1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Taraftar Sayısını Artırmak

Default Taraftar Sayısını Artırmak

Arkadaşlar Erzurumspor'u yönettim.3.ligdeyken ve Süper lige çıktımda ise taraftar sayıs 500 ü geçmiyordu.stad 14000 kapasiteli.Sayıyı artırmak için ne yapmalıyım.Üstelik Süper ligdeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

erzurumda nufus belli cok zor kardes ben galatasarayı dolduramıyorum

Şehirin nüfusuyla alakalı mı bilmiyorum ama avrupa'da vs. başarın olursa belki çoğalır birde yıldız oyuncu transferi de önemli.Örnek veriyorum Ronaldinho'yu dahi 34-35'inde alsan dahi yardımcından sana mesejlar gelir.Örneğin:

"Forma satışlarında büyük bir artış var" , "Taraftarlar yeni transferlerden dolayı çok mutlu" , "kombine satışlarında yükseliş var" ... gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uzakdoğulu ünlü oyuncuları alınca da forma satışlarında patlama oluyor. (Örn; Nakamura)

Başari Başari .... Başari olursa Taraftarda artar illa uzak doğu olması lazım değil ünlü birisini alirsa forma satişlari artar

Nesil
    2006

Ünlü futbolcular transfer edeceksin, üst üste galibiyet elde edeceksin. Bunlar taraftarı stadyuma çekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Senin yine iyi... ben Afyonkarahisar'la grupta liderlik maçına çıktım ..Ligin son maçıydı ve 215 seyirci gelmiş
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Kardeş büyük takımlarla hazırlık maçı yap böylece dolabilir
    (İpuçları ve tavsiyelerde yazıyodu)

öncelikle takımın başarısı ve yıldız oyuncuların varlığı bir hayli etkiliyor seyirci sayısını bunun yanında zaten yönetim bazen taraftar sayısını artırmak için taraftar günleri düzenliyor ve bu günlerde bir bilet alana ikincisi yarı fiyatına gibi kampanyalar yapıyor ve bu maçlara normaln üstünde seyirci geliyor sende bu ve bunun gibi maçlarda seyir zevki yüksek maçlar çıkarrsan otomatikmen seyirci sayın artıyor ancak bu dediklerimn hepsi zaten belli bir seyirci potansiyeli olup stadı geliştrdikten sonra az gözken seyirci sayısını artırmada kullanp başarılı oldum en altlarda bi takımda ne derce işe yarar emn değilm ama denemekte yarar var.

stadyumunu genişletmen lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by rubuK View Post
    stadyumunu genişletmen lazım.

yaww genişlikle alakası yok... benim stad 10.000 kişilik...Seyirci ortalamam 189'du sanırım geçen yıl
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Benimki 13 000 full doluyo
    malatyAdana!

Mesaj Yetkileri