehberin tamamı yazı değildir. Çoğu bölümde resimler, tablolar vs. var.

Tercih yine sizin ama benim yazdığım 33 sayfalık rehber hazırlanırken dediğin kitapçıktan da faydalandım Yani bir nevi o rehberi özeti de var imzamda yer alan rehberde... Yok abi biz baştan bir daha uğraşalım diyorsanız da siz bilirsiniz
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çevirilebilir

ama çevirilmez
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit